Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
Nie. A ty co się wypowiadasz? SynekTapnięte z SGS5 Buahah mocne w ujjj
-
B6 DIVISION
choinkowo się zrobiło .... myśle ze jak się ma podświetlane klamki to jest to zbędny mod... coś Ty. c**ja widać te klamki Biały zimny by ładniej wyglądał
-
B6 DIVISION
choinkowo się zrobiło .... myśle ze jak się ma podświetlane klamki to jest to zbędny mod...
-
B6 DIVISION
ylo kilka rodzajówSent from my Iphone 6 z tego co wiem są 2 rodzaje sprzęgła klimy (wysokie i nieskie) .... w sklepach jest dostępne samo gumowe sprzegiełko ... Wladi ty najpierw sprawdz czy ci się koło klimy nie odkręciło bo ono na 10 srubke przykręcone...
-
B6 DIVISION
burdello bum bum....... na razie mnie nie urzeka... jak pokazesz całość to może zmienie zdanie
-
B6 DIVISION
ja wymieniłem... Najgorzej ją odkręcić.. U mnie poszło bez ruszenia przodu
-
B6 DIVISION
co tam wsadzasz?temat ogarnięty. czekam na fotki z lustra i zapodam czekamy spokojna Twoja rozczochrana - w swoim cczasie ciezko byc rozczochranym jak jest sie w połowie łysym :/ :) :polew: z czego rżysz ... Wole byc łysy niz jeździć 2,0 az tak strasznie nie jest.... Chyba A ja wolałbym nie mieć włosów niż jeździć dieslem no ale jeszcze mam bo Ty po przeszczepie jestes ... Futro z pleców przeszczepiłes buhahah :D
-
B6 DIVISION
co tam wsadzasz?temat ogarnięty. czekam na fotki z lustra i zapodam czekamy spokojna Twoja rozczochrana - w swoim cczasie ciezko byc rozczochranym jak jest sie w połowie łysym :/ :) :polew: z czego rżysz ... Wole byc łysy niz jeździć 2,0 az tak strasznie nie jest.... Chyba
-
B6 DIVISION
co tam wsadzasz?temat ogarnięty. czekam na fotki z lustra i zapodam czekamy spokojna Twoja rozczochrana - w swoim cczasie ciezko byc rozczochranym jak jest sie w połowie łysym :/ :)
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
co tam wsadzasz?temat ogarnięty. czekam na fotki z lustra i zapodam czekamy
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
na 100%? na 200% Podziekował
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
pany ile jest lampek w bagaju w sedanie? ja wiem o jednej
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
możecie trochę rozwinąć temat bo mnie też składanie lusterek interesuje może jakis link
-
B6 DIVISION
to rzeczywiscie kara
-
B6 DIVISION
PAzera ... 100 ode mnie dostaniesz
-
B6 DIVISION
klekot...już wiem
-
B6 DIVISION
Pany webasto od 2.0 b7 pasuje do 1.9 b6???
-
B6 DIVISION
w dziale sprzedam są dwa klimatroniki 1 Din na sprzedaz
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
ssij ja nie widze twojej gejowskiej sygnatury na telefonie
-
B6 DIVISION
To cycku dawaj nr tel na pw... a nie w uja walisz Dzień do bry