Treść opublikowana przez The a4
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spoko Kaju jak cos dryndne Cwiara gdzie najlepiej kupic nowy fis ? albo czy da sie stary podratowac ogolnie po dluzszym uzytkowaniu jest ok jak zimny to widac z dolu do gory jakby paski ale slabo widoczne
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Karol poszlo ale co z tego teraz musze sie naumiec jak to ogarnac Dzieki pozdro napije sie za to Fucking uk pozdro dla ziomali w uk
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
Dobra powie mi ktos jakie tarcze i klocki na przod ? zeby to cena do jakosc byla rozsadna . Nadeszla chwila i czas na wymiane ale jest tyle tego ze nie wiem zglupialem jak chce w sklepie zamowic te i te to kolo poco takie lepiej takie wiec czekam na propozycje Mowie od razu chinszczyzna mnie nie interesi Pozdro
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Cwiara a moze masz wyswietlacz fis do opylenia ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A wiec tak pierwszy byl Kaju wiec jemu michaly 2 byl Arek ale za cholere nie chce mi pobrac z tego linku Panowie jak trza to dawac konto na flache zrobie i nie klucic sie DZIEKUJE Arek dzwonilem do kola narazie zima brak dostaw wiec licznika nie ma ale jak cos to dam Ci cyne pierwszemu cena bedzie napewno zadowalajaca
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdzie w WR macie dobrego a wrecz zaje...kumatego od imo , elektryki np wgra mape zrobi wsady licznikow itp:hi:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
AREK KAROL nie bic sie jak trzeba to obu po kilogramie jeden biale dostanie drugi rozowe tylko sie nie bic ktory rozowe A tak serio to Dziekuje panowie popytam o ten licznik
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok Arek ale najpierw to poprosze o ten program a pozniej michaly Co do ceny tego blatu to gosc chyba mysli ze jak ma audi w swoim zlomowisku fiatow to rodzynek i na pol ceny samochodu chce sam licznik pchnac Mysle ze tacy ludzie nawet nie wiedza co sprzedaja i ile to warte wiec wali cene jak idiota i czeka na 2 takiego no ale chyba nawet pozlocony nie jest tyle wart Ty do a6 czy a4 chcesz ?bo czasem mi sie trafiaja ale to czasem z idealnym fisem pol roku temu kolo mial i zaluje ze nie wziolem za 90zl?ile dobrze pamietam bo swoj za 50 wyrwalem ale on duzo tego przewala wiec mu nie zalezy byle sie pozbyc
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
NIeeeee zapomnial nr abonamentu dopisac Bez obrazy ale ......:a4fan:tu forum nie alledrogo wiec z takimi cenami tu nie zrobisz dila ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- a szczerze to wogole nie do tego postu to pisalem ale ogolnie bo to w miedzy czasie pisalem ale dlugo nie trzeba bylo czekac i masz co tu duzo czekac tylko brac
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kaju właśnie o tym pisałem :wallbash:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany wlasnie sie rozjebalem jak ludzie potrafia byc naiwni i debili nie brak Wchodze na allegr...i oczom nie wierze karta do aero 2 kosztuje 27 zł a debile po 169 wystawiaja ludzie litosci kilka ciut tanszych nawet licytacje sa po 130 k**wa mac do jasnej Sorry za k. I tak rez z licznikami jest jak widze cene za 500 to chyba ze kolo mi jeszcze abonament miesieczny da na kur.y to moze bym przemyslal Nie wierze co sie dzieje SORRY ZA ODBIEGANIE OD TEMATU Uzywa moze ktos tego neta aero2?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
arre wolisz biale czy czerwone michałki?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak chodzi mi o sprawdzenie a nie chip Jesli bylo by takie cudo mobilne mysle ze chetnych zawsze by sie paru znalazlo Albert czujnik temperatuty plynu na kruccu sprawdz niby nie w tym kierunku ale znam przypadek ze na vagu cacy a w praktyce lipa i kopcilo nie palil dobrze
-
Skręcanie wahaczy, samochód stojący na kołach - najazdy zamiast kanału
Poskrecaj postaw pobujaj i bez kanalu robilem poprostu ciezko lape wsadzic ale bez przesady da rade
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Po tanim plynie marki ..... zostaly mi slady przy spryskach na lakierze wyrzarlo wiec ja dziekuje jeden jedyny raz wlalem bo dostalem za free i dziekuje
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam do Was koledzy pytanie Ile jestescie sklonni zaplacic za shamowanie autka na hamowni tak dla czystej ciekawosci ? Gdyby byla taka mozliwosc Pozdro
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany ktos podrzuci tego commandera ? do kogo bic na pw ?
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
popieram jak wyzej a z ciekawosci zapytam Czy tym co bulgocze macie na kruccu przy bloku 3 swiece zarowe?
-
Polecane opony letnie
Tak wziolem pod uwage rozmiar bo fuldy i ta conti to 215.45.17 wiec tam mowy nie ma o ugieciu mozna na niej siadac i sie nie ugnie wiec chyba sa opony i opony.Robilem w uk w tym i wiem jak tam sie sprzedaje a co do pirelli to mialem ciapatego na bramie siedzial i wiem duuzo o marketingowych chwytach np.do PL szly tylko opony 2 sortu jak do wiekszosci krajow UE ale np.do rpa 1 gatunek ale tylko w wybrany regjon a 1 szy gatunek od 2 roznil sie w wykonaniu opony czyli od karbonu jaki byl uzywany do jej produkcji pamietam jak z nim w swieta zwiedzalem cala fabryke pirelli w Carlisle a jezdzilismy po niej bmw M3 bo dostal na obchod to zesmy sprawdzali co to potrafi a jeszcze nawet tam tydzien robilem to sie napatrzylem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chyba nie jasno to napisalem ja nie mam programu tylko chcialbym dostac a adres zeby michaly wyslac bo ktos mi tu pisze na em,zeby wyslac sory ale ja tez potrzebujacy ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- Jak chcesz zeby Ci sensor nie darl kopary to montujesz emulator i podpinasz na pin od temp.oleju nie pamietam ktory ale pewnie masz rozpiske to wiesz Ja np. nie narzekam na takie rozwiazanie temp.pokazuje sensor nie swieci
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
EMULATOR i po problemie za przysłowiowa flaszkę masz spokój
-
Polecane opony letnie
Jak czytam ze opony na 30k wytrzymuja to pytam co to ma byc ? ludzie ? to niemiec w sezon by 2 pary zajezdzil cos mi sie wierzyc nie chce Mam stara conti juz lezy bo szt zostala ale ja na niej 60k zrobilem i jest jeszcze prawie 6mm Nie wiem jak jezdzilem ale na fuldach nowych 30k zrobilem i sprzedalem jak mialy 6-7mm i to china to nie wiem jak Wy jezdzicie To jakie sa dobre opony ??????????????????????????????????????????????
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tarcze sprzedam ale narazie temat zamkniety A co do ori commandera to dawac adres na te michały :polew:i nie ma tematu Jak by ktos chetny i rzyczliwy byl to prosze [email protected] WESOLYCH SWIAT SPOKOJNYCH I MOKREGO ,,,,,NAJLEPSZEGO...Panowie
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
No ja tez nie zauwazylem ubytkow plynu wiec jezdzic nie szukac dziury bo sie zawsze cos znajdzie
-
Niska temperatura oleju na zegarach
Jezdzilem na magnatecu w 3 poprzednich autach i nie stwierdzilem gowna pewnie motul Ci tu zaraz beda wciskac do pb do on do lpg czyli do wszystkiego a jak do wszystkiego to do,, ale ,,,sie nie wypowiadam tu na ten temat bo je zaraz zacznie. Sluchaj siebie i na co Cie stac Co do licznika to tak ......dzis troche pojezdzilem i jak patrolowka po mescie jezdzilem to 80 st nie przekroczylo dopiero pozniej jak depnolem na trasie to 95 ale ja proponuje Ci zrobic test zegarow i bedziesz wiedzial czy wskazowka jest dobrze ustawiona bo tu mogl ktos przesunac lub zle zalazyc Jak cos to mam gdzies fotki jak to powinno wygladac jak nie masz kabla to wyjmij zegary i sprawdzisz jak znajde fotki to CI podrzuce no chyba ze na forum bedziesz szukal ale to morze temat