Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jay_Z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jay_Z

  1. Na Vagu wyrzuca mi błąd : 00532 - Supply Voltage B+ 37-00-Faulty W sumie wszystko z tego co widzę chodzi dobrze jedynie oświetlenia wnętrza nie ma. Od czego może być ten błąd?
  2. Jay_Z odpowiedział(a) na Jay_Z temat w 1.9TDI
    Nagrałem filmik jak silnik pracuje :
  3. Witam. Jak w temacie. Cały czas pali mi bezpiecznik od komfortu numer 38. Gdzie można szukać przyczyny? Co podchodzi pod moduł komfortu?
  4. Jay_Z odpowiedział(a) na Jay_Z temat w 1.9TDI
    To podpowiedz mi co i jak mogę jeszcze posprawdzać w domowych warunkach. Jak samochód się zagrzeje to jest znaczna poprawa.
  5. Witam. Przesiadłem się z z A4 B5 na B6 AVF i niepokoi mnie sprawa opisywanego już wielokrotnie dudnienia z okolicy filtra powietrza. Nie jest to zjawisko może aż tak głośne jak u niektórych, jednak drażni. Oprócz tego słychać na zimnym pukanie jakby o pokrywę zaworów. Nie wiem czy tak ma być, czy to normalna praca pompowtrysków bo wcześniej nie miałem. Samochód ma przejechane 245 tys, sprowadzony, serwis potwierdzony w ASO. Zmieniłem olej na Motula specific, ale bez zmian. Samochód nie kopci, chodzi równo, nie traci na mocy. Pod vagiem zero błędów parametry również w normie. Czytałem na temat wytartych wałków, szklanek i wypadających broków. Zrzuciłem pokrywę i porobiłem zdjęcia. Proszę w miarę możliwości o ocenę: http://i58.tinypic.com/2n21ira.jpg http://pl.tinypic.com/r/2n07jb6/8 http://pl.tinypic.com/r/1589snt/8 http://pl.tinypic.com/r/2sb64wg/8 http://pl.tinypic.com/r/2yvo4sn/8 http://pl.tinypic.com/r/zv7r5h/8
  6. Kolego u mnie też szumiał. Pomogło naciągnięcie paska, ponieważ był za luźny.
  7. Kolego ile Cie skasowali za program w Modpro?
  8. Kolego wystarczy wejść w dział Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny. Masz identyczne dwa tematy na górze.
  9. Kolego jak by to była blacha to by chyba raczej to nie ustawało przy wciśniętym sprzęgle, lub przy ruszaniu lewarkiem, nie uważasz?
  10. Witam. W ostatnim czasie pojawił się u mnie dziwny terkot niosący się od skrzyni biegów. Dźwięk podobny jakby coś goniło luzem w środku. Pojawia się on tylko na luzie na biegu jałowym. W momencie wciśnięcia sprzęgła cisza, podczas jazdy cisza. Ze skrzynią żadnych problemów. Jak próbuję wrzucić delikatnie bieg bez sprzęgła, w momencie jak pojawia się opór na lewarku również cisza. Ktoś się może orjentuje co by to mogło być? Pomoże ktoś?
  11. Ja nic nie kombinuje. Osobiście jak bym miał robić to tylko soft. Po prostu wpadł mi ten wynalazek w ręce i jestem ciekaw. Pewnie gdyby to był syf z allegro wylądował by w koszu, jednak wiem że Niemcy takiej fuszery nie robią. Kupiłem po prostu A6 w super stanie z pełną książką więc stwierdziłem że box też pewnie jest z wyższej półki. W środku wygląda to tak : http://pl.tinypic.com/r/33w1lrn/8 Jednak nie jest to tylko jeden opornik jak niektórzy twierdzą
  12. Jest też podpięcie pod przepływke czego niektóre boxy nie mają.
  13. Mało mi pomogłeś kolego
  14. Witam. Przywiozłem z Niemiec Audi A6 z silnikiem AFN. Okazało się, że samochód miał takiego oto boxa http://pl.tinypic.com/r/4t4px2/8 Nie był on jednak podpięty, poza cienkim kabelkiem idącym do przepływki. Spotkał się ktoś może z boxem tej firmy? Cena boxa na niemieckiej stronie to kilkaset euro. Tutaj strona firmy :http://www.alpin-tuning.com/Basis-Deutsch.html Wygląda dość solidnie w przeciwieństwie do tych za 100 zł z Allegro. Zastanawiam się nad podpięciem tego na próbe do mojego AHH.
  15. Ok dzięki. U mnie jest dawka powyżej 5 a kąt wtrysku całkiem rozjechany to może dlatego ma muła.
  16. Witam. Nie mogę się doszukać jaka powinna być optymalna dawka paliwa i kąt wtrysku dla silnika AHH 90ps. Jeżeli ktoś się orientuje będę wdzięczny za pomoc.
  17. Dzięki kolego. A dawki paliwa jakie ustawić? 3,2 - 3,4 będzie dobrze?
  18. Dlatego pisze żeby się wypowiedzieli ludzie którzy maja konkretnie AHH jakie mieli przyrosty mocy. Wiem że jest dużo tematów na forum bo już kilka lat tu siedze i dawno to czytałem.
  19. Ty gościu jak masz problem to sie nie udzielaj. Zadałem konkretne pytanie
  20. Witam. Chciałbym zasięgnąć informacji odnośnie podniesienia mocy w 90-konnym silniku o symbolu AHH. Wiem że jest wyposażony w wydajną pompę która daje duże możliwości. Czy samymi wtryskami z AFNa bez programu można osiągnąć jakiś znaczny przyrost? Wiem że AHU całkiem przyzwoicie jeździło na wtryskach ze 110.
  21. Może masz za bardzo skręconą śrubę regulacyjną na kolumnie kierowniczej.
  22. Ja też miałem 98. Dzwoniłem do ASO dla potwierdzenia to mówili że wszystkie AHU.
  23. W AHU jest dwumas. To następca 1z do którego już założyli dwumas. Też miałem AHU wcześniej.
  24. Jay_Z odpowiedział(a) na bbabik87 temat w 1.9TDI
    Ja używam do mycia silnika od zawsze płynu Voigt Brudpur Vc242 1L - Ceneo.pl. Idealnie się nadaje a jest dostępny w większości sklepów.
  25. Ja mam Ruville i jest wszystko w porządku. Wcześniej założyłem Meyle i po miesiącu się zatarł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.