Treść opublikowana przez Jay_Z
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
z Tym nastawnikiem to Ci nie powiem bo szczerze mówiąc nie wiem jak to sprawdzić. A co do tempertury to jest wszystko w normie.
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Ja mam jeszcze zwykłą pompe wtryskową. Obroty mam takie jak powinny być czyli 861
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Nie mam klimy
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Sprzęgiełka alternatora nie sprawdzałem, ale zrobie to w najbliższym czasie. A co myślicie jakbym mu troche podniósł wolne obroty powiedzmy do około 900. Wystarczy, że lekko dodaje gazu i drgania znikają więc powinno pomóc.
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Jak bym już zmieniał to na pewno zrezygnował bym z dwumasu. Tyle że ja dalej do końca nie wiem czy to wina dwumasu.
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Kurde a byłem przekonany ze tu nie ma dwumasu. To mam następny problem.
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Termostat swoją drogą do wymiany, ponieważ dolny wąż jest praktycznie zimny. Jeżeli chodzi o odpalanie to po prostu auto nie pali na rys po przekręceniu kluczyka tylko trzeba troche przytrzymać autem troche potrzepie, ale pali bez problemu. Świece są nowe, także na pewno nie. A co do dwumasu to sam nie wiem czy tam jest dwumas czy nie. Auto ma oryginalnie 211 tys przejechane, także nie wiem czy przy takim przebiegu już dwumas nadawał by się do wymiany?
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Zrobiłem dźiś logi. Nie wiem czy dobrze ponieważ 1 raz to robiłem. Proszę o ocene i jakieś podpowiedzi. Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65135.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65136.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65137.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65138.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65139.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65140.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65141.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65142.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65143.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65146.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65147.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/jay_z_65144.html [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 12:46_________________________________________________Odpowie ktoś?
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Ja mam 98 rok więc nie wiem. Dodam że podczas jazdy wszystko jest w porządku, wystarczy delikatnie gaz dodać i autko równo i ładnie chodzi.
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Z tego co wiem to tutaj nie ma dwumasu. Spróbuje posprawdzać te wartości. Jak sobie poradze do sie odezwe Dzięki.
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Podpowiedz mi jak to wszystko posprawdzać to pożycze jutro kabel i sie podepne.
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Witam. Mam następujący problem. Moje audi dość mocno trzęsie się na wolncyh obrotach (silnik 1.9 TDI 90km). Jest to odczówalne głównie na kierownicy. Poduszki pod silnikiem sprawdzone. Byłem też u magika, który podpiął pod komputer i skorygował delikatnie pompą według jakiegoś wykresu. Co jeszcze mogę zrobić? Jest jakaś regulacja elastyczności pracy silnika czy coś w tym rodzaju? Dodam, że przy odpalaniu autem troche poszarpie zanim zapali, lecz nie wiem czy to ma coś wspólnego. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
-
[B5 AHU] AHU 90 koni a zwiększenie mocy
Dzięki za pomoc. Chyba jednak sobie narazie odpuszcze. Pozdrawiam.
-
[B5 AHU] AHU 90 koni a zwiększenie mocy
Szukałem. Ale jest tyle tematów, że sam się gubie, a musze mieć pewność jak najszybiciej bo silnik idzie na sprzedaż.
-
[B5 AHU] AHU 90 koni a zwiększenie mocy
Witam. Niedawno zakupiłem A 4 z silnikiem AHU 90 koni. Znajomy ma silnik AFN na częśi. Czy jest możliwość przełożenia turbiny z AFN do AHU (moja już puszcza olej) ? Jak wygląda sprawa z wtryskami jakbym chciał przełożyć ? Zależy mi żeby nie było dodatkowych kosztów typu korekta programu itd. Z góry dzięki za pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie.