Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jay_Z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jay_Z

  1. Wymieniłem dziś płyn. Idealnie zielony nie jest trochę ściemniał ale jest o wiele czystszy niż wcześniej. Mam jednak wrazenie, że kierownica ciężej chodzi i pompę bardziej słychać. Popiskuje też trochę przy max skrętach. A i jak go zgasze to płyn bardzo delikatnie sie pieni przez chwilę (możliwe że to normalne, wcześniej nie zwróciłem uwagi). Możliwe, że jak troche pojeżdżę to się uspokoi?
  2. Myślisz? Jak tam wchodzi 700 czy 800 ml to chyba muszę mieć przynajmniej drugie tyle na przepłukanie ...
  3. Ok dzięki. Jutro kupie 2 litry LHM i będę działał
  4. Proszę się nie śmiać Myślałem, że może jak odpale to wyciśnie lepiej płyn hehe. Dzięki za pomoc
  5. No jutro się będę z tym bawił. Podejrzewam, że na zgaszonym silniku tą operacje robić ;d ?
  6. A myślisz, że powinienem płukać układ? Mam w zbiorniczku czarny olej na ściankach a płyn jest tak brudny, że nie wiadomo jaki tam był lany. Jak nabiore do strzykawki wygląda na brunatny, a jak rozleje kilka kropel na śniegu przechodzi jakby w żółty ;/
  7. tak to wyglada? TOTAL LHM PLUS 1L PRAGA (2948322353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. Widzę, że są różni producenci tego LHM +, którą firmę polecacie, czy wszystkie są zielone?
  9. Witam. Proszę o poradę który płyn do wspomagania zalać. Mój jest aktualnie bardzo brudny, ma kolor ciemny, bursztynowy, także trudno stwierdzić czy ktoś lał czerwony, czy zielony, a mam już poniżej minimum. Myślę zmienić na Febi tylko nie wiem czy na 06161(syntetyczny), czy na 06162(mineralny). Z góry dzięki za pomoc.
  10. Najprawdopodobniej dwumas. Przy gaszeniu samochodu są jakieś objawy? Trzęsie?
  11. Na trasie z Niemiec 4,8, po mieście zimą na krótkich odcinkach 8-9
  12. Nie strasz Go bo wcale nie musi w nic trafiać. Wystarczy, że nie będzie przemieszczał samochodu, ani kręcił kołem pasowym i będzie OK.
  13. moze tak to sie fachowo nazywa
  14. A nie leci Ci spod niej czasem paliwo? To jest bodajże odpowietrznik.
  15. Kilka postów niżej był taki sam temat:http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/dziurawa-pompa-wtryskowa-254238/
  16. Jak masz na tyle dużą nieszczelność, że łapie lewe powietrze to może być przyczyną złego zapalania.
  17. Wężyki są tylko nasunięte. Jeżeli są stare, sparciałe to mogły się zapiec i będą ciężko schodzić.
  18. Jak miałem AHU też występował u mnie ten problem. Nowy filtr i świece, wykluczone cofające się paliwo, dawka startowa zwiększona i nic mu nie pomagało. Pomogła dopiero korekta mapy startowej.
  19. Zawsze możesz oddać do sprawdzenia i ewentualnej regeneracji. Przynajmniej będziesz wiedział co masz.
  20. Sformułuj pytanie jeszcze raz bo nie wiadomo za bardzo o co Ci chodzi konkretnie
  21. Dokręć to po prostu z czuciem, nie ma potrzeby dociągać tego na maxa.
  22. Nic nie musisz odpowietrzać ani Vagować
  23. Jezeli wymieniasz tylko górną uszczelkę (pod deklem) to nie ma filozofii większej. Jak już śruby odkręcisz to 2 minuty roboty.
  24. Ja sobie doszlifowałem klucz, a po wymianie uszczelek założyłem śrube na zwykłego torxa.
  25. Jeżeli mówisz o pokrywie nastawnika to możesz śmiało zdejmować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.