Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
Zepchnij do wisły jak będziesz w pobliżu A Ty oblej olejem i podpal swój
-
B6 DIVISION
wyskakuje mi na fisie ze nie działa mi prawe światło mijania...wychodze sprawdzam wszystko ok.... czyżby żarnik sie kończył? mam hidy
-
B6 DIVISION
Józek nie przyzwyczajaj sie ..
-
B6 DIVISION
nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie Nie ładnie się przypier... do jozka:decayed:Tapnięte z SGS5 ja moge ile razy sprawdzałeś dzisiaj poziom oleju? Pewnie tyle samo razy ile Tobie wałek przytarł w dwaipół i pewnie wiecej razy niz ja zatrzasnąłem kluczyki w bagaju Zlinczowałeś nas trzech tym jednym zdaniem To sie nazywa samochłosta
-
B6 DIVISION
Ja mam ten sam zestaw juz z 5 lat i wszystko git... nie robie nimi wielkiej mechaniki ale jeszcze nic sie nie zebało, ukręciło, wykruszyło... Polecam
-
B6 DIVISION
nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie Nie ładnie się przypier... do jozka:decayed:Tapnięte z SGS5 ja moge ile razy sprawdzałeś dzisiaj poziom oleju? Pewnie tyle samo razy ile Tobie wałek przytarł w dwaipół i pewnie wiecej razy niz ja zatrzasnąłem kluczyki w bagaju
-
B6 DIVISION
Jak by ktoś chciał ten zestaw 320/288 to moge pomóc w zakupie http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-zestaw-hamulcowy-320mm-288m-swap-i4962254777.html
-
B6 DIVISION
Kajak przy..eb se deklem Dzieńdoberek Wafle ...
-
B6 DIVISION
Panowie konczmy tą licytacje kto za ile kupił i kto za ile sprzeda/ł bo to do niczego nie prowadzi... Sprawa jest prosta nie wkłada sie tajli sline/s4 po to by ładnie w ogłoszeniu wyglądało do auta które ma sie zamiar sprzedać w bliskiej przyszłosci ... bo to sie mija z celem Dobranoc ps. nie spamujcie zbytnio zebym nie miał za duzo do czytania rano
-
B6 DIVISION
jak planujesz zacząć sprzedaz od 23k to zderzak sline nie wystarczy... ujme to wprost nie wiem czy ja za swoją 23 teraz wezme
-
B6 DIVISION
Po kiego ciula pchasz kase w samochód który chcesz sprzedac? jeszcze pchasz sie w koszta sline / s4? sprzedaj to tak jak stoi - i tak na tym zarobisz... a jak chcesz kase tracic na zdesie od sline to mozesz mi prezent zrobić i mi kupic
-
B6 DIVISION
w dziale czesci z allegro masz calutki zderzak od sline uzbrojony po zęby... tu masz link http://allegro.pl/audi-a4-b6-s-line-02r-zderzak-z-belka-z-halo-kpl-i4959743399.html
-
Chromowana ramka na poduszce kierownicy b7/b8
Ta zaślepka z allegro za około 180pln to jest ori ...ja kupiłem i jest git majonez... róznicy nie widziałem
-
B6 DIVISION
Prawy klawisz myszy i szukaj w google..
-
Nagłośnienie A4/B6
1. nie ten dział (jestes nowy mozna wybaczyć) 2. nie wkładaj nic nieori bo to kibel i miejsce zajmuje 3. tylko bose z ori radiem 4. mam bose do sedana za tanią kase 5. dźwiek, szyk, i wszystko w jednym
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
2,5 tdi zawsze Ci mowiłem ze to kibel Ty mi napisz sms/pw/fb co robisz jutro wieczorem Artur jak furacz?
-
B6 DIVISION
Najlepszego Cycu...
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212200-montaz-i-dzialanie-spryskiwaczy-mgielkowych/ Moje spryski juz czekają na adapterki
-
B6 DIVISION
Józek a Ty już od fryzjera i makijażystki wróciłeś?
-
B6 DIVISION
Siemata Ludziska... te świeta bedą drogie bo drugiego dnia świat jadąc samochodem ujrzałem błysk i to nie była gwiazda betlejemska
-
Chromowana ramka na poduszce kierownicy b7/b8
Ja sie uporałem z tym problemem... kupiłem nową zaślepke poduszki
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
tak bardzo chce zebyś mi zrobił tą wiązke... Ty juz wiesz do czego Wujek hasło żle wpisjesz.. moze capsa masz wlączonego?do czego wiązka? bo coś mi doniu kazał zrobić na przehandlowanie ja Fam dam handel... Doniek juz dobrze wie co miał ukręcic... a Ty Kajak sie nie fpietalaj miedzy wódke za zakąske "bo liścia dostaniesz" :D :D :D- B6 DIVISION
tak bardzo chce zebyś mi zrobił tą wiązke... Ty juz wiesz do czego Wujek hasło żle wpisjesz.. moze capsa masz wlączonego? - B6 DIVISION