Treść opublikowana przez Jay_Z
-
Który płyn do wspomagania wybrać
Wymieniłem dziś płyn. Idealnie zielony nie jest trochę ściemniał ale jest o wiele czystszy niż wcześniej. Mam jednak wrazenie, że kierownica ciężej chodzi i pompę bardziej słychać. Popiskuje też trochę przy max skrętach. A i jak go zgasze to płyn bardzo delikatnie sie pieni przez chwilę (możliwe że to normalne, wcześniej nie zwróciłem uwagi). Możliwe, że jak troche pojeżdżę to się uspokoi?
-
Który płyn do wspomagania wybrać
Myślisz? Jak tam wchodzi 700 czy 800 ml to chyba muszę mieć przynajmniej drugie tyle na przepłukanie ...
-
Który płyn do wspomagania wybrać
Ok dzięki. Jutro kupie 2 litry LHM i będę działał
-
Który płyn do wspomagania wybrać
Proszę się nie śmiać Myślałem, że może jak odpale to wyciśnie lepiej płyn hehe. Dzięki za pomoc
-
Który płyn do wspomagania wybrać
No jutro się będę z tym bawił. Podejrzewam, że na zgaszonym silniku tą operacje robić ;d ?
-
Który płyn do wspomagania wybrać
A myślisz, że powinienem płukać układ? Mam w zbiorniczku czarny olej na ściankach a płyn jest tak brudny, że nie wiadomo jaki tam był lany. Jak nabiore do strzykawki wygląda na brunatny, a jak rozleje kilka kropel na śniegu przechodzi jakby w żółty ;/
-
Który płyn do wspomagania wybrać
tak to wyglada? TOTAL LHM PLUS 1L PRAGA (2948322353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Który płyn do wspomagania wybrać
Widzę, że są różni producenci tego LHM +, którą firmę polecacie, czy wszystkie są zielone?
-
Który płyn do wspomagania wybrać
Witam. Proszę o poradę który płyn do wspomagania zalać. Mój jest aktualnie bardzo brudny, ma kolor ciemny, bursztynowy, także trudno stwierdzić czy ktoś lał czerwony, czy zielony, a mam już poniżej minimum. Myślę zmienić na Febi tylko nie wiem czy na 06161(syntetyczny), czy na 06162(mineralny). Z góry dzięki za pomoc.
-
Trzesienie przy niskich obrotach
Najprawdopodobniej dwumas. Przy gaszeniu samochodu są jakieś objawy? Trzęsie?
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Na trasie z Niemiec 4,8, po mieście zimą na krótkich odcinkach 8-9
-
Pompa Wtryskowa
Nie strasz Go bo wcale nie musi w nic trafiać. Wystarczy, że nie będzie przemieszczał samochodu, ani kręcił kołem pasowym i będzie OK.
-
Za co odpowiedzialna jest ta śruba.
moze tak to sie fachowo nazywa
-
Za co odpowiedzialna jest ta śruba.
A nie leci Ci spod niej czasem paliwo? To jest bodajże odpowietrznik.
-
Pompa Wtryskowa
Kilka postów niżej był taki sam temat:http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/dziurawa-pompa-wtryskowa-254238/
-
Ciezej pali
Jak masz na tyle dużą nieszczelność, że łapie lewe powietrze to może być przyczyną złego zapalania.
-
Wymiana wężyków paliwowych przy wtryskach
Wężyki są tylko nasunięte. Jeżeli są stare, sparciałe to mogły się zapiec i będą ciężko schodzić.
-
Ciężko pali ....
Jak miałem AHU też występował u mnie ten problem. Nowy filtr i świece, wykluczone cofające się paliwo, dawka startowa zwiększona i nic mu nie pomagało. Pomogła dopiero korekta mapy startowej.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Zawsze możesz oddać do sprawdzenia i ewentualnej regeneracji. Przynajmniej będziesz wiedział co masz.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Sformułuj pytanie jeszcze raz bo nie wiadomo za bardzo o co Ci chodzi konkretnie
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Dokręć to po prostu z czuciem, nie ma potrzeby dociągać tego na maxa.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Nic nie musisz odpowietrzać ani Vagować
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Jezeli wymieniasz tylko górną uszczelkę (pod deklem) to nie ma filozofii większej. Jak już śruby odkręcisz to 2 minuty roboty.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Ja sobie doszlifowałem klucz, a po wymianie uszczelek założyłem śrube na zwykłego torxa.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Jeżeli mówisz o pokrywie nastawnika to możesz śmiało zdejmować.