Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie. A ty co się wypowiadasz? SynekTapnięte z SGS5 Buahah mocne w ujjj
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    choinkowo się zrobiło .... myśle ze jak się ma podświetlane klamki to jest to zbędny mod... coś Ty. c**ja widać te klamki Biały zimny by ładniej wyglądał
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    choinkowo się zrobiło .... myśle ze jak się ma podświetlane klamki to jest to zbędny mod...
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ylo kilka rodzajówSent from my Iphone 6 z tego co wiem są 2 rodzaje sprzęgła klimy (wysokie i nieskie) .... w sklepach jest dostępne samo gumowe sprzegiełko ... Wladi ty najpierw sprawdz czy ci się koło klimy nie odkręciło bo ono na 10 srubke przykręcone...
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    burdello bum bum....... na razie mnie nie urzeka... jak pokazesz całość to może zmienie zdanie
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja wymieniłem... Najgorzej ją odkręcić.. U mnie poszło bez ruszenia przodu
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co tam wsadzasz?temat ogarnięty. czekam na fotki z lustra i zapodam czekamy spokojna Twoja rozczochrana - w swoim cczasie ciezko byc rozczochranym jak jest sie w połowie łysym :/ :) :polew: z czego rżysz ... Wole byc łysy niz jeździć 2,0 az tak strasznie nie jest.... Chyba A ja wolałbym nie mieć włosów niż jeździć dieslem no ale jeszcze mam bo Ty po przeszczepie jestes ... Futro z pleców przeszczepiłes buhahah :D
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co tam wsadzasz?temat ogarnięty. czekam na fotki z lustra i zapodam czekamy spokojna Twoja rozczochrana - w swoim cczasie ciezko byc rozczochranym jak jest sie w połowie łysym :/ :) :polew: z czego rżysz ... Wole byc łysy niz jeździć 2,0 az tak strasznie nie jest.... Chyba
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co tam wsadzasz?temat ogarnięty. czekam na fotki z lustra i zapodam czekamy spokojna Twoja rozczochrana - w swoim cczasie ciezko byc rozczochranym jak jest sie w połowie łysym :/ :)
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pokaż
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co tam wsadzasz?temat ogarnięty. czekam na fotki z lustra i zapodam czekamy
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co tam wsadzasz?
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na 100%? na 200% Podziekował
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na 100%?
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany ile jest lampek w bagaju w sedanie? ja wiem o jednej
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    elo Kapiszony
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    możecie trochę rozwinąć temat bo mnie też składanie lusterek interesuje może jakis link
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to rzeczywiscie kara
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PAzera ... 100 ode mnie dostaniesz
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    klekot...już wiem
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany webasto od 2.0 b7 pasuje do 1.9 b6???
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w dziale sprzedam są dwa klimatroniki 1 Din na sprzedaz
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kogoś poniosło
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ssij ja nie widze twojej gejowskiej sygnatury na telefonie
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To cycku dawaj nr tel na pw... a nie w uja walisz Dzień do bry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.