Treść opublikowana przez The a4
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Co sadzicie o tych olejach który wybrać ? Gdzie znaczące różnice czym lepszy jeden od drugiego ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ale w orginale dobrze napisales a tak szczerze ostatnio tez szukałem i czytajac te karty charakterystyki olejow roznice sa takie jakby ich nie bylo a te nasze silniki to nie laboratorium czy na tym czy na tamtym i tak bedzia smigac reszta to efekt placebo Wiadomo ma sie zgadzac 505..........itd z 10w na 5w smialo mozna przechodzic i latac ile sie da castrol tez dobry jak ori kupisz a tego nikt nie zagwarantuje nawet duze hurtownie Ostatnio dzwonilem wypytywalem i co ? nawet w hurtowniach ich jedyne kryterium to oni maja miec jak najtaniej a na tobie zarobic jak najwiecej a jakosc hmm noo produkt 1 klasa szkoda gadac jak to w kabarecie bylo - hłyt martetingowy
-
Prosze o analize logow 1.9 Tdi ahu po rozrzadzie
Kat wtrysku ustawilem jest 50 teraz tylko jeszcze dawke paliwa musze ogarnac jak wszystko skoncze wrzuce logi kpl Do zamkniecia temat
-
Prosze o analize logow 1.9 Tdi ahu po rozrzadzie
Witam Bardzo prosze madre głowy o analize tych logow Audi 1.9 Tdi 90Km AHU Po wymianie rozrzadu,pompy wody,napinaczy-klimy,wielorowkowy,paski rolki full Jakos tak glosniej chodzi i raczej kat wtrysku bede musial poprawic czy moze nie ma sensu ???? Prosze o analize tak na szybko zrobilem jak cos zle mowcie poprawie sie :hi: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Ps. Panowie czy rozruch przestawiamy w 5 kanale im wyzszy tym mniejsza dawka czyli slabiej bedzie palił???? ---------- Post dopisany 11-11-2013 at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2013 at 17:13 ----------
-
Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
- [AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Mozesz dokladniej opisac ktory oring itd dla potomnych napewno sie przyda Jakas fote wrzuc Zawsze to juz cos i oby tak dalej samemu mozna prawie wszystko Ja tez nie znam w mojej okolicy dobrego mechanika ....a choc 1 znam Kur,,, siebie bo sobie ufam Pozdro- Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
Powtarzam konto wiadomo kontem ale BANK jaki jest ? Db - nie polecam ... ...- Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
Nie szuka m Krzysku darmowego i zaj..konta bo takich nie ma zawsze jest cos Szukam dobrego w miare darmowego konta ale glownie chodzi mi o bank jego poziom swiadczenia uslugi Moj bank przez rok byl ok ale teraz np.zaczynaja wprowadzac jakies chore groszowe sprawy ale juz byle grosz wyciagnac od Ciebie bo za dlugo u nich jestes to Cie zdoic mozna a jak i ten system bankowosci 24H czekalem na przelew miedzy wlasnymi kontami w weekend no paranoja ja nie wiem oni robia wszystko zebym od nich uciekl to chore jest Czekam na Wasze wypowiedzi Pozdro- Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
- Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
Chyba batdziej za wbk bym byl aleeee Czekam na wiecej od Was- Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
Piszecie ze w wbk bankomaty free? konto godne polecenia- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Moj silnik oceniam na dobry a dolewka na 12 k 2-3 sety od max do min to chyba nic raczej norma w takim starym silniku a ja gotez na trasie nie oszczedzam turbo dbam a jakże . Ok pozdro- Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
No widze ze Hugo tu obcykany jest a w jakim banku zapuscil korzenie ? Spoko dzis jade polatam po bankach zobacze co mowia a mniej wiecej wiem co oferuja na stronie ciekawe jakie kity beda mi wciskac Kontynujcie panowie kontynujcie ...:hi:- Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
W DB jest wszystko za free nie ma co ale ostatnio w weekendy w h.wala i sobie jakies prace konserwacyjne wymyslaja Co z tego? a no to ze chcialem wyplacic wieksza sume i nie moglem a 300km pojechalem zeby za towar zaplacic a te h.nie da rady i mialem wycieczke i koles tez a za waszke musialem mu dac Co z tego ze jest ok free konto itd jak coraz czesciej w ten sposob mnie wk...To jest obracanie Twoimi pieniedzmi i sciema prace konserw. niech sobie w nocy robia w niedziele I dlatego chce zmienic bank Np.takie pierdety mnie wkur... Dlatego zalozylem tamat zebyscie opisali podobne sytuacje lub czym te banki tak naprawde sa a ostatnio wprowadzili 5zl za sprawdzenie konta w bankomacie i takie rzeczy denerwuja pierdoly ale sa Prosze Was o dalcza kontynuacje tego tematu- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie poprostu tak sobie sprawdzic czym sie roznia poprostu kazdy pisze ten to taki a ten taki a ja tam nie widze roznicy w glosnosci silnika a moj jak na rechota jest cichy ale chce zobaczyc ktorego mniej wezmie choc od wymiany do wymiany max 350ml dolalem na synpower a na durablend 200ml (max12K) Teraz wymiana to cos nowego a co nie mozna ?- Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
A bankomaty free? bo chyba nie ? ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- Ogolnie interesuje mnie bankomaty o przelewy internetowe dobrze by bylozeby taki bank istnial na ulicy a nie tylko w sieci po ostatnich przejsciach ze swoim mam w d...wirtualne oddzialy CZEKAM na wypowiedzi opinie- Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
Witajcie ... Proszę Was o opinie banków z jakimi macie do czynienia co Was denerwuje w nim a co jest dobre i * korzystne * - bardziej o to mi chodzi Jakie konto osobiste polecacie ? Troch czytałem ale ... Czekam na rozwój tego tematu możne są u nas na forum ludzie którzy pracują w banku znają kruczki sztuczki itp itd .......na co zwrócić uwagę ? Pozdrawiam- [AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
A widzisz mie tez irytuje ale ... Nie no tak serio to wlasnie czemu bulgota jak jest zimno ? Ja na climatroniku nawet zima jak wsiadam to max 22-23st ustawiam odpalam chwile chodzi jak rano np.ide psa zlapac brame otworze i wsiadam przygazowka bulbububul a jak cieplo cicho a swiece raz odpiolem i cicho to co .....innego Ale smigam i nie mam zamiaru sie w tym grzebac jest ok Pozdro 3mta sie ziomki:hi:- [AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
A widziales z jak predkoscia plynie ten plyn na wolnych obrotach ? na zamknietym ? Jak krew z nosa - a jak te swieczki potrafia sie rozgrzac ? Nie wazne moze ktos wkoncu wykmini czemu tak sie dzieje i bedziemy wszyscy szczesliwi- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Lata tu ktos na Max Live 5w40 valvo ? z magnatecka 10w na durablend 5w40 dalej syn power 5w a teraz ???? jak ktos mial do czynienia z Max live to prosze sie wypowiedziec Pozdro ziomki ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- uuuu jakie tu cichooo- [AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
W AJM tych świec nie ma Potwierdzam co kolega wyżej napisał, świeczki są i robią robotę ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- Jeżeli uważasz że to z winy świec to powiedz dlaczego nie w każdą zimę było słychać ten dzwięk? Ja na chwile obecną przystanę przy tym że w moim przypadku powodem był nieszczelny zbiorniczek/korek. Po wymianie oringu w korku i uszczelnieniu tej cienkiej rurki na zbiorniczku bulgotanie ustało. Przyjdzie zima to się zobaczy co będzie:decayed: grunt że uszczelka trzyma, płynu nie ubywa i weże nie sa twarde. Tez mialem odpowietrzone nowy korek co2 sprawdzone i h..w d.. ale mnie to juz nie przeszkadza autko smiga i tak ma byc nie szukam dziury w calym bo szkoda czasu i paliwa na odpowietrzanie itd Po odpowietrzeniu nastepnego dnia zawsze bylo to samo i na rozne sposoby i wszystko slicznie a jak tylko swoeczki zaczynaly dzialac ponizej 5 st to bulgotalo odpiolem nie bulgota wiec uwazam ze to to i tak zostaje i mysle ze ten typ tak ma Bawcie sie dobrze byle jakies browary przy rezaniu byly bo nudno bedzie czekac az ta cholera sie zagrzeje co graniczy z cudem przy minus 10 zeby sie otworzyl caly obieg na postoju- [AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Czekam na WASZE opowiesci jak spadnie temperatura- [AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Cieplo to ja mialem w fiacie 126p az trojkaty sie uchylalo tak grzal To czemu nie bulgota jak jest cieplej ?na zewn ponad 5 ?stopni?- [AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Sprawdz przy jakich temperaturach ten objaw jest a w jakich go nie ma Krotko ----- ten typ tak ma i nie tylko ten Kumpel w pandzie ma to samo a servis mu powiedzial jest ok Nie ma co wymyslac latac i sie nie przejmowac jak padnie to padnie ale to z milion km musi miec- [AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Odpowietrzalem w tamtym roku na rozne sposoby i psu w d... Czemu latem tego nie ma ? tylko ponizej 5stopni? Moim zdaniem swiece dogrzewajace tak daja ze powoduja pecherzyki powietrza przeciez 3 szt jak zajaraja to sie pewnie tam gotuje i para sie wytwarza i caly pic w tych swiecach Jak je odepne nie bulgota to co Wy na to uklad samoczynie sie odpowietrza chyba ? Jeszcze zobacze jak w tym roku bedzie z tymi swiecami Pozdro - [AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy