Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fahrenheit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fahrenheit

  1. odpowiedz brzmi - nie, trzeba rezac, czyli w tym przypadku przyciac blotniki to beda pasowaly
  2. dobrze ze dzis nie padalo , juz sie zabieram do naprawy zabieram... tej ksiazki nie mam , dzieki za wskazowki[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 14:08 _________________________________________________luklem jeszcze szybciutko na AKP, a tam taka porada wiec ja zacytuje bo sie moze komus przydac, ja sia nia tez posluzylem. Aby prawidlowo ustawic ciegna wzgledem silniczka: 1. na blaszanej podstawie do ktorej mocujemy silniczek mamy fabrycznie zaznaczone dwa polozenia poczatkowe: ML i PL. 2. przed zalozeniem ciegna musimy zrestartowac silniczek do pozycji poczatkowej podlaczajac go na chwile do kostki i wlaczajac wycieraczki by wykonal pelen cykl. 3. zakladamy ciegno na silniczek w pozycji PL i dokrecamy 4.montaz w aucie; restart wycieraczek przed zalozeniam ich ramin; montaz ramion wycieraczek i jazda ja zrobilem tak: 1.odkrecilem wycieraczki 2.odkrecilem mocowanie calego "ukladu" (3 sruby) 3.odkrecilem mocowanie sliniczka od "ukladu" (3 sruby + 1 nakretka ze sruby silniczka-ta co wlasnie ustala pozycje 4.rozlaczylem aku na jakis czas , podpialem ponownie 5.wlaczylem wycieraczki na jeden cykl (w zasadzie to widomo, sam silniczek) 6.ciegno to co sie naklada na ta srube od silniczka przypomnialem sobie ze wczoraj zanim to pierwszy raz rozkrecalem bylo rownolegle z szyna, tak ze nie moglem odkrecic tej sruby i tak to z powrotem ustawilem zakladajac nakretke, zebym mial dostep plaskim kluczem. poskrecalem wszystko na "fest" 7.wlaczylem wycieraczki na 1 cykl, prowadnice tym razem zatrzymaly sie prawidlowo (stwierdzilem organoleptycznie) 8.zakrecilem wycieraczki i smiga, ta od swojej strony tylko poprawilem bo mi ciut o slupek dotykala. i tak na koniec, zachcialo mi sie smarowania ukladu, bo kiedys przeczytalem ze jak ktos mial ten mechanizm wykrecony to sobie przesmarowal. mi nic nie piszczalo i chodzilo cichutko, wyciaglem, przesmarowalem, mialem problem bo nie wiedzialem jak to do "kupy" razem skrecic, a teraz okazuje sie, ze cos mi tam "piscy" na tej srubie od silniczka. Ndgorliwosc gorsza od faszyzmu domelq - dziekuje za linki
  3. zrob zdjecie jesli mozesz i powiedz o ktore miejsce ci chodzi, bo ja akurat wczoraj wyciagalem ten machanizm i moze wymysle jakis patent. tam wszystko jest przykrecane, procz tych miejsc gdzie sie kreci naturalnie...
  4. zakladalem dzis nowe piora (michelin radius), a ze mialem troszke czasu i chec cos dłubnac postanowilem ze sprawnie dzialajacy mechanizm wycieraczek wyciagne i przesmaruje tak profilaktycznie. jak postanowilem tak zrobilem. jak wyciagalem to odkrecilem silniczek i pozniej skrecilem na zewnatrz wszystko do kupy i zalozylem. no i mam problem, bo ni hu hu nie moge ustawic ramoin wycieraczek, tak zeby mialy wlasciwa pozycje, albo nie dobijaja do konca i zatrzymuja sie na szybie duzo wyzej niz powinny, albo jak przeloze o zabka to ta pasazera wbija sie pod maske. wydaje mi sie, ze przy skrecaniu moglem nie tak ustawic te prowadnice i dlatego taki sajgon. Jak ustawic ta prowadnice zeby bylo po staremu? co kto moze niech pomoze, bo juz szewskiej pasji dostaje. dziekuje
  5. kola na podnosniku?
  6. :brawo: KUUUBICAAAAA!!! :brawo:
  7. a jakby w regulaminie mieli zapis-...ze w razie utraty pojazdu wyplaca kase ale jak kogos pobijesz..., a przeciez to niezgodne z konstytucja. abstraptake tu juz, ze pewnie w regulaminie nie moze byc zapisu niezgodnego z konstytucja, bo mi tu chodzi o podstawe prawna i podalem byle przyklad.
  8. nie tylko we Warcie i co ma TU orzekania o nielegalnosci, chyba nie oni sa od tego tylko Urzad Celny, a skoro autko zarejstrowane, to jest wszystko juz zalegalizowane. jeszcze jedno, jak twierdza ze nielegalnie to musza udowodnic wine, a nie poszkodowany niewinnosc.
  9. Wihajster u gory zarzucil linkiem
  10. nie znam podstawy prawnej w tej chwili, ale smiem twierdzic ze taki zapis w umowie AC jest nie zgodny z prawem o ubezpieczeniach, tak jak bylo czy moze nawet nadal jest w niektorych ubezpieczalniach, mowiacy o tym ze jesli rozbiles autko w zimie jadac na letnich oponkach to nie wyplacaja kasy. - Be Zee D U R Yyy. Taki zapis w regulaminie pewnie moze byc ale nie ma podstawy by byc prawdziwym bo musi opierac sie na kodeksie o ruchu drogowym, a w nim nie ma nakazu uzywania zimowych opon w zimie - mozesz se jezdzic na jakich chcesz byle byl bieznik. Jesli rozbiles autko, a oni na tej podstawie odmowili ci wyplaty kasy to do sadu i kase masz zaraz, nawet sie nie odwoluja. Poprostu jada na tym koniu, ze nie kazdy sie szarpnie na sprawe i tak robia ludzi w ...uja, ale jak sie juz ktos wezmie za to, to sa grzeczni.
  11. :nabijasie: padlem ze smiechu po tym wersie zeby nie zaliczyc offtopika to odpowiem na pytanie nie mam czipa ale spalanie jest wieksze
  12. cos chyba zdjecie 3 zle zrobione, bo bryka ladna, felunek pikny, ale jakby za duze te sloneczka w proporcji do budy. nuvolari sa tez cudne, ale 4 tak troszke usportawiaja to autko suma sumarum procz 4 (sport) to reszta elegance, ale nr 3 to w tym ujeciu to jakis koszmar, , i tak wszystkie sa objezdzone, a 3 19" to porazka. bierz 4 albo nuvolari
  13. te pierwsze sa zaje..., bardzo ladna felga i z b5 bedzie sie ladnie komponowac te drugie bardziej do czarnej
  14. Gratulacje!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski: Moze dzwieczne Patryk, Artur
  15. chyba "buszowi" konczy sie kadencja, to w przypadku wojny chwile by jeszcze porzadzil. wojny go ciesza jak idiote bateryjka ale strateg z niego kiepski i armie co bez gumy do zucia nie idze na front. no ale potestuje nowe wynalazki, bedzie pie...lil, ze tarcza jest potrzebna i sprzeda tony swojej amunicji. święta racja to prawda, chiny maja w kieszeni niejedno panstwo, wymucili by ameryke w pien i kto by im kase oddal Przemuś nie ściemniaj.W supermarketach całe palety cukru w promocji po 1,88zł z cukrem to nie ma nic wspolnego, no moze opakowanie i smak, bo reszta czyli krysztalki to chemia a nie cukier, podobnie jest ze sola
  16. fahrenheit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    madre slowa , ludzie na poczatku pokupowali hd, full hd a co z tego jak stacje nadawaly po staremu a co do marki to polukaj jeszcze na SHARP, bo cos mi swita ze mial niezly obraz, ale jajek nie daje sobie w talarki pociac...
  17. fahrenheit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja tez z tej brazny niet, ale cos skrobne. jak plazma byla 2 generacji to lcd juz bylo w 7 gene., teraz to chyba 9 albo wyzej. samsung ma bardzo przejaskrawione kolory, a tez mi sie wydawalo ze sa the best. przejdz sie do jakiegos satruna 3 mm i pozieraj, ktore maja najbardziej naturalne kolory i dobre oswietlenie, bo samsungi z takim nasyceniem nie wiem jak dlugo pociagna. lasery wejda pewnie nie predko, bo jest jeszcze kupa lcd, wiec to nie bedzie tak hop siup, a i tez moga ciagnac od 27 cali i powoli, powoli w gore, tak troche marketingowo. dopoki w nie ma takiego telewizora, ktorego obraz widzisz jak kinie imax to mnie zaden telewizor nie kreci a i ten koment w tym artykule, diodowe - zadna nowosc, dziala jak tabliczka mnozenia, czy punkt na osi wspolrzednych. tablica z diodami, ktore zapalaja sie jakby wspolrzedne, tylko ze zywotnosc tych diod pozostawia wiele do zyczenia
  18. usb w biosie [all enabled], nowe sterowniki, xp z servicepack 2. ale to tez moze nie pomoc, niekompatybilnosc czipa w pendrivie z twoim usb w kompie, i pendrivy i "blutufy" robione byle jak tak maja, podejdzie lub nie, albo nie z kazdym sie zgra, takie jest moje zdanie, ale oczywiscie mozesz probowac dalej
  19. moze byc nawet zwarcie w instalacji radiowej i tez ci wywali
  20. ktos pisal kiedys w tym temacie, ze jeszcze moze cieknac po lince od klapy silnika to tez byc przyczyna powodzi w twoim aucie, a raczej napewno. podnies maske przyjrzyj sie okolicom slupka (lewego) czy nie ma rozstepow
  21. o ile pamietam to zawsze jezdzilem na swiatlach caly i nie ukrywam, ze bylo kilka takich momentow w ktorych to ze ktos mial tez wlaczone swiatla mi pomogly i zawsze to bylo pod slonce, ale nie da sie ukryc tez mojej gluptoy, ze bralem sie za wyprzedzanie w takich warunkach. zawsze bylem za wlaczonymi swiatlami caly rok, ale im wiecej jezdze tym bardziej widze, ze ten przepis nie jest potrzebny. tak jak ktos tam wczesniej powiedzial, ze to nie zastapi myslenia i nie ma co popadac w rutyne i liczyc na czyjes swiatla, wyjedziesz za granice a tam ..... zonk, nie jezdza na swiatlach. ludziom pala sie zarowki, wydaja kse na lampki zamiast na lepsze opnki, etc... niech lepiej zrobia porzadne drogi i skrzyzowania, napewno poprawi sie bezpieczenstwo. ten pomysl z obowiazkiem jazdy na swiatlach to mydlenie oczu, nabijanie kasy firmom produkcyjnym, us itd... nota bene paliwa tez sie spala ciut wiecej, w "milionach" aut to jednach jest jakis przychod do budzetu panstwa. jak kierowce kaza za brak wlaczonych to wykonawcom drog powinni kazac zrywac asfalt i profilowac drogi i klasc od nowa, a nie wspomne juz o dbalosc, bezpieczenstwo itd. szkoda slow, od kierowcow wiecej sie wymaga niz od zarzadcy drog. no to mnie kolega rozbawil :polew: no nie pie..... zebys tira nie zobaczyl. oj zeby z rutyny, robot sie z nas nie zrobil :gwizdanie: nie ma swiatel z przeciwka - ogien, sa swiatelka jedziemy grzecznie
  22. Asus P5E - na chipsecie x38 (obsluga grafy PCI E 16x 2.0) - swietna plyta - 525,- E8400(2jajka) - Wolfdale 3.0, 6MB 65W w 45m i na szynie 1333 - 470,- Kingston DDR II 1GB 800MHz CL5 KVR800D2N5/1 - 59,- x 3 sztuki 177,- EVGA 512-P3-N841-AR GeForce 8800GTS (G92) 512MB 256-bit GDDR3 730,- PCI Express 2.0 x16 HDCP Ready SLI Supported Video Card - Retail core clock - 650 MHz memory clock - 1940 MHz stream processors- 128 ramdac - 400 MHz GPU - GeForce 8800GTS (G92) - procek juz taki jak w seri 9xxx bardzo dobra karta graficzna EVGA 512-P3-N845-AR GeForce 8800GTS (G92) KO 512MB 256-bit GDDR3 PCI Express 2.0 x16 HDCP Ready SLI Supported Video Card core clock -678 memory clock-1944 ta co wyzej tylko troszke podkrecona a drozsza o jakies 50 zlotych DVD Pioneer 115 DBK - 74,- dvd 130 ms, cd 120 ms szybka ale nie za cicha Samsung Sh-3128m - szybka, cicha ale niektore padaj po roku LG dvd 160 ms, cd tez 160 ,dlugie czasy dostepu, nawet chodza latami tylko wlasnie dlugo trzeba czekac zeby zaczelo czytac plytke, predkosci nagrywania z teori takie same Asusa jeszcze godna polecenia bo szybka, cicha i tez bezproblemowa, ale niektorzy narzekaja na wolny light scribe Seagate 320GB 7200rpm 16MB SATA II ST3320613AS - 156,- Swietnie tez smiga w tym zestawie Western Digital Caviar i mam sprawdzony dysk ale niektorzy jak slysza WDC to nie chca zestawu, ja uwazam, ze i tak to sa najlepsze dyski, oczywiscie nie wszystkie serie Zasilacz Antec 550W - 260,- albo Tagan Tg600-u26 I-XEYE 2 600W 259,- _______ 2391,- obudowe wez jaka ci sie podoba z miejscami na wentylatory i wygodnie jak miejsce na zasilacz jest na dole dobry radiator z duza iloscia miedzi bo ten z prockiem troszke za slaby
  23. no nie ma jak Tarantino i spolka, muzyke w filmach ma zawsze nietuzinkowa, a co do tego kawalka to moze niech zagraja "...Moj piekny Panie...." :> czyli "Winda do nieba", utwor jak najbardziej na miejscu, romantyczny, piekny, naprawde mocny i ponadczasowy, ladnie wykonany moze dac odczucia lepsze niz Power of Love, ja bym wlasanie "winda do nieba" nazwal "potega milosci".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.