Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. jaskinia zła :banan: :banan: Jeszcze nie byłem w jaskini a juz mam rece pokaleczone jak cholera... składana tylna kanapa sama sie nie zrobi... ​ Coś tam się robi a ze dużo tego było to się chwale : - 4 ele szyby - Grill s4 - Fotele S-line półskóry z pakietem światło+ siatki+ schowki i grzany tył - składana tylna kanapa - CLH - fotochrom zewnętrzny - kiera A6 multi S-line - przełącznik świateł chrom - siatka bagażnika + haczyk na zakupy - osłony pod silnik i skrzynie - nowa awaryjka - Vag 12.12 - nowy tunel z panelem navi - Auto wentylacja - ramka biegów 1NK której szukałem długo - kratka halogenu (stara była popękana) - tylna pólka bo stara brzęczała Wielkie podziękowania dla osób które nawet w najmniejszym stopniu pomogły mi w realizacji: Wujek R7 Jarek , Józek726, Kudłaty( i jego pies który fachowo ojebał mi boczek skórzany), Marcino87, Wujek Czaki , Reggi , Andr3i no i oczywiście największe uznanie dla Wujka z "Jaskini Zła" który ogarnął wszystko i udzielał wskazówek - Domin79 jak kogoś pominąłem to Sorki Co do planów: - RNS - zmieniarka ( czeka na rns ) - schowek pod zmieniarke ( czeka na rns ) - bluetooth ( czeka na rns ) - klimatronik 16 stopni ( doleci w tym tygodniu ) - licznik kolor chwilowo wyjęty ponieważ szukam odpowiedniego czujnika poziomu paliwa Pozdrawiam i przeprszam za jakość fotek
  2. Świeci się jak psu ... ahhh to koło...
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Plastidipem zrob Zrobiłem i po jednej trasie w góry mam już przebłyski srebrnego... a na pewno to był plastidip a nie plastilak?
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pytaj domin79Sent from my телефон Przełącznik z b6 rozbiera się łatwo.. zdejmujesz ten plastik co masz na nim ikonki...a pokrętło wciskasz i przekręcasz i powinno wyjść razem z trzpieniem potem małym srubokretem 2 zatrzaski odginasz i oddzielasz trzpień od czarnego pokrętła... robiłem to 2 tygodnie temu i mam nadzieje ze dobrze zapamiętałem jak się myle to Wujek D. niech mnie poprawi
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kudłaty nakarm psa
  7. Ja rozbierałem i składałem fotele przód i tył... od razu mowie ze wytrzymałe palce potrzebne i cierpliwosc... płaski długi mały śrubokręt z wygodną rączką
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak odnowić tą chromowaną ramke na jaśku od b7? da sie to jakoś odświeżyc? czy trzeba całą pokrywke od jaśka kupować?
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany dzisiaj była walka z matami grzanymi łapy odpadają ... ale za to przód ciepło i tył ciepło na jutro został fotel kierowcy ....ehhh
  10. Odgrzewam kotleta... Ma ktoś nr tych zaślepek do b7
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pomoze ktoś? Ty to masz problemy rodem z "amazing videos" niemożliwe ale stało się Powiem Ci ze całe szczeście ze pies sie za tylną kanape nie wziął bo bym najpierw powiesił psa potem siebie
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pomoze ktoś?
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka Panowie potrzebuje PILNIE boczek skórzany siedzenia czarny lewy ten co przy pasie leci nr 8E9885704 ... niestety garaz nie zamkniety zostawiłem i i pies go zjadł :/ gdzie moge takie cos dostać... Prosze POMOCY
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje nr do kolegi Maestro_86... Pomoże ktos?
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Buahahhahaha
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To zależy za ile i czy do malowania..... Czytasz pw? co z kabelkami dla mnie? tylko po kałużach nie jeździj bo rozmieknie
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stichy PW czytałeś?
  18. i będę tam znowu w ten piątek i sobote... GRUBE rezanko
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nr do Cwiary masz w jego sygnaturce jak dobrze pamiętam..
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. sory źle przeczytałem na tel... Q wystarczy i tasma A
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szacuken Chopacy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.