Treść opublikowana przez Bielun22
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
jaskinia zła :banan: :banan: Jeszcze nie byłem w jaskini a juz mam rece pokaleczone jak cholera... składana tylna kanapa sama sie nie zrobi... Coś tam się robi a ze dużo tego było to się chwale : - 4 ele szyby - Grill s4 - Fotele S-line półskóry z pakietem światło+ siatki+ schowki i grzany tył - składana tylna kanapa - CLH - fotochrom zewnętrzny - kiera A6 multi S-line - przełącznik świateł chrom - siatka bagażnika + haczyk na zakupy - osłony pod silnik i skrzynie - nowa awaryjka - Vag 12.12 - nowy tunel z panelem navi - Auto wentylacja - ramka biegów 1NK której szukałem długo - kratka halogenu (stara była popękana) - tylna pólka bo stara brzęczała Wielkie podziękowania dla osób które nawet w najmniejszym stopniu pomogły mi w realizacji: Wujek R7 Jarek , Józek726, Kudłaty( i jego pies który fachowo ojebał mi boczek skórzany), Marcino87, Wujek Czaki , Reggi , Andr3i no i oczywiście największe uznanie dla Wujka z "Jaskini Zła" który ogarnął wszystko i udzielał wskazówek - Domin79 jak kogoś pominąłem to Sorki Co do planów: - RNS - zmieniarka ( czeka na rns ) - schowek pod zmieniarke ( czeka na rns ) - bluetooth ( czeka na rns ) - klimatronik 16 stopni ( doleci w tym tygodniu ) - licznik kolor chwilowo wyjęty ponieważ szukam odpowiedniego czujnika poziomu paliwa Pozdrawiam i przeprszam za jakość fotek
-
B6 by Armi - sesja s.25
Świeci się jak psu ... ahhh to koło...
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Plastidipem zrob Zrobiłem i po jednej trasie w góry mam już przebłyski srebrnego... a na pewno to był plastidip a nie plastilak?
-
B6 DIVISION
pytaj domin79Sent from my телефон Przełącznik z b6 rozbiera się łatwo.. zdejmujesz ten plastik co masz na nim ikonki...a pokrętło wciskasz i przekręcasz i powinno wyjść razem z trzpieniem potem małym srubokretem 2 zatrzaski odginasz i oddzielasz trzpień od czarnego pokrętła... robiłem to 2 tygodnie temu i mam nadzieje ze dobrze zapamiętałem jak się myle to Wujek D. niech mnie poprawi
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty nakarm psa
-
Demontaż tapicerki fotela sport
Ja rozbierałem i składałem fotele przód i tył... od razu mowie ze wytrzymałe palce potrzebne i cierpliwosc... płaski długi mały śrubokręt z wygodną rączką
-
B6 DIVISION
Panowie jak odnowić tą chromowaną ramke na jaśku od b7? da sie to jakoś odświeżyc? czy trzeba całą pokrywke od jaśka kupować?
-
B6 DIVISION
Pany dzisiaj była walka z matami grzanymi łapy odpadają ... ale za to przód ciepło i tył ciepło na jutro został fotel kierowcy ....ehhh
-
Zaślepki śrub poduszki powietrznej w kierownicy
Odgrzewam kotleta... Ma ktoś nr tych zaślepek do b7
-
B6 DIVISION
Pomoze ktoś? Ty to masz problemy rodem z "amazing videos" niemożliwe ale stało się Powiem Ci ze całe szczeście ze pies sie za tylną kanape nie wziął bo bym najpierw powiesił psa potem siebie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Siemka Panowie potrzebuje PILNIE boczek skórzany siedzenia czarny lewy ten co przy pasie leci nr 8E9885704 ... niestety garaz nie zamkniety zostawiłem i i pies go zjadł :/ gdzie moge takie cos dostać... Prosze POMOCY
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje nr do kolegi Maestro_86... Pomoże ktos?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
To zależy za ile i czy do malowania..... Czytasz pw? co z kabelkami dla mnie? tylko po kałużach nie jeździj bo rozmieknie
-
B6 DIVISION
Stichy PW czytałeś?
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
ok..
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
za tydzień tez mogę być...
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
i będę tam znowu w ten piątek i sobote... GRUBE rezanko
-
B6 DIVISION
nr do Cwiary masz w jego sygnaturce jak dobrze pamiętam..
-
B6 DIVISION
- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
sory źle przeczytałem na tel... Q wystarczy i tasma A- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
moduł z końcówką R- B6 DIVISION
- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6