Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jay_Z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jay_Z

  1. Spalanie masz w normie. Też miałem 90tke rok czasu i przy takich temperaturach spalanie podchodziło pod 9 litrów w mieście. Pozdro.
  2. Sprawdź na pełnym skręcie czy coś się dzieje. Może to po prostu przegub.
  3. Dokładnie. Danymi technicznymi które podają też się nie ma co sugerować, ponieważ pochodzą one z Niemiec gdzie są całkiem inne drogi i paliwo.
  4. Tak jak jeden z kolegów napisał miasto mieście nie jest równe. Ja mieszkam w Bielsku gdzie jest dużo górzystych terenów i jak robie krótkie odcinki do 10 km, do tego niedogrzany silnik to te 8 litrów spokojnie spali. Natomiast jak jeżdże obwodnicą (cały czas 2pas) to auto spala około 6,5 litra. Także uważam, że spalanie w tych granicach w mieście jest normalne.
  5. Jay_Z odpowiedział(a) na Jay_Z temat w Audi A4 B5
    Przy wyłączonym nawiewie temperatura nie spada, także wychodzi na to, że jest to normalne. Problem jeszcze z tym wolnym nagrzewaniem się. Podobno przy zaślepionym egr dłużej się grzeje..
  6. Jay_Z odpowiedział(a) na Jay_Z temat w Audi A4 B5
    Czujnik oryginał, termostat wahlera.
  7. Jay_Z odpowiedział(a) na Jay_Z temat w Audi A4 B5
    Ja jak jade 2 pasem obroty 2 granicach 2000 rmp to spokojnie musze przejechac 15 km zeby go zagrzac.
  8. Jay_Z odpowiedział(a) na Jay_Z temat w Audi A4 B5
    Dość długo się rozgrzewa, trzeba troche go podeptać
  9. Jay_Z odpowiedział(a) na Jay_Z temat w Audi A4 B5
    Teraz robiłem test. Udało mi się go zagrzać do 88 stopni i podczas jazdy trzymał temperaturę w tych granicach. Jednak jak wróciłem i zostawiłem go na wolnych to po 5 minutach spadła do 80 stopni. Nie wiem w czym problem, może to dlatego że jest włączone ogrzewanie i nawiew? ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- Podpowie ktoś?
  10. Witam. Odkąd temperatura spadła na zewnątrz mam problem z temp cieczy. Na kanale 51 climatronic pokazuje mi 90 st. natomiast na 49 utrzymuje się tylko około 80st. przy miejskiej jeździe z włączonym ogrzewaniem. W lecie wymieniałem termostat oraz czujnik i wszystko było w porządku do momentu aż spadła temperatura na zewnątrz i zacząłem używać ogrzewania. Co może być przyczyną?
  11. Kąt wtrysku, świece sprawdzone?
  12. Ja w sumie w dolocie nie mam za dużo oleju, myślę że w granicach normy. Jednak jak miałem luźno nasuniętą odmę na kruciec od separatora na pokrywie to waliło sporo oleju tamtędy.
  13. Witam. Mam następujący problem. Odma wyrzuca mi dość sporo oleju. Dziś ją wypiąłem i jest cała zaolejona w środku. Mechanik który wymieniał olej był na tyle inteligentny, że wlał prawie litr za dużo. Na szczęście w porę się zorjentowałem. Zrobiłem tylko 100 km i upuściłem. Czy przez ten czas mogło mi wywalić uszczelnienia, czy raczej mało prawdopodobne?
  14. Chodzi Ci o dolot, czy o węże podcisnieniowe? Dolot raczej szczelny, bo nie kopci przy butowaniu.
  15. plecionka jest wymieniona bo wcześniej cały czas drgało na wolnych. Teraz tylko z wciśniętym hamulcem.
  16. no możliwe że układ wydechowy, jest to odczówalne na kierownicy i fotelu.
  17. które styki, gdzie tego szukac?
  18. Witam. Zauważyłem że gdy auto stoi na wolnych obrotach z wciśniętym hamulcem zaczyna nim telepać. Gdy puszczę hamulec i zaciągnę ręczny jest wszystko ok. Co może być przyczyną?
  19. Witam. Dziś rano przestał mi działać nawiew na środek. Climatronic pokazuje błędy 11,5 oraz 15,7. Da się coś z tym zrobić, czy konieczna będzie rozbiórka?
  20. Dzięki kolego, założyłem temat bo byłem po prostu ciekawy Pozdrawiam
  21. Z tego co wiem to świece nie działąją w tak wysokich temperaturach jak mamy teraz. Osłony nie mam, ale w poprzedniej też nie miałem.
  22. Witam. Zmieniłem swoje A4 AHU na AFNa. Zauważyłem, że AFN dużo wolniej się grzeje do 90 stopni. Auto ma wymieniony termostat, oraz czujnik temperatury, ponieważ tamten był padnięty. Czy to jest normalne, czy jest coś nie tak?
  23. Witam. Zbliża mi się wymiana oleju. Auto ma na blacie 215 tys. Aktualnie jest zalane olejem 10w40 i taki olej lał poprzedni właściciel (nie wiem jak długo). Zastanawiam się czy zmieniać na syntetyk, czy lepie dalej jeździć na półsyntetyku, bo mam dość dużo oleju w dolocie. Prawdopodobnie wyrzuca przez odme, bo turbo zostało wykluczone. Proszę o poradę.
  24. Pasuje P&P niedawno zmienialem
  25. Ja mam AHU, czyli praktycznie to samo co 1Z i mam cały czas sporo oliwy w dolocie. Wymieniłem już turbo dla świętego spokoju i dalej to samo. Auto nie kopci, oleju praktycznie nie ubywa, także stwierdziłem że chyba ten typ tak już ma i jeżdże dalej. Jeżeli na wirniku od turbiny nie ma większych luzów to myślę, że nie ma się czym przejmować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.