Treść opublikowana przez MARiOLiNi
-
[Małopolska] Widziany, widziana
również pozdrawiam prawie wszyscy mylą kolor :> granatowy, Twój chyba też
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
Czy ktoś wie czy mogą lub w jakich okolicznościach mogą przeszukać samochód przy kontroli?
-
Rozwalona nieoznakowana Vectra
czyli możemy się tłumaczyć że go goniliśmy innego żeby go pouczyć że źle jeździ i wtedy też nie łamię przepisów :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:
-
Rozwalona nieoznakowana Vectra
"Nie popełnia wykroczenia, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone nie przedstawia wartości oczywiście większej niż dobro ratowane." Zgodne z prawem byłoby natychmiastowe włączenie świecidełek za grillem przy rozpoczęciu pościgu, czy też magnetycznego koguta na dachu i innych sygnalizacji, które posiadają. A to co robią - to podpuszczanie kierowców niejednokrotnie siedząc im na zderzaku już przekraczając prędkość. Nie dość, że już dogonił kierowcę bez żadnych sygnalizacji to jeszcze go nie zatrzymują (jadą dalej za nim) - czyli NIE "działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego dobru chronionemu prawem". Niech powstrzymują przed kolejnym stworzeniem zagrożenia na drodze! Dla mnie to tak jakby czekanie policji w "strzelaninie": dopiero "przestępca" straszy bronią, niech jeszcze kogoś postrzeli/zastrzeli to dostanie surowszy wyrok.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przed chwilą wrzuciłem wczorajszą kiełbasę na patelnię i teraz jem
-
Rozwalona nieoznakowana Vectra
Tylko czekam, aż mnie kiedyś będą podpuszczać, jak tylko siądą na zderzaku to wtedy porządnie sku... zahamuję. Najwyżej dostanę mandat za "hamowanie w sposób powodujący zagrożenie bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienie" a sku... za spowodowanie kolizji przez nie zachowanie bezpiecznej odległości :>
-
Rozwalona nieoznakowana Vectra
Ustroń to u mnie, a o A3 pierwsze słyszę. Wiem tylko o czarnej, granatowej i srebrnej Vectrze. W Harbutowicach w okolicach CPNu czasami Brava (chyba bordowa) rozłoży trójnogiego bandytę...a pod Mokate odbiera się zdjęcia.
-
[B6 BFB] FIS nie informuje o otwartych tylnich prawych drzwiach
Myślę, że tu znajdziesz odpowiedź: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_niedzialajace_prawe_tylne_drzwi-t84271.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t76790.0.html;highlight=tylne+drzwi Mam ten sam problem z tylnymi drzwiami, jak znajdę czas to coś przy tym pogrzebię.
-
[B6 AVF] Blokada kierownicy - dodatkowe zabezpieczenie
cena czyni cuda 45zł - to porządne kłódki do roweru są droższe ja z mojego przez weekend wyciągnąłem czujniki ultradźwiękowe, bo obciachowo wyglądały tak jak koledzy piszą - odcinka
-
Rozwalona nieoznakowana Vectra
"podjęli pościg za kierowcą, który przekroczył obowiązującą na danym odcinku drogi prędkość" nagrania pewnie żadnego nie ma, możliwe, że nikogo nie gonili mandat za spowodowanie zagrożenia na drodze!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
grill bez grilla też dobry po wybraniu trasy szybko aktualizuje pozycję i wyświetla strzałki na navi, jednak na fisie niczego nie ma zmieniarka coś nie pasi, włączać i wyłączać muszę ręcznie, do tego jeszcze brak podświetlenia już jestem w krk więc jutro albo w piątek podjadę do magika
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
Kasę by można było ściągnąć z bezpodstawnego wzbogacenia się Tylko pytanie - czy jak mu ktoś siądzie na koncie, czy jeszcze coś tam jest, bo jak taki numer zrobił to już pewnie same 00000...
-
Nowe zasady egzaminowania na Prawo Jazdy
Jak pomyślę jaką sprawność fizyczną te dzieciaki na skuterach będą miały za 30 lat... Kiedyś dojeżdżało się rowerem, było trochę ruchu, a teraz lenistwo i brak ruchu.
-
Jaki kolor powinna mieć ropa ?
raz kolega zamiast ON nalał PB - w baku była ćwiartka ON, dolał do końca PB, po chwili zaczęło rosnąć dzisiaj jak tankowałem też widziałem lekkie pienienie się jak podchodzi pod korek, ale momentalnie znika
-
Nowe zasady egzaminowania na Prawo Jazdy
"Powraca "zielony listek", który świeżo upieczeni kierowcy będą musieli naklejać na szyby samochodu przez pierwsze dwa lata okresu próbnego." Taki kierowca pożyczy auto od taty, mamy czy babci i musi listek kleić na szybie
-
Projektowanie stron internetowych
ja proponuję shopera http://www.shoper.pl/ sam z niego korzystam i jestem zadowolony
-
[ALL] Notebook Acer Aspire 5633WLMi
Jak reklamowałem palmtopa Acera to wysyłali go do Czech (3 lata temu). W jednym Acerze widziałem pękającą obudowę z tyłu matrycy. Przy zakupie ostatniego laptopa pytałem się w sklepie o awaryjność Asusa i Acera. Odradzili mi te marki.
-
Rower za tysiaka
Jedyne co w krosie jest polskie to marka.
-
Rower za tysiaka
Do trzepania dywanów godny polecenia Moim zdaniem krosy od nich nie są wiele lepsze. Nikt tu nie zwraca uwagi na ramę tylko na osprzęt, to taka sama chwytka jak z komputerami - nie ważna marka, tylko ilość MB w grafice, GB dysku, GHz procesora. To co głównie powinno składać się na cenę roweru - to rama i amortyzator. Dołożyłbym te 500zł i rower będzie całkiem inny, w tej kwocie skłaniałbym się w stronę Meridy. Przy cenie 1500zł, 100zł rabatu powinieneś dostać w większości sklepów. Jeśli w Meridzie płaci się za markę, to co powiedzieć o marce Cannondale, która chyba już jako jedyna sama produkuje swoje ramy. -------------------------------------------------- Ale odgrzałem kotleta, teraz dopiero patrzę na datę
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Niestety robione koło 20.30 na szybciocha żebym jeszcze trafił do domu. Jest to moja pierwsza lustrzanka, od 2 miesięcy, więc kiedy mam czas to cykam.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Canon 450D + kitowe szkiełko 18-55 Zdjęcia po piątkowej burzy z Małej Czantorii, dotknięte PS
-
Zakup części w USA - procedura
Czy ktoś wie jak wygląda zakup części samochodowych z USA? Chcę kupić starszemu: http://www.trucktrainhorns.com/trainhornkits/Shocker-S4-Train-Horn-Kit-with-Viair-20007-Air-Source.html Jak wygląda sprawa z ocleniem oraz vatem? Kiedy i komu płacę?
-
[ALL B6,B7] Prośba o wycenę tarcz i klocków - 345mm
THX pewnie przez weekend pojawią się na allegro
-
[ALL B6,B7] Prośba o wycenę tarcz i klocków - 345mm
Witam, Przypadkowo dostałem parę tarcz Delphi 345mm,30mm,5H i do tego klocki ATE (13.0460-7201.2). Czy ktoś może powiedzieć ile mogę za to dostać? Z góry dzięki