Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fahrenheit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fahrenheit

  1. Dziękuje, bardzo dziękuje no pikne z Wos dziewcęta i mądre paniusie
  2. na wolnych i na parkingu tez na niewielkich obrotach
  3. jak w temacie, wie ktos cos, co to moze byc? kumpel tak ma, jak skreca kierownica to czasem mu gasnie, ostatnio o malo nie wyladowal na plocie... dzieki za wszelkie info
  4. k**wa, ale bym go ponapie... tylko taka stalowa rurka i codziennie, a na koniec miesiaca, frajera na krzeslo, weza jakiegos jadowitego do butelki, butelke do d*py i ogien pod nia. by sie skur... dowiedzial co gadzina potrafi
  5. racja a wczoraj jakby nie ten Piquet i jeszcze pare innych incydentow to procesja do mety...
  6. co z taktyka mogl wygrac gdyby zjechal od razu, a tu zonk
  7. oczywiscie chcialbym, zeby to Kubica byl dzis pierwszy ale wygra ferrari, to tez fajnie. Masse tez lubie i mu kibicuje ale cos mi sie widzi ze Kimmi co lubi nocne zycie dzis pokaze ze to jego m(n)ocna strona :>
  8. co do CB mam wrecz identyczne podejscie jak kolega YATES co do propagowania kultury jazdy to nie wiem czemu wiekszosc kierowcow nie moze pojac idei jazdy "na zamek" tam gdzie powinna miec ona zastosowanie, czyli gdzie dwa pasy lacza sie w jeden. szczytem hamstwa i glupoty jest tu jak ktos zejezdza i blokuje pas, ktory konczy sie za jakies 50, 100 czy wiecej metrow. i o ile u mnie zwykle to sie konczy na slownym "fixowaniu", (no raz butem w drzwi gosciowi - ale i tak byl wdzieczny, ze wyhamowalem autem i sie nawet nic odzywal- bo powiem wam ze w takich sytuacjach, a jak jeszcze to autko osobowe bez haka to sie zastanawiam czy uzyc pedalu hamulca) o tyle gdzieniegdzie ( widzialem na czechach) mozna dostac niezy wpie... jazda "na zamek"
  9. na starcie jak FIAmilton nie lyknie Massy to bedzie jechal spokojnie, albo nie pojedzie wcale. dla piekna sportu zycze mu pelnych 60 kolek
  10. tak ku przestrodze i troche dobitnie sie wyraze, ze AC tylko od kradziezy jest GOWNO :!: :!: :!: warte. to jest wlasnie wyrzucanie kasy w bloto, bo niby czujesz sie pewnie ze masz, jak ci gwizda autko to dostaniesz jakas kaske, ale wystarczy, ze ci dzwigna niunie a pozniej zrobia sobie z niej grilla i jestes w du...
  11. Robert
  12. mi juz 3 raz w tym miesiacu rezerwa wlaczyla sie przy 1100 . we wtorek np z 900 kilometrowej trasy przestalem (podjezdzajac) ok 3 godzin w chorych korkach. rezerwa mi sie wlaczyla wlasnie tez na 1095. powoli spalanie rosnie. pali juz ciut wiecej niz 5l lub 5 l, bo na baku wysmigalem ponad 1200 :> wiem, wiem, pompa i takie tam, ze moze szlaken trafen
  13. o ile przedni zderzak sam w sobie jest niezly to wloty powietrza na nim i przedni grill wyglada jakby byl robiony na potrzeby bajki (tej z samochodzikami, tytulu nie pamietam). reszta pikna i srodek ze zdjec tez mily i spokojny dla oka, koncepcja dachu i scieta bryla ok. poza przodem reszta autka - mnie sie podoba
  14. :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: dla Roberta i dla Seby tez Robert widac bylo zadowolony
  15. tak sie dzieje jak sie ustawia caly bolid na piekna pogode, a tu zonk no i to wyczekiwanie jeszcze jedni na drugich...
  16. chyba nie mieli zapietych pasow, a swoja droga to i love drift
  17. moj idol w rajdach :notworthy:
  18. "Chlopaki nie placza" - dobre sorki za OT
  19. na pewno wszystko w czym "maczal palce" tarrantino efekt motyla piekny umysl przekret- ten z b.pitt'em confidence- fajnie sie oglada las vegas parano hakerzy- z angelina jolie, badz co badz tez swietny soundtrack nieodwracalny hero old boy - zaje..., podobny do hero, tylko koniecznie 3ba obejrzec do konca i jak hero mozna ogladac tak przy old boy'u przez pierwsza godzine az prosi, sie zeby wylaczyc ten film, ale warto bo finisz masakra. jest jeszcze pan zemsta i pani zemsta bo to taka trylogia, a old boy wlasnie jest chyba pomiedzy, tych dwoch nie widzialem wlasnie. flimy z al pacino miasto boga czy amorres perros tez mozna obejrzec
  20. zaleznie od kierunku, specjalnosci, szkoly np. biznes na dziennych w nowym saczu , a infa tam na zaocznych , mam na mysli poziom wiedzy. wiadomo ze nie ma nic lepszego jak zaoczne i praca z tym zwiazana, ale na dziennych, zaleznie od kierunku inaczej sie studiuje, wiecej kreatywnosci, burzy mozgow, etc. na zaocznych to predzej scisla nauka, niezbedna wiedza, nie przerobisz tylu przykladow i nie nauczysz sie myslec "szerzej" (tu duzo tez zalezy od szkoly, kierunku i samego siebie), ale mozesz pracowac w tej samej branzy i miec juz niezly staz i doswiadczenie konczac szkole. zalezy kim chcesz byc kiedys, choc tego i tak teraz nie wiesz, a jeszcze Ci sie pewnie ze 20 razy w glowie przewroci
  21. przewaznie MAM emulator czy jakos tak i biblioteki do tego
  22. prosze http://rapidshare.com/files/140010640/sound-20070821163751.zip.html
  23. * Production Version Releases * * * Microsoft Windows* 2000 * Microsoft Windows* XP * * Driver Revision: Production Candidate 14.29.1 * Package: 36765 * * Graphics: 6.14.10.4833 * HDMI Audio: 5.10.0.1026 * * * May 31, 2007 * * NOTE: This document refers to systems containing the * following Intel chipsets: * * Intel® Q33/Q35/G33 Chipset * Intel® 945G Express Chipset * Intel® 945GZ Express Chipset * Intel® 946GZ Express Chipset * Intel® G965 Express Chipset * Intel® Q963 Express Chipset * Intel® Q965 Express Chipset * Mobile Intel® 940GML Express Chipset * Mobile Intel® 943GML Express Chipset * Mobile Intel® 945GM Express Chipset * Mobile Intel® 945GMS Express Chipset * Mobile Intel® GM965 Express Chipset to akurat wycinek z readme do grafy mam wszystkie sterowniki do toshiby satelite pod xp, bo sciagelem kiedys klientowi do jeg modelu, w sumie paczka zipow 326 mega, jak ci to podeslac?
  24. Łukaszr - niezla aluzja , ale mnie nie tyczy co do afn'ow to jestem w stanie uwierzyc w spalanie rzedu ok 4l, duzo zalezy od opon (rozmiar, bieznik), oleju, wciskania sprzegla, jazdy na obrotach, pod gore, czy dojezdzajac do innych, etc.... oplem vectra z silnikiem isuzu, zrobilem 200 tys., bak 60l i 1300 km, 1200 leciutko ale to oczywiscie inne autko a tak nb. to jakby mi diesel palil ponad 10l, czy 15 a mial autko na przyslowiowa niedziele (jakies 2, 3 tys. miesiecznie) to ide i kupuje benzynke i to taka ponad 4 litry i mam wtedy frajde zaje... bo ogien na tlokach, starty, redukcje i etc _________________________________________________ zapomnialem dopisac, wczoraj zrobilem trase 980, polowa puste autko, z powrotem zaladowane ale nie ceglami, teraz mam na licznku 1150 i do rezerwy kawalek, acha zalany oczywiscie byl do pelna pod korek. mi wystarczy, cieszy mnie jak zrobie na baku 1100, 1200 ale wyjdzie chyba wiecej, czywiscie nie ma tu mowy o dynamicznej jezdzie, bo o wyjatkach nie bede wspominal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.