Treść opublikowana przez The a4
-
Niska temperatura oleju na zegarach
Nie ruszales wskazowki? zmieniales cos licznik? wczesniej jaka miales?
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Ja tez tak mam i dalej jezdze 0 ubytkow plynu i zadne odpowietrzanie nic nie da wcale to nie musi byc uszczelka U mnie to wystepuje tylko ponizej 5 stopni jak jest cieplej cisza brak problemu wiec nie wydaje mi sie zeby to uszczelka Na moje ucho i rozum to raczej przez swiece dogrzewajace w kruccu , a po 2 to do momentu otwarcia termostatu tylko bulgota a po 3 to tak jakmby pompa wody na wolnych obrotach nie pompowala pod odpow.cisnieniem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Co Ty pyerdolisz. Ja mam chinola kabla, z ori commanderem zczytuje piny, wgrywam wsady, gole pier**le i zęby wyrywam. A skad masz ori commandera ???
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Cwiara odezwij sie co z tym fisem ??
-
Wybór Telewizora :)
A czemu nie robić , jeśli można zapytać? Bo w samsungu twierdza ze ta Twoja wizyta zapisuje sie w menu servisowym i pan wlasnie TRACI GWARANCJE
-
Polecane opony letnie
vredestein ultrac sessanta a toto wogole da sie skrecac na takim wynalazku? Zaloze sie ze przy agresywnym wejsciu w zakret na mokrym przod poleci tego typu bierzniki ladnie wygladajace (szpanerskie)nie nadaja sie na mokre zakrety Testowalem z kolega sw.pamieci w uk jak u Gates Tyres robilismy i porazka byla ale oni maja inny asfalt to tez fakt Opona ma miec jak najwiecej wzdluznych lini wtedy trzyma w zakrecie a typu jodelki to czysty chwyt (szersze rozmiary)opon nie kupuje sie na wyglad
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Cwiara robisz wyswietlacze czyli masz cos na sprzedaz? podrzuc ile na pw
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nooo ta ale Ty tankujesz:polew: nie no 1,9 131 czy 1.8T daje rade przeciez to zeby zakrecilo sie ladnie w kolo beczki to 90kM tego w 1.9 nie ruszy a 125 w 1.8 to nawet nie mysle Moim AHU nie odstepuje 1.8 w lpg nawet na metr a ze swiatel to on wacha mojego baka
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
A ja tam krótko i proszę i w temacie po prostu jakiej firmy kto ma i na ile starczaja km.Wiadomo styl jazdy itd odpuscmy KTO NA JAKICH JEZDZI ..?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chłopaki jaki najlepszy silnik do Q ? KTO MA emula u siebie i jaki rocznik?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja piernicze ale sie tu sieczka robi Pany jaka roznica w tych commanderach ? oprocz ceny ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dla przypomnienia EMULATOR SENSORA OLEJU Nie do konca sprawdzilem ale.....to z polaczeniem licznika z a4 2.5 temp tez dziala z ori silnikiem i czujnikiem w podst.Vauxhall sory za sapy czujnik nowy sie nadaje do miezenia temp.w d,,,,umarlaka wsadzilem stary uzywka i 95 st jest ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Czyli co a czym sie tak naprawde roznia te tansze i drozsze od viakena COMANDERY oczywiscie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Magic dash-a hyyyy chcialbym :grin:ale mnie nie stac na takie zabawki ja tego zarobkowo robil nie bede a tylko do moich licznikow czyli rocznikowo 98-01 wiec co byscie polecili ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Cwiara ????a tym tanim comanderem to da rade kazdy licznik wsad-pin czy nie kazdy bo w viakenie kolo a jaki nr licznika bo on kabel do nr,mi sprzaedaje kazdy licznik to inny kabel:polew: No ja rozumiem zeby klienta naciagac na towar ale juz w ten sposob a to co fabryke kabli do kazdego nr licznika maja=luudzie Nie no a tak powaznie GRZES napewno wszystkich licznikow ten kabel nie zrobi ja do zabawy kabla szukam na czym Wy jedziecie koledzy powiedzcie mi bo po co mi przeplacac na vcds-a juz wybulilem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tarcze sprzedam ale narazie panowie napewno moze za miesiac ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- Pany jaki najtanszy kabel do wsadu ? Tylko mi tu nie sciemniac ze same wypasione tylko sie nadaja mam vcds-a wiec na diagnostyce mi nie zalezy tylko wsad pin dla wlasnych potrzeb
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
View image: DSC01389 View image: DSC01383 jak widac polift przynajmniej po dacie a byl w aucie z 01 ????ale polift biale
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nowy zakup w przyszlosci do sprzedania tarcze ale to jak sie cieplej zrobi PYTNIE ma ktos od viakena tego taniego (54)comandera da sie tym cos zrobic? View image: DSC01378
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra ide na skroty (jak kazdy) i nie szukam gdzie to bylo no to Kaju ....to jak to jest?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Klapy nie moge wylaczyc nie wiem jak probowalem roznie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Hmmm.no wlasnie Gzanek85 tez juz nie bawi sie w takie pierdoly zajety zarabianiem kasy na powarzniejszym poziomie i nie moge go zmobilizowac zeby siadl przy tym i pewnie mi sie to nie uda NR VDO NIE MAM Licznik mam do kupienia z ujeb,fisem ale cena dobra wiec wezme jak nic z nim nie zrobie to sprzedam W obecnym blacie z a6 mam wsad z a4 i tak mysle zeby wsadzic blat z a4 i miec wsio jak nalezy . Roznica taka ze w tym z6 mam swiecaca klape tyl i brak podswietlania jak wgram wsad z a4 nie bede mial drzwi i tu wybor albo swiecace wskazowki albo drziw a w liczniku z a4 bedzie spokoj z klapa ale brak podswietlania i tak zle i tak nie dobrze Po wgraniu wsadu z podswietl.wsk.nie dalo rady obrotow wyregulowac .... Oj temat rzeka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
I oby tak bylo DZIEKI Karol a z tym podswietlaniem wskazowek po zapl.to jak jest ,,,,jest jakas regula w koncu ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No dobra KAJU Powodzenia z nowa zabawka gratulacje A jak juz 10 tematow bylo to powie mi ktos co tam moze siedziec 8D0 920 931 T 01 rok
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
8D0 920 931 T Czy po tym nr mozna cos stwierdzic crypto tam siedzi czy nie? KAJU KUPILES FURU?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sprzedam manetke fisa
-
Polecane opony letnie
WITAM Chlopaki jezdzi ktos na michalkach 16r ? Jak sie spisuja ? Mam do kupienia 2 pseudo oszczedne i 2 prim.hp po 6-7mm 11 rok 140/szt Jak na nie patrze to ok wzor w sumie rzaden ale zastanawia mnie miekki bok opony bardzo nawet miekki czy przy 55 prof.to nie bedzie plywac ? Jak ktos ma takie prosze o opinie i czy michelin to jeszcze michelin bo czytajac opinie to na mokrym te energy saver to raczej slabo wypadaja a ja w zakrety czegos szukam bo wchodze agresywnie bardzo czesto bo tak jeżdżę i coz Z doswiadczenia wiem ze conti kiedys byly nie do zajechania ale cena? a jak narazie nowych nie chce kupowac na rok czy 2. JAK sie jezdzi na michalach?kto sprzeje tu opony