Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fahrenheit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fahrenheit

  1. w kosmos prosze , taka 3ba niezle, dlugo i czyms porzadnym ....
  2. Zadzialal. DZIEKUJE BARDZO!!
  3. Jak wyglada taki 1/2 fis , ma ktos zdjecie takiego licznika?
  4. Bardzo ladnie i za***iście mi sie to podoba :th:. Sam moze bym sie pokusil na cos takiego bo mnie cieszy te twoje 150, wiem jaka roznice robi nawet 20 koni wiecej, ale AFN'y to stare silniki wyzylowane juz chyba na maksa a mi zalezy na zywotnosci motoru i malym spalaniu. Zrazilem sie jak kumpel tez mial po jakims tuningu 30% wiecej cos okolo 150 KM, smigal niezle ale zrobil 30 tys., (raptem pol roku) i padl motor i musial kupic kolejny . wiesz moze czy twoi znajomi wykrzesaliby tym sposobem z AFN'a takie stado jak u ciebie z AHH i jak to ma sie do trwalosci slinika i innych podzespolow i co ze spaleniem + czy -?
  5. 55 -troche za niski profil, twardzsza oponka, odbije ci sie na zawieszeniu, ale wszystko zalezy gdzie i jak jezdzisz. ja smigam na 185/65 15 debica frigo2, i powiem wam ,ze w piatek w nocy na czeskiej smigam sobie 140 , na lewy, bo wyprzedzam, a tu po chwili pokrywa sniezna, kilka centymetrow brazowego i zamarznietu juz sniegu, jeszcze tylko wiatru brakowalo i trzeba jechac i sie jechalo, az milo....ale nie zachcecam bo droga zawsze jest inna, polecam natomiast oponki
  6. na zieme i to w polsce jeszcze to wiekszego rozmiaru jak 195 to nie polecam, bo po koleinach nie zmiescisz i bedziesz plywal, umeczysz sie jazda, 195 i nizej auto nie ma wygladu, owszem racja, ale komfort jazdy wiekszy, wogole to na snieg jaki i na deszcz to im wezsza tym lepsza (mniejszy kontakt ze sliskim podlozem, lepsza kierowalnosc, wieksze bezpieczenstwo)[br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 13:15 _________________________________________________chcialem wyedytowac ale jakos nie przeszlo... bierz i zakladaj, o ile mieszanka jeszcze nie stracila lepkosci. nota bene , jest ponoc tylko jedna opona, ktora zachowuje swoje wlasciwosci przez caly czas uzytkowania (nawet kilka lat), reszta traci swoje walory po roku, ale ktora to jest opona to nie wiem, testerzy nie chca ujawnic...
  7. na podnosnik, francuza do reki , zacisnij w miejscu laczenia wachaczy, kumpel niech kreci kierownica, a ty patrzysz ktory wachacz ma luz i wymieniasz i po problemie, chociaz trafil mi sie taki raz ze wymienilem i po tys zgrzypi, zrobili zastrzyki z oleju, ale powiedzieli ze jesli dalej bedzie zgrzyt to go wymienia bo moze byc wadliwy, ale jakos jeszce nie zgrzypi. Oprocz wahaczy jest jeszcze tam taka gumowa uszczelka czy cus, moze masz ja przetarta, dostal sie piasek i stad tez moze byc zgrzyt, wymien bo oprocz piskow moze ci sie reszta posypac....
  8. bilstein dzis to juz nie ten co dawno, kiedy niemcy montowali je nawet seryjnie do autek i dlatego od razu (rok temu) zalozylem SACHS'y gazowe na tyl, autko sie trzyma drogi, smiglem juz 70 tys. i komfort jazdy ten sam ,a KYB ponoc niezle ale nie wiem ile wytrzymuja (jaki przebieg), u mechanika co mi instalowal amorki ze z bilsteinow ma duzo reklamacji, inne to 20 tys i do wymiany, a sachs'ow jeszcze mu sie nikt nie zareklamowal. tyle moge powiedziec, mam nadzieje ze sie adminowi nie nadzieje bo to ma cos z tematem wspolnego....
  9. Jesli mialbym wybierac najpiekniejszy dzien w zyciu, wybralbym ten w ktorym kupilem sobie Audi...Artur, jestem z Myslenic, od roku podrozuje traktorkiem i WITAM wszystkich milosnikow tej marki!!! Szerokiej i bezpiecznej drogi!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.