Treść opublikowana przez Bielun22
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Matka wie że ćpiesz? Możecie przetłumaczyć to co Marcin napisał? :grin:
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Ja ostatnio zamawiałem komplet i wszystko czeka na ..a kontakt z nim czy mail czy tel to żaden problem bo odpisuje i odbiera na bieżąco... Polecam
-
B6 DIVISION
koło 60zł kosztuje bez zniżki
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak widac na załączonym obrazku "na zadupiu" Moskal nie wiem jak sie to u Was nazywa ale u nas to jest Łono Natury
-
B6 DIVISION
Zdrastfuj zdrastfuj prikrasnyje Malciki i Djewuszki
-
Wymiana podświetlenia w liczniku Audi A4 B6
chyba inny filter musisz zastosować... raczej to nie wina ledów
-
B6 DIVISION
No właśnie kto? No kto
-
B6 DIVISION
w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza... Ładniejsza to jest od TT sline... ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k nie kazdy tez wyebal 2 kafle za taka kiere nie mądrzyj się ... ja mogje i tego się trzymaj
-
B6 DIVISION
w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza... Ładniejsza to jest od TT sline... ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k nie kazdy tez wyebal 2 kafle za taka kiere nie mądrzyj się ...
-
B6 DIVISION
w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza... Ładniejsza to jest od TT sline... ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k
-
B6 DIVISION
w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza...
-
B6 DIVISION
Ilony [emoji12] ktora to? Znam?
-
B6 DIVISION
Niech będzie pochwa....
-
B6 DIVISION
hymmm.... ten co Ci to przykleił powinien siedzieć..ale jednego możesz być pewny nie odpadła by Ci w czasie jazdy :grin:
-
B6 DIVISION
Kur.. nie wierze ze plecionka się rwie a tym co szybiarze robią to na bank porysujesz klape.... idz do wędkarskiego sklepu i poproś o kawałek grubej plecionki ze 2 metry - nie zyłki...
-
Wymiana podświetlenia w liczniku Audi A4 B6
musze to u Ciebie oblukać bo foty to chyba czajnikiem robiłeś... fajnie to wygląda
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ten zderzak i wydech dodaje +10 do speeda..jak babci rente kocham akjam szacuken
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdzie to stawiasz to wpadne z poziomicą
-
B6 DIVISION
majster toś do..ebał skleisz pomalujesz i będzie git.... z czego ta lotka jest? kup sobie klej dwuskładnikowy z pattexa do plastiku za ..uja nie peknie
-
SPOTY RADOMSKIE
To pisz tam Waść date i godzine jest nas Dwóch... kebaba przynajmniej nie będziesz/będę sam jadł
-
B6 DIVISION
uzyj taśmy tylko dobrej a nie jakiegoś kibla a na środku klej do szyb.. żeby dobrze przyłapało to po brzegach i na srodku tasma przylepna papierowa i zostaw az wyschnie klej
-
B6 DIVISION
Da ...ale musisz jeszcze wolniej ciągnąć do góry...
-
B6 DIVISION
jak by sruby były to chyba raczej srodkiem by się nie odkleił spoko, gdzieś coś kojarzyłem, że jakaś lotka jest na śruby, ale może za dużą dawke przyjąłem odrobisz w kukurydzy
-
B6 DIVISION
jak by sruby były to chyba raczej srodkiem by się nie odkleił
-
B6 DIVISION
Dlaczego pytasz ... ja demontował Kawalek na srodku mam odklejony i chce to w koncu naprawic. Jak sie zabrac do odklejania??Próbowalem mocno szarpac,ale nie chce drgnac nawet. Panie nic tam nie szarp bo połamiesz.... tak czy siak musisz go całego zdjąć... suszarka i podgrzewaj jednocześnie lekko ciąg do góry z jednej strony... ja 2 razy odklejałem ale trzeciego razu nie przewiduje