Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Nie wiem jak sprawdzić jaki czujnik. Ale myślę że to nic nie da, liczniki w B6 są robione uniwersalnie pod benzynę i diesla dla wszystkich pojemności, ewentualne adaptacje których trzeba sobie poszukać (Q czy FWD), na pewno przy serii adaptacji związanych z inspekcją na którymś kanale jest podanie rodzaju silnika ale nie pamiętam który. Mój GX też jeździł w 2.5 TDI, przepatrzyłem sobie wszystkie adaptacje wtedy po kolei i było tam w/w miejscu tak zaznaczone (tzn. chyba było że 6 cylindrowy), ja to zmieniłem (na 4 cyl.) ale nie miałem i tak problemów ze wskaźnikiem paliwa. Trzeba przepatrzeć w poszukiwaniu zimnych lutów w liczniku - nie mam póki co innego pomysłu. I wszystko jasne z tym wskaźnikiem paliwa... stary licznik mam pod dwa czujniki paliwska a nowy jest pod jeden ... i przez to tyle zamieszania... magik już się tym zajmuje mam nadzieje ze będzie banglać. Dam znać jaki efekt
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany ja potrzebować kiere s-line z chrom multifunkcją trzyramienną. Może być wytarta jak pieta mojzesza... jak by ktoś coś to ja chętnie
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przejedz kawałem i samo zgaśnie OJOJOJ co tu się ostatnio za bzdury wypisuje ostatnio wypinałem całe siedzenie żeby schowki włożyć też mi się paliło air bag, spalona zarówka (nie wiem z jakiej racji) jak przejechałem z kilometr to zginęło wszystko ... wiec nie wiem czy bzdura u mnie pomogło ... może kolega grzebał tam gdzie nie powinien ?
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przejedz kawałem i samo zgaśnie
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
  8. Endriu bez komentarza...
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oddaj mi tą kiere z b8 ..tak naprawisz swój problem
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Sprząta bagaj jeszcze
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    właśnie ani razu nie byłem na wspólnym obiadku...aż wstyd.... nawet Baby Jagi nie odwiedziłem ....
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Napiety grafik miałem
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w pździerniku ... Tomek obudziłeś się w czas ... 2,5 tygodnia byłem w pl a od wczoraj już w kieracie
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koniec walenia w ujja... czas do roboty
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znowu kluczyk zatrzasnąłeś w bagaju? A no kupiłem MK i niestety nie bangla na razie lata na zastępczym wszystko.... Kaju teraz łapke wożę pod siedzeniem wiec z zamkiem nie będzie problemu ps, jak by się komuś zdazyło zatrzasnąć klucze w aucie to mój braciak powiedział ze szybko podwiezie drugi komplet
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Arek nie masz licencji na prowadzenie tego wagonu
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od dziś tył w prądzie ..oczywiscie nie obyło sie bez niespodziewanek
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Pikne siodła (nie mogłem sie napatrzeć)... dzisiaj do Dońka płakałem ze tez chce takie
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzisiaj wpadły mi w łapki tylne grzane dupki z panelem sterowania
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kłaniam sie nisko po samo tere fere
  22. Właśnie zajechałem do domu.... Dziekuje wszystkim za towarzystwo, miło było poznać, integrować w tak zacnym gronie... do następnego bym powiedział.... Wladi (polisz dope) , Doniek, Endriu, Ćwiara, Novy (abdul wisi mu lacha) , Magic, Musti itd. no i oczywiście główny prowokator całego zdarzenia Kaju .... Wielki Dzieks...
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Punkt 11:00 wyjazd ..... chopy wstawiajcie coś tam do lodówki ... bo moje bedzie ciepłe
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten jak zwykle w robocie dobrze sie przyjrzyj.napewno jest tam miejsce na lampke.kazda ta osłona ma tam to miejsce.moze lepiej bedzie ci znalezc jak ten plastik zdemontujesz Wszystko jasne ... już wiem dlaczego nie mogłem znaleźć miejsca gdzie powinna być ta nieszczesna lampka.... jakiś imbecyl uciął tą część pokrywy gdzie ona powinna być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.