Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
To chyba będą 2 Pytanie kto pierwszy założy he
-
[AVF B6] dual smic+brd
melon-83 nie chciałeś Hybrydy z brd/Caha?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
To 2 inne T wiec i róznica w cenie Zapytaj sie muszki za ile 17 zrobi .
-
B6 DIVISION
matujesz całość psikasz 3 warstwy i nie ma tragedii w jakosci . Tak to wyglada po malowanie. Nie jest to struktura tylko gładka powierzchnia . Tak moje auto:)
-
B6 DIVISION
Na mat chesz malowac? Boll
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Jedni wolą regenerowc;) osobiście to zamiast regeneracji wkładam idealne soczewki od b8 . Każdy robi jak chce ...
-
"lubie To" - Prośba o klikniecie
Moja siostra startuje w konkursie . Proszę Was o klikniecie Lubie To pod jej praca http://www.facebook.com/photo.php?fbid=170817479794976&set=a.170808439795880.1073741833.121897938020264&type=1&theater
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Hc-regeneracja
-
B6 DIVISION
DRIVE BOX DRIVEBOX immo off wyłączenie EDC15/ME7 (3831353111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest tanie do Off immo
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
MAsz foto soczewek?
-
B6 DIVISION
LAMPY AUDI A4 B6 SEDAN 00-04 RED SMOKE LED OD FK (3800818279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
daniels masz chyba takie przyciemnione ?Jakoś do tych ledów na tył nie mam przekonania.
-
Jaki Wosk na zimę ?
Możesz miedzy woskowaniami używać BrillantShine Sonax'a
-
Jaki Wosk na zimę ?
Black Hole +PETE'S 53 też daje niezły wer look
-
B6 DIVISION
Ja płaciłem wiele razy ;/ Teraz jak wysyłam cos niestandardowego to ide znajomgeo lub "pośrednika" DPD czy innej firmy i jeśli wyceni że zderzak wyśle za 35zł to mnie to jeb... czy kare dostanie czy nie KEX ma opcje bez drukarki
-
B6 DIVISION
ja polecam sendit.pl Wczoraj wysłałem zderzak 170cm długość, waga do 5kg w tym pobranie za całe 23zł DPD nie to żebym krakał ale możesz dostac pod koniec miesiąca fakture korygującą . Bo nie ma szans wysłac przez sendit zderzak (zgodnie z regulaminem) do audi w takiej kasie. czasy wysyłek 4 felg z Oponami za 18zł sie skończyły. UPS i DPD mają teraz na sortowni jakiś extra mega wypaśny kombajn co skanuje paczki . Wiec albo będziesz miał szczęście albo pecha
-
Jaki Wosk na zimę ?
Nie miałem wiec nei porównam. Nie wydaje na wosk wiecej niż 150zł taką sobie granice postawiłęm. I uważam że różnica cenie droższego wosku jest dużo wieksza niż "efekt" jaki zostawi na lakierze. Sam woskuje auto 4 razy do roku. Teram mam Finish Kare 2685 . Masz Pets po aplikacji . Jak kogoś stac i nie ma co z $$ robic to dlaczego nie miałby wydawać na drogi wosk kasy
-
Jaki Wosk na zimę ?
Ciekawą opcją w tym przedziale 150zł jest Chemical Guys PETE'S 53
-
Przyceimnione Szybki
Ja na wiosne będe robił albo czarna cała auto (najaśniejsza) lub taka
-
Jaki internet mobilny na kartę ? Play,Plus,Orange, T-mobile ?
w krakowie korzystam z orange płaciłęm około 30zł za 6gb (internet na karte) śmiga ponad 10MB. Taka zapasówka "internetu po kablu" W telefonie mam Play neta jeśli nie mam ustawionego recznie na plusa to tylko sie wq z zasiegiem.
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Nie będzie to działało. Starcisz długie na H7. I będziesz jeździł tylko na krótkich .
-
Jaki telefon dla dziewczyny?
Jakbyś określił cene max to by było łątwiej coś wybrac.
-
B6 DIVISION
Regulacja góra dół jest bliżej kierunku.
-
czym czyścic alusy polerowane zeby powloki nie zmatowic
Wyślij na priv fote może pomoge
-
czym czyścic alusy polerowane zeby powloki nie zmatowic
Twoje czarne to najpierw -Tenzi prix lub inny o podobnym działaniu - Później korekta i będą sie błyszczec ,wosk. Jak jeźdze na bezdotykowe to biore ostatni program (woda zdemineralizowana) jak sie mi nie chce wyciagac w domu myjki i nic im nie szkodzi takie mycie.