Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
Kupiłem, najwyżej odsprzedam jak mi się nie spodoba. to ja od Ciebie odkupie za 250
-
B6 DIVISION
nie w miare tak tylko okazja jakich mało.... normalnie chodza po 500 w góre
- B6 DIVISION
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
:oklasky:tyle w temacie
-
B6 DIVISION
program do zmiany ip : smac 2.0:hi:
-
[ALL B6] Zwykłe A4/b6 AKE
kolor jest zacny ale ten pakiet hmm.. kwestia gustu
-
B6 DIVISION
Powitać Paniei Panów:hi: Ciekawe przy jakiej prędkości się wysuwa ten spojler... i pewnie recznie go wcisak później
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
możesz dać foty jak to świeci jeśli chodzi o moc świecenia 80% 50% 30% w nocy?
-
Nie ma czym się chwalić, ale... ;-) Moja bestyjka.. B6 3.0 Quattro
4 ele, memo,quattro, fajny kolor itp. to jest to "ale".... bidy nie ma:jerk: powodzenia w działaniach jeśli takowe masz.. opis,plany?
-
B6 by Armi - sesja s.25
Ja też dam ..a co Armi miałeś mi awaryjke sprawdzić..zapomniałeś
-
B6 DIVISION
poczekam aż Ci rura zmięknie i sam oddasz za pół darmo... weź te ramke do Ostrowa:grin:
-
B6 DIVISION
Endriu Ty się nie chwal bo tylko ludziom psyche ryjesz.... dawaj te ramke:whip2:
-
B6 DIVISION
od tego kolesia to nie może być prawda... jak zadzwonisz to powie ze cena za szt...
- B6 DIVISION
-
SPOTY RADOMSKIE
a kto Ci mowił ze ja miałem jechać ? Mnie nie bawia takie zloty jak ten w Ostrowie , pojade sie furami jarac ?? dla mnie istnieje jeden zlot INTEGRACYJNY , mianowicie Bukowina Tatrzańska na wieśbuku wyrażałeś cheć wyjazdu ..dobrze widziałem i dlatego pytam:jerk:
-
[ALL B6] Zwykłe A4/b6 AKE
fajne stołki ...ale kiermane to bym zmienił jakoś nie pasi:wink:.. powodzenia w dłubaniu:hi:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
przecie to łach jakiś jest... na ryby się nawet nie nadaje:grin:
-
B6 DIVISION
buahhahahah macie naebane:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
Miałeś jechać bałaganie... zmiana planów?
-
SPOTY RADOMSKIE
a co to za jeden? Moskal jedziesz do Ostrowa?
-
B6 DIVISION
jak chciałem to nikt nie miał a teraz to wszyscy monopol na siatki mają... udało mi się wyrwać 4 uchwyty+śrubki + siatke z kielnią jak nówke za 120 pln ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Kto ma do opchniecia MK z końcówką AG lub AJ za mniej niż 200pln ?
-
B6 DIVISION
lubie to grunt to później do portfela nie patrzeć
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty byś tylko "samosiejki" oglądał...
-
B6 DIVISION
A powitać Zapierniczam do roboty by mieć kase na głupoty:decayed: