Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zepchnij do wisły jak będziesz w pobliżu A Ty oblej olejem i podpal swój
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyskakuje mi na fisie ze nie działa mi prawe światło mijania...wychodze sprawdzam wszystko ok.... czyżby żarnik sie kończył? mam hidy
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek nie przyzwyczajaj sie ..
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie Nie ładnie się przypier... do jozka:decayed:Tapnięte z SGS5 ja moge ile razy sprawdzałeś dzisiaj poziom oleju? Pewnie tyle samo razy ile Tobie wałek przytarł w dwaipół i pewnie wiecej razy niz ja zatrzasnąłem kluczyki w bagaju Zlinczowałeś nas trzech tym jednym zdaniem To sie nazywa samochłosta
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam ten sam zestaw juz z 5 lat i wszystko git... nie robie nimi wielkiej mechaniki ale jeszcze nic sie nie zebało, ukręciło, wykruszyło... Polecam
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie Nie ładnie się przypier... do jozka:decayed:Tapnięte z SGS5 ja moge ile razy sprawdzałeś dzisiaj poziom oleju? Pewnie tyle samo razy ile Tobie wałek przytarł w dwaipół i pewnie wiecej razy niz ja zatrzasnąłem kluczyki w bagaju
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak by ktoś chciał ten zestaw 320/288 to moge pomóc w zakupie http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-zestaw-hamulcowy-320mm-288m-swap-i4962254777.html
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kajak przy..eb se deklem Dzieńdoberek Wafle ...
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie konczmy tą licytacje kto za ile kupił i kto za ile sprzeda/ł bo to do niczego nie prowadzi... Sprawa jest prosta nie wkłada sie tajli sline/s4 po to by ładnie w ogłoszeniu wyglądało do auta które ma sie zamiar sprzedać w bliskiej przyszłosci ... bo to sie mija z celem Dobranoc ps. nie spamujcie zbytnio zebym nie miał za duzo do czytania rano
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak planujesz zacząć sprzedaz od 23k to zderzak sline nie wystarczy... ujme to wprost nie wiem czy ja za swoją 23 teraz wezme
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po kiego ciula pchasz kase w samochód który chcesz sprzedac? jeszcze pchasz sie w koszta sline / s4? sprzedaj to tak jak stoi - i tak na tym zarobisz... a jak chcesz kase tracic na zdesie od sline to mozesz mi prezent zrobić i mi kupic
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w dziale czesci z allegro masz calutki zderzak od sline uzbrojony po zęby... tu masz link http://allegro.pl/audi-a4-b6-s-line-02r-zderzak-z-belka-z-halo-kpl-i4959743399.html
  13. Ta zaślepka z allegro za około 180pln to jest ori ...ja kupiłem i jest git majonez... róznicy nie widziałem
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prawy klawisz myszy i szukaj w google..
  15. 1. nie ten dział (jestes nowy mozna wybaczyć) 2. nie wkładaj nic nieori bo to kibel i miejsce zajmuje 3. tylko bose z ori radiem 4. mam bose do sedana za tanią kase 5. dźwiek, szyk, i wszystko w jednym
  16. 2,5 tdi zawsze Ci mowiłem ze to kibel Ty mi napisz sms/pw/fb co robisz jutro wieczorem Artur jak furacz?
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepszego Cycu...
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212200-montaz-i-dzialanie-spryskiwaczy-mgielkowych/ Moje spryski juz czekają na adapterki
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek a Ty już od fryzjera i makijażystki wróciłeś?
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemata Ludziska... te świeta bedą drogie bo drugiego dnia świat jadąc samochodem ujrzałem błysk i to nie była gwiazda betlejemska
  21. Ja sie uporałem z tym problemem... kupiłem nową zaślepke poduszki
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Połysk
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak bardzo chce zebyś mi zrobił tą wiązke... Ty juz wiesz do czego Wujek hasło żle wpisjesz.. moze capsa masz wlączonego?do czego wiązka? bo coś mi doniu kazał zrobić na przehandlowanie ja Fam dam handel... Doniek juz dobrze wie co miał ukręcic... a Ty Kajak sie nie fpietalaj miedzy wódke za zakąske "bo liścia dostaniesz" :D :D :D
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak bardzo chce zebyś mi zrobił tą wiązke... Ty juz wiesz do czego Wujek hasło żle wpisjesz.. moze capsa masz wlączonego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.