Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. -lampy przód DEPO (muszę wyeliminować trzęsącą się soczewkę) - mam to samo, co zamierzasz z tym robić? bo też mnie czeka jakis zabieg a nie chce mi sie lampy wyjmowac
  2. Znaczy to jest twój setup letni:shock3: jeśłi tak to szybko go podniesziesz do góry, 15ka + gleba nie wrózy nic dobrego czego ? a kolo ladne i rozmiar spoko
  3. jak z żywotnością takich ledów w podświetlaniu klapy? nie pala się często? :>
  4. Zgadza się mam już na oku aukcje fele od porsche (replika) http://allegro.pl/audi-vw-vag-17-5x112-porsche-cup-cult-style-i2207848727.html no i je licytuje, mam nadzieję że wygram. Co do zawiechy to tak... jest za***iście twardo i nie jest aż tak nisko. Mam je włożone już od 6miesięcy i nic jeszcze się nie posypało ( odpukać ) aha, u siebie tez wsadziłem jakis czas temu, przod juz sie sypie, zmienie i zobaczymy jak z zywotnoscia, w bagażnik można sporo naładować, nie siada jak na seri ;d
  5. mody w dobrą stronę jak wrażenia z jazdy na koni? nie za twardo? długo już jeździsz na tym amorku? Nie leci zawiecha?
  6. ja również byłbym za może w piątek ruszymy z tematem? pisał bym się
  7. będę jako widz, pogoda nie straszna ;d
  8. niedziela tor zemborzycka, pisze sie ktos?? godzina 12-13?
  9. plus za napęd, silnik, fotele, podpatruj tematy chłopaków a ogarniesz w dobra stronę
  10. tam mam valeo ori... ale problem juz rozwiazany... kolega syllwek przeslal mi ciekawy filmik z montazu, nie wiedzialem ze wystarczy lekko puknac w lampe od strony kierunku i ten bolec wskoczy na swoje miejsce, nie chcialem tak robic bo balem sie ze sie zlamie swoja droga ciekawa opcja bylo by podwieszenie tego filmu dla potomnych Podeślij filmik na pw albo daj link tutaj bo bede zabieral sie za rezanie
  11. gruby890 kolega Tomasz23 chce sprzedac B6
  12. może jakiś spocik w piątek wieczorem?
  13. mam taki sam problem jak kolega, auto przestoi nockę w garażu ciężko pali, olej się nagrzeje i na dotyk, pompa zmieniana na zamiennik który bzyczy sobie w baku czytając ten watek chyba winna będzie temu pompa?
  14. fajne fajne, bardzo skomplikowane żeby coś takiego zrobić?
  15. co modziłeś z tym radyjkiem? masz zmieniarkę? Mam takie samo u siebie
  16. aha, musze sie zebrac swoje padlo opisac wczoraj przez janow gonilem, ale nie wiem gdzie mieszkasz zajechal bym pogadac
  17. mam, ale obszycie, a Ty zmieniłeś z ori??
  18. poczekaj do wiosny no to pewnie tak też trzeba będzie zrobić[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 11:38_________________________________________________to się chyba nigdy nie skończy... :gwizdanie: z założeniem trochę się wstrzymam bo na dworze niezły hebel też mnie to czeka
  19. fajnie wyglada na takim malym kole i niski profil ciekawie to widzę
  20. te daszki to jakis "rarytas" bo mam w swoje, jak wrazenia po przesiadce na lustro ang? lepsza widocznosc? :> Dobre mody
  21. Jak bym siedzial na kompie w sobote to bym wpadl a tak niestety nie wiedzialem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.