Treść opublikowana przez Bielun22
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
od kiedy jednostką rezystora jest wat? podaj jaką masz resystancje tego opornika albo jakiego koloru paski masz na tym oporniku!!!!!!!
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ja wsadziłem najzwyklejsze jakie były na allegro Światła DZIENNE LED DRL 2x4W 250LM!! E4 0087 RL (2857483001) - motoAllegro ..swieci fajnie. byłem u elektryka ale on powiedzial ze rezystor bedzie sie grzał i takie wyjscie odpada. osobnej instalacji nie chce mi sie robic. jeszcze popróbuje w inny sposób.. nie wierze w cuda ze nie da sie tego jakos oszukac. jak cos wykminie to dam znac:d
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolejna wpadka, o maasz. a zaczeło sie tak niewinnie od chytrej baby:whistling:
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
tak jak powiedziałem wczesniej... wyrezałem sobie drl w miejsce halogenow... rozebrałem halogen i wkleiłem w srodek okrągłe drl. świeci kozacko, nie paruje. mam tylko mały problem bo podłączyłem to pod przełacznik halogenów i mi wywala bład spalonej zarówki:/. pewnie przez to ze ori halogen ma inną opornosc niz drl i stąd ten bład. wizyta u elektryka powinna załatwic sprawe bo vagiem raczej tego nie naprawie:/ laguna a ty jak podpiąłes swoje drl?
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
jest mozliwa bo ja zmieniłem na chrom .. ten trójkąt jest wklejany. kazdy warsztat ktory zajmuje sie szybami samochodowymi ci to zdemontuje i zamontuje.. roboty jest gdzies na 4-5 godzin + schniecie kleju
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
to juz ci moge powiedziec ze trójkąty pod czarne są inne a pod chrom są inne. róznią sie uszczelka. jak ktos by miał jakies pytania w tym temacie to pisac pw... ja juz mam to za sob wkrótce foty z modów zimowych:d
-
SPOTY RADOMSKIE
ja ewentualnie moge podjechac:d ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- chłopaki wiecie kto mi ogarnie montaz bose w mojej:audi:. kogos kto juz robił cos takiego w b6?
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
no tak ale jak ja chciałem sie zamienic to chetnych nie było a teraz to wszyscy:bicz:
-
SPOTY RADOMSKIE
tez sie dołanczam do zyczen
-
SPOTY RADOMSKIE
tam były 3 pomarańcze!!
-
SPOTY RADOMSKIE
słyszałem gdzieś tekst " będe brał Cie jak chytra baba 3 pomarancze":polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Buahahahahahahahhahahaa:polew: tekst tygodnia!!!
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
kur.... zmiana na chrom wstrzymana do poniedziałku:facepalm: myslałem ze mam wszystko a tu zonk:doh:!!!!2 maskownice tylnych trojkątów na szczescie znalazlem na allero. uffff... cena maskownic w serwisie bagatel 250 zl za strone:doh:. przy okazji mam do sprzedania wszystko co jest potrzebne do zmiany chrom na czarne!!! 2 szybki, listwy zbierające na drzwi 4 sztuki, górne listwy 2 sztuki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopaki potrzebny mi jest przełącznik drl do b6? moze ma ktos? a tak po za tym to mam jeden komplet okrągłych świateł drl ( w miejsce halogenów) do sprzedania. bo nie wiem jakim cudem kupiłem prze allegro 2 komplety:doh: Światła DZIENNE LED DRL 2x4W 250LM!! E4 0087 RL (2857483001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . wiec jak ktos chce to info na pw
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
ja juz wszystko wiem. jutro sciermka i zmiana na chrom. :decayed:
-
syczki do b6
ma ktoś moze gwizdki z wtyczkmi w drzwi do audi a4 b6. chętnie kupie! zalezy mi na czasie!! pw... pozdro:hi:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak masz kupowac ramki to kup te ze strony bo w cuda nie wierze ze znajdziesz gdzies tanisze w sklepie!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
ja szukałem. i nadal mam z nimi problem bo mijania sa za***iste teraz ale drogowe sie zjebaly i swiecą jak by zeza miały:/ . ale teraz w planach inne rzeczy mam. ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Wszystkim Klubowiczom którzy mnie znają i nie znają życzę Wesołych Świat!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Robert kiedy moge w odwiedziny?
-
SPOTY RADOMSKIE
bedzie ktos dzisiaj pod obi?
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja dla odmiany nie bede:/ kudlaty a co z moimi robótkami ?
-
SPOTY RADOMSKIE
a jak!! dawno juz nie slyszałem dobrego polskiego disco a tu weekend az 2 piosenki wylansowal to ta druga
-
SPOTY RADOMSKIE
mam to samo dopiero 16 wracam do pl:/ ja ajk cos to dopiero 21
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
a moze jak by rozebrac ori halogen i tą tylna czesc wymienic na takie swiatlo do jazdy dziennej? hmmmmmmmmmmm.... zobaczymy...