Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Nie jest to takie proste wyprostowanei ledów. Ktoś tam robił cos na ala a6 ledy paski w b6 ale niestety nie dostałem dobrej jakości zdjec żeby móc ocenic jak to jest zrobione.Wykonac to nie jest problem jeśli jest kasa. Tylko zrobic to tak żeby było ładnie połączone i wygldało fabrycznie to jest cieżkie i pracochłonne.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Dało sie ale trzeba było szlifowac wnetrze halogenu Ważne że działa tak jak trzeba i nie paruje
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
1. Delikatnie polerowałem ale pastą wiec mało co dało. Nie kupowałem tlenku tak jak kolega- kkam 2.Nie uszczelniałem- Robie testy narazie jestem zadowolony. 3.Wysokośc regulujesz na tych 2 śrubkach 4. Jarek jak będziesz potrzebował to napisz na priv kolega ma sklep i od niego kupiłem. 5.Jutro zrobie fotki. 6.Nie bardzo pali sie mi z polerowaniem bo nie mam pieknego przodu-zderzak do malowania, kratke peknietą. ogarne to pewnie dam nowe klosze albo polerka zgodnie z tym co kkam napisał- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Po kilku dniach użytkowania jestem zadowolony. Nie zakłóca CB!- Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Miałem zastosować diode w Ori bi jako "do jazdy dziennej"ale po montażu świateł w miejsca halogenow już mi sie nie chce- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Uważam że nie strace dowodu przez włożenie świateł do obudowy halogena. Można wygrawerowac na halogenie (lub nakleic od środka wycietą ploterem homologacje) tak żeby policjant widział lepiej .Homologacja na lampach jest widoczna nie trzeba sie wysilac żeby to zobaczyc. Nie wyobrażam sobie sytuacji że policjant nie schyli sie i zabierze dowód. Wiec sie nie martwie.- Bixenon Xenon od A do Z
Tak ale można zastosować tylko jako Xenon soczewkę z Insigni.Długie masz na odbłyśniku. Trzeba zobaczyc jak wypada z b8. Wałek samoczynnie się nie będzie obracał.- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Moge reanimować Ledy z skody i wymienić 8 diod na takie np Cree XP-G2 R5 BIAŁA ZIMNA MCPCB 21mm (2952433169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dorobic radiator słusznej wielkości .Znowu bawić sie w uszczelnianie i rozklejenie aż przestanie parować ale narazie po prostu tego nie dotkne. Halogenki nie bardzo dadzą sie wypolerować bo to szkło. Jakby to był plastik to by nie było problemu. Nie wiem czy będe zalewał czy nie pomyśle Po weekendzie wrzucę fotki i zdam relacje jak sie spisują .- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ja wypadam z tej walki. RS mam po dziurki w nosie ale będe sledził co tam modzicie. Ja zostanę z tym moim patentem halogen+led- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Ja już z tymi z skody nic nie che miec wspólnego. Na miescie kupiłem od kolegi wiec z dostawą nie ma problemu:) Cena będzie dobra Jeszcze sie znim za styczeń nie rozliczyłem.- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Z racji że mój halogen był już "sponiewierany" to efektu super nie ma (wypiaskowane szkło) nie ma. Fotki tel robione. Kupie new halogen to moge zrobic lepsze foty Nie ma dużo roboty. Robisz 2 otworki na 2 śrubi wkłądasz leda wkrecasz srubki i gotowe. Na koniec zalewasz przestrzeń miedzy ledem a obudową klejem na gorąco zrobione.- Bixenon Xenon od A do Z
Trzeba przetestować nowe lampki wieczorkiem- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Wieczorem Ci wyśle foto ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- Jarek nie wytrzymałem heh jutro będzie modzenie.- Bixenon Xenon od A do Z
Z Opla insignia podobno sa ok. Ale tylko xen bo jest problem z sterowaniem przesłoną. ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- Porównanie B8 &B8 Lift Jutro Będą zamontowane wiec porównam wiązke tych 2 soczewek.- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Nasze ledy zostały przerobione wiec nie sądzę że gwarancja ewentualnie (jeśli będzie) akcja serwisowa będą się kwalifikowały do wymiany.- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Chyba nawet przed wiosną- B6 DIVISION
Obiecane foty- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
No to pozamiatane he.- B6 DIVISION
Jutro pstryknę foto- B6 DIVISION
pumeks +woda z płynem. Później pasty to zależy jakie masz ja użyłem 3M- B6 DIVISION
Miałem Full skrzynkę nie dostałem nic. Tragedii nie ma- B6 DIVISION
Potrzebuje kratki s-line (od strony kierowcy) nie ma ktoś na deal?- B6 DIVISION
Podoba mi się patent z tymi plastikami w połysk, to ori czy samoróbka? Zdzierasz tą "ala" gume i polerujesz . Ja u siebie mam tak- Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Teraz częściej jeżdżę na bi-xen niż na led (główie w nocy jeżdze) Mniej sie po prostu tym przejmuje... Szkoda nerwów które już straciłem na bi i led. ---------- Post dopisany 14-01-2013 at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 21:05 ---------- Jarek pochwaliłem za wcześnie. 2 diody nie świeca czemu ? pojecia nie mam jutro bedzie rozbieranie - Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny