Treść opublikowana przez Jay_Z
-
Drgania na wolnych obrotach
Kolega danielom ma racje. U mnie były takie drgania, że zęby można było stracić, rzucało całym wydechem. Po wymianie plecionki jak ręką odjął, cisza i spokój
-
Drganie kierownicy na postoju
Podjedź sobie to jakiegoś magika od wydechów niech Ci oceni stan plecionki najpierw.
-
Drganie kierownicy na postoju
Telepie Ci budą przy zapalaniu/gaszeniu? Masz drgania podczas ruszania? Telepie Ci budą na 3,4,5 biegu przy dodawaniu/ujmowaniu gazu?
-
Drganie kierownicy na postoju
Sprawdź złącze elastyczne tzw plecionkę, też to przerabiałem u siebie.
-
Prośba o ocenę logów
To ja juz nie wiem co mam zrobić. To jest trzecia przepływka którą założyłem z czego jedna była całkiem nowa. ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- Mocno są te pomiary przycięte?
-
Prośba o ocenę logów
Zrobiłem logi na jeszcze innej przepływce proszę o opinie: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prośba o ocenę logów
Numer jest ten sam co mialem u siebie ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 20:02 ---------- Moge tak jeźdżić bo generalnie wszystko jest ok, auto nie kopci i ładnie jedzie? ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- Byłbym wdzięczny jakby się ktoś jeszcze wypowiedział
-
Prośba o ocenę logów
Tak. Z Afna. A moge na tym jeźdżić?
-
Prośba o ocenę logów
Wczesniej też lałem na Shellu ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 17:25 ---------- Witam ponownie. Proszę o ocenę logów po zmianie przepływki: Grupy: 003,008,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prośba o ocenę logów
Lałem na shellu
-
Prośba o ocenę logów
Właśnie nie mam za bardzo na dzień dzisiejszy od kog podmienić, będę musiał kupić. Mam jeszcze jedno pytanie. Zalogowałem też grupe 13 i korekcje są dużo lepsze niż tydzień temu. Jak to jest możliwe? Jest się czym martwić, czy to może kwestia paliwa? Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prośba o ocenę logów
Wklejam logi po czyszczeniu przepływki, proszę o ocenę czy coś się poprawiło : Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prośba o ocenę logów
No możliwe. Zaleje jakieś lepsze paliwo i spróbuje STP dolać może się coś poprawi. A ta przepływka na tyle przycina, że może to być dość sporo odczuwalne?
-
Prośba o ocenę logów
Benzyną ekstrakcyjną i patyczkami do uszu delikatnie, to jest bosch takze nie ma jak wyczyscic srodka ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ---------- Korekcje też widzę że dość wysokie, jeszcze niedawno podchodzily max pod 0,80 teraz już 0,96 i niebardzo wiem dlaczego tak wysokie. Auto ma 260 tys przebiegu i jest to przebieg oryginalny. ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 18:03 ---------- Wypowie się ktoś jeszcze?
-
Prośba o ocenę logów
Już była czyszczona. Jesteś pewny, że to przepływka bo kolega ma na forum na sprzedaż to najwyżej kupie? Jak reszta logów?
-
Prośba o ocenę logów
Witam. Proszę o ogólną ocenę logów. Samochód ma lekkiego muła zwłaszcza na wyższych obrotach. Egr jest zaślepiony. Dynamiczne: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne: Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 015 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Lekki muł - prośba o ocenę logów
Ok zrobie komplet logów. Chciałem na szybko wiedziec czy przeplywka ok bo kolega z forum ma na sprzedaz
-
Lekki muł - prośba o ocenę logów
Ale w tych logach wszystko ok? Przepływka, turbo?
-
Lekki muł - prośba o ocenę logów
Witam. Mój AFN trochę słabo "ciągnie". Jest to odczuwalne zwłaszcza na wyższych obrotach. Proszę o ocenę logów: Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Z góry dzięki za pomoc.
-
Który płyn do wspomagania wybrać
Ja pierwsze słyszę o czymś takim,butelka wygląda jak "Motor Doktor" . Do wspomagania powinieneś zalać płyn mineralny.
-
Który płyn do wspomagania wybrać
No to tyle dobrze. ---------- Post dopisany 14-02-2013 at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 16:53 ---------- Uspokoiła się ta pompa jak trochę pojeździłem. Już płyn się nie pieni a pompa chodzi cicho, pewnie się odpowietrzyła do końca. Co prawda kierownica dalej dość ciężko chodzi, ale tak było od początku. Jak się trochę pogoda poprawi to spróbuję popuścić trochę śrubę regulacyjną na maglu.
-
Który płyn do wspomagania wybrać
No nic będę tak jeździł aż pompa padnie. Oby tylko przekładnia nie padła bo to już większe koszta.
-
Który płyn do wspomagania wybrać
Ja nie wiem kiedy był wymieniany płyn, to auto mam dopiero pół roku, a jeszcze 20 tys temu było serwisowane w ASO w Niemczech także trudno powiedzieć.
-
Który płyn do wspomagania wybrać
Kolego devastation masz jakieś pomysły związane z moim problemem ;d ?
-
Który płyn do wspomagania wybrać
Sitko jest na miejscu. Na zapalonym silniku nic nie bulgocze ani się nie pieni. Jak go zgaszę to idą przez moment delikatne bąbelki.