Treść opublikowana przez blysk777
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
czytałem w PSX Extreme ze multi strasznie cienki w porównaniu ze starszą konkurencją Naprawdę bez rewelki.
-
Głośniki Podłogowe
Fajny zestaw
-
Gran Turismo 5
Ładnie w kulki lecą z tym gt5.Podejrzewam że to marketing-na święta więcej sprzedadzą.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Polecam.Fajne miejsce. http://www.zameksobieski.pl/
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dokładnie.Gruby tytuł.Polecam.
-
[B5 1Z] Wtyski AFN vs. ASV które wybrać do 1Z 90KM po chipie
http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=49774
-
[B5 AHU] spadek mocy , trzęsie prycha ,biało dymi ....
TUNE-UP szukaj na necie.Pozdro :>
-
[B5 AHU] Czy pasyją wtryskiwacze ??
Szukaj wtrysków od ASV po programie dadzą około 125km i 300nm.
-
[B5 AFN] dobry warsztat w gdansku
tune-up poszukaj w necie.Polecam.Pozdro :> :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam.Jestem posiadaczem goolfa 3 variant tdi,ale planuje zakup audi a4 avant.W związku z tym zarejestrowałem sie abyscie swoimi radami pomogli wybrać cos godnego uwagi.Auto będe kupował w przyszłym roku.Pozdrawiam