Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja dzisiaj tez montowałem spojler po raz 3... mam nadzieje ze teraz na wieki .. tylko tym razem poszło na taśme najmocniejszą 3M i mase blacharską ... wczesniej klej do szyb i zwykła taśma nie dała rady...
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nic tam nie widziałem za pierwszym razem jak patrzyłem zaraz oblukam lepiej Ma ktoś moze przyciski do multifunkcji chrom b8? chętnie zabiore
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany podrzuci ktoś fotke gdzie dokładnie powinna być ta dziura na światło co nogi oświetla strona kierowcy...bo od strony pasazera jest fabrycznie... musze piłe motorową odpalić i zrobić mały otworek
  4. Endriu buahahahah ... będzie sie działo i znowu noc bedzie mało
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin87 fura błyszczy? ?????
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chopy jak wsadzić te tylne blaszki co trzymaja schowki pod fotelami co sie w nie śrubke wkręca... przednie wsadziłem ale tylne za hu.. nie chcą wejść bo jest o pół mniejsza dziurka
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieńdoberek nie ma to jak poranne rezanko... schowki pod fotele
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitać z rana
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka Pany ... jak tu świeżo, jak tu ładnie
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieńdoberek Panom i Paniom tak na początek dnia Pany na juz mi potrzebny przełącznik świateł Auto w mega stanie ...ma ktoś? na alledrogo jest tego w uj.. ale ja zielony w tym temacie a nie chce jakigoś badziewia kupić ..podrzućcie jakieś linki:hi: Józwa Stóweczka:beer: Twoje zdrowie bo mojego szkoda:grin:
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    turbina ogarnieta.. tym razem zabanglała... jest moc... tylko inni kierowcy maja mega mgłe:grin: bo musze olej z calego wydechu wypalić ... Jutro wycieczka do Siedlec... Biggman daj namiar na pw to podjade...
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witaj w klubie:hi: wczoraj kupiłem full elektryke tylnych szyb... a gratów czeka juz cała fura... Dzieńdoberek:hi:
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oj mają mają... moja juz mi gada ze juz miałeś nic nie kupować ..a ja na to: no ale jak ..przecież sie nie da:grin:
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja w zeszłym roku miałem 225/40/18 ale słabo mi rant felgi kryło 8" i dlatego tym roku 235/40 poszlo i od razu inaczej karoca wyglada splanie troche wiesze ale nie duzo... da sie żyć... a tak w ogóle to Dzień dobry:hi:
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi padł ibm... do takich rzeczy jest stworzony
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandal a co ja mam powiedzieć jak byłem umówiony na rezanka dzisiaj jutro i srode a tu musze czekać do następnego tygodnia ...oczywiście jak turbo mi sie znowu nie zj**ie po drugiej regeneracji...a tu mała zapowiedź : 28072014554.jpg | Fotosik.pl mikołaj był wcześniej w tym roku
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szacun Wandal Szacun... mama jest z Ciebie dumna:polew:
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a nic mi nie mow... 2 tygodnie urlopu z czego jeden bez samochodu... mam cichą nadzieje ze na OEM ogarne wszystko:facepalm:
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no kur.. ja tu jutro na urlop a samochód jeszcze tydzień uziemiony... wszystkie roboty, rezanak itp. odwołane:facepalm:
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany nawet nie wiecie jakim wkurwio.... dałem turbo do regeneracji ...odebrałem w czwartek i dzisiaj po montażu turbo puściło olej:facepalm:... ręce mi opadły, krew zalała
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niech bedzie pochwa...
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Powitać
  23. do planów dorzuć zmiana lamp na bixy albo bihalo.. po za tym fajna bunia
  24. ciekawe jak z jakością tego węża ...kolor ma fajny:grin:
  25. ostatnio mi ebnął ten wąż w aso mi powiedzieli 880zł za niego.... skonczyło sie na kupnie zamennika za 230zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.