Treść opublikowana przez Bielun22
- B6 DIVISION
-
[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
Spoko luz.. gdybym nie miał ciemnych szybek to bym sobie takie cusik walnął.. fajna sprawa...graty moda
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Wladziu jak cos to jakiego spota skręcimy bo tez w październiku będę w okolicy ... odwiedzimy Siedlce Karolu zdesio s4 ja tez mam w dalekich planach taki bayer
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
jakie stołki śpiewać mi tu zaraz...- B6 DIVISION
czegos mi tam brakuje... Pomaluj to jeszcze kilka razy albo jakis błyszczący bezbarwny na to położ...- [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Ładny frankenstein wysiadł z tego wozu na filmiku :D:D:D Ciekawe jakie argumenty miał jak mu filmik pokazałeś buahhahah... co za cymbał...- B6 DIVISION
Heja banana Wszystkim z rana- B6 DIVISION
za 500 uwolnie Cie z tego problemu... a tak na poważnie to lotka 400-500 a listwy 1000-1000- B6 DIVISION
Secio albo sreberko albo czarne..- B6 DIVISION
Kaju STO LAT...STO LAT!!!- B6 DIVISION
Józek tak dobrze to nie ma. Ale mysle ze ta cena jest dbd nawet za zwykłego RNSE . od ktorego roku Led RNS wychodził?- B6 DIVISION
Witam dostałem cynk z rana ze RNSe jest do zabrania jak by kto chciał za 1100zł....- [ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
o żesz ty w morde ale to musi włosy rwać....- B6 DIVISION
jak by ktoś chciał to jest do zabrania calutki komplet pod tyl elektrykę szyb... MK, boczki z rączkami i guzikami, wiazki, silniczki itp. za 500zł... Były b7 bez tył elektryki bo się nie orientuje? bo jak by ktoś szukał to też jest cały komplet w tej samej cenie...- B6 DIVISION
- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
niektórzy takich na lato nie mają- B6 DIVISION
a skarpety chociaż bez dziury na pięcie?- B6 DIVISION
Kaju na wakacjach...buhahahah zimowe skarpety z froty- B6 DIVISION
widzisz Ty tez masz dar to szukania okazji- B6 DIVISION
- B8 TrOOOOp
tak właśnie o to mi chodziło ...DZiekówa wielka- B8 TrOOOOp
Kolego andynl mogłbyś zmierzyć jaką średnice ma pokrętło świateł u Ciebie?- B8 TrOOOOp
przed może mi któryś z Was zmierzyć srednice pokrętła świateł w b8?- B6 DIVISION
Tak jest Panie Marcepanie i kase tez od niego wołaj on jest bogaty z domu - B6 DIVISION