Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Matka wie że ćpiesz? Możecie przetłumaczyć to co Marcin napisał? :grin:
  2. Ja ostatnio zamawiałem komplet i wszystko czeka na ..a kontakt z nim czy mail czy tel to żaden problem bo odpisuje i odbiera na bieżąco... Polecam
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koło 60zł kosztuje bez zniżki
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak widac na załączonym obrazku "na zadupiu" Moskal nie wiem jak sie to u Was nazywa ale u nas to jest Łono Natury
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdrastfuj zdrastfuj prikrasnyje Malciki i Djewuszki
  6. chyba inny filter musisz zastosować... raczej to nie wina ledów
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie kto? No kto
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza... Ładniejsza to jest od TT sline... ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k nie kazdy tez wyebal 2 kafle za taka kiere nie mądrzyj się ... ja mogje i tego się trzymaj
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza... Ładniejsza to jest od TT sline... ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k nie kazdy tez wyebal 2 kafle za taka kiere nie mądrzyj się ...
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza... Ładniejsza to jest od TT sline... ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza...
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ilony [emoji12] ktora to? Znam?
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niech będzie pochwa....
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hymmm.... ten co Ci to przykleił powinien siedzieć..ale jednego możesz być pewny nie odpadła by Ci w czasie jazdy :grin:
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kur.. nie wierze ze plecionka się rwie a tym co szybiarze robią to na bank porysujesz klape.... idz do wędkarskiego sklepu i poproś o kawałek grubej plecionki ze 2 metry - nie zyłki...
  16. musze to u Ciebie oblukać bo foty to chyba czajnikiem robiłeś... fajnie to wygląda
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Gdzie to stawiasz to wpadne z poziomicą
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    majster toś do..ebał skleisz pomalujesz i będzie git.... z czego ta lotka jest? kup sobie klej dwuskładnikowy z pattexa do plastiku za ..uja nie peknie
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To pisz tam Waść date i godzine jest nas Dwóch... kebaba przynajmniej nie będziesz/będę sam jadł
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    uzyj taśmy tylko dobrej a nie jakiegoś kibla a na środku klej do szyb.. żeby dobrze przyłapało to po brzegach i na srodku tasma przylepna papierowa i zostaw az wyschnie klej
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da ...ale musisz jeszcze wolniej ciągnąć do góry...
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak by sruby były to chyba raczej srodkiem by się nie odkleił spoko, gdzieś coś kojarzyłem, że jakaś lotka jest na śruby, ale może za dużą dawke przyjąłem odrobisz w kukurydzy
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak by sruby były to chyba raczej srodkiem by się nie odkleił
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dlaczego pytasz ... ja demontował Kawalek na srodku mam odklejony i chce to w koncu naprawic. Jak sie zabrac do odklejania??Próbowalem mocno szarpac,ale nie chce drgnac nawet. Panie nic tam nie szarp bo połamiesz.... tak czy siak musisz go całego zdjąć... suszarka i podgrzewaj jednocześnie lekko ciąg do góry z jednej strony... ja 2 razy odklejałem ale trzeciego razu nie przewiduje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.