Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fahrenheit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fahrenheit

  1. Robert odpytany http://www.formula1.com/news/interviews/2009/4/9166.html
  2. Zdrowych , pogodnych :>, udanych Swiat , mnostwo slodkosci, jeszcze wiecej radosci, "niunka" pomykania i duzo bzykania :>
  3. mio moov 500 - jakies 500zeta do tego I-go i sie smiejesz ma 64 MB RAM'u wiec napewno wolno nie chodzi, bo soft tez jest dobrze zrobiony, duzy ekran moov maja nowego gps'a co zapamietuje polozenie satelit, wiec wlaczasz navi i juz masz pozycje, a nie czekasz pol dnia na rozruch przygladalem sie temu larkowi, bo kumpel to kupil, bo tanie. pozycje znajdowal szybko bo tez mial nowego gps'a ale mapa co byla wgrana, to jej nie bylo. no wlasnie tak - niby jest a jej nie ma. oddal do sklepu i dali inny egzemplarz, tak, ze juz wiedzieli o co biega. szajs. mio seria moov i do tego I-go
  4. nie, mam spaniela, ale podobnie na zdjeciu wyglada to Twoje szczeniatko do mojej jak rok temu komp mi sie wylacza co chwile- nota bene
  5. Brynia, jesli moge tym tonem - skad Ty masz mojego psa?
  6. co poczekac?? jakie poczekac ?? na co?? co mogl poczekac??, mogl sie wysr....ac, anie poczekac, co to jest wyscig czy kolejka do sklepu. Walczyl o zwyciestwo a nie o to koszyk na zakupy. Na starcie bylo ciasniej - ku woli scislosci, co wyszscy maja czekac?? prawie piekny wyscig, niezle wysmigal Masse gratulacje dla Roberta i tak bo pokazal klase :good: jechal po 1 miejsce, Button i reszta spolki BGP mieli juz pelno w gaciach...
  7. co poczekac?? jakie poczekac ?? na co?? co mogl poczekac??, mogl sie wysr....ac, anie poczekac, co to jest wyscig czy kolejka do sklepu. Walczyl o zwyciestwo a nie o to koszyk na zakupy. Na starcie bylo ciasniej - ku woli scislosci, co wyszscy maja czekac?? prawie piekny wyscig, niezle wysmigal Masse
  8. Bylem w Pradze i mialem tam zaklepany nawet jakis hotel, ale po wizycie w takim pubie jak "coyote", gdzie biegaja fajne barmanki w kusych spodniczkach i kilku "absyntach" obudzilem sie rano z jakas fajna damulka i szkoda , ze nie pamietam hotelu bo jakis klasowy byl nawet
  9. Na miekkiej mieszance to tak w sam raz na pelnym gazie na te 14 kolek. Robert jakby jutro ladnie smignal przez szykane to byloby miodzio. Rubens dobry wyjadacz ale przy Sebie moze sie pogubic, wiec Robcio moze by myknal choc jedna pozycje do gory. Co myslicie?
  10. zwykle, zadne jakies wyczynowe Optimo K406 i to jeszcze 195/65 r15 H, takie balony, na takich smigalem a co do takiej gadki przy piwku, ze ktos, gdzies, cos widzial (czyt. moj post powyzej) to ja duzej wiary nie daje, nie wiem czy powiedzial mi to w trosce czy z jakiegos innego powodu. W kazdym razie ja jestem zadowolony z tej oponki.
  11. co do Hankook - to cos sie wypowiem, bo na nich troche przelatalem. nawet nie glosna, wyglada calkiem fajanie, trzyma niezle na deszczu w zakretach ale turanza lepiej. i co mnie jeszcze pozytywnie zaskoczylo to, to, ze mialem juz prawie slicki i mialem zmieniac oponki na wiosne rok temu, a przelatalem na nich do zimy tylko, wiadomo juz troche ostrozniej, ale na deszczu jak duzo nie lalo to mozna bylo pomykac jakby sie mialo caly bieznik. Wiem, ze bieznik odprowadza wode, ale jesli tej wody nie ma tak duzo, a asfalt mokry to guma musi byc lepka. Technologia silica to wlasnie, ze ta oponka caly czas byla jednakowo lepka i po gorach u nas i na autobanie mozna bylo pomykac szybko, u mnie max 190. Od znajomych slyszalem, ze ta opona nie wytrzymuje sowich indeksow predkosci, bo gdzies na testach w necie widzieli jak sie V rozlatuje po 10 min przy 200/h. Nie wiem, moze i to prawda, ale u mnie sie opona zestarzala, zlysiala, a zadnych drutow nie widac i nie rozleciala sie zadna jak pomykalem na suchej czy mokrej autobanie 190. Moze, dlatego, ze byla kupiona w niemczech
  12. ja bridgestone, asymetryczna i na "silice" (silica) choinka - chyba tylko na deszczu ma wieksza kierowalnosc, ogolnie glosna opona a wogole to popytaj tu kolegi o nicku bodajze wojtusania bo on jest napewno dobrze zorientowany w temacie.
  13. ja tak ogolnie sie wyraze i troche od z mojego punktu widzenia: autka ktore ty wymieniles i ktore dla mnie sa na te chwile to Audi A6 i BMW 5 w audi rozrzad to ok. 2 tys, bmw ma zazwyczaj łancuchy w silnikach wiec rozrzad odpada, ale gdy sie cos innego wyawali to koszta nie male, zreszta a6 podobnie tyle tylko, ze do starszych rocznikow jest troche czesci, ale czy sa drogie nie wiem. I jeszcze wazna rzecz, 5 "bejca" musi miec dobrze ponad 200 koni, zebys czul, że autko smiga. Wygoda wieksza w bmw ale przyklejona do drogi lepiej jest a6-tka, no i ten srodek :drool:, ale z drugiej tez strony jak widzisz na ulicy fajane bmw to o srodku nie myslisz. volvo - dla mnie jakos "bezplodne", jakies takie...W 40-ach byly ponoc silniki "renowki" ale szybko padaly (ogloszenia na mobile i autoscout24) ,jakie sa w 60-ach nie wiem. omege - przemilcze..... merca - zostawiam sobie na starosc , no chyba, ze audi tak "urosnie" i tak na koniec... ... a moze jakas Alfa Romeo , baaardzo droga w utrzymaniu ale...
  14. 100 lat :oklaski:, 100 lat :oklaski: dla Prezesa i Spółki :oklaski:
  15. moze niech przejedzie sie dziesiecioltenia niunia i jakas 3 letnia, dizlem. oporcz wiadomych dla ciebie rzeczy powiesz mu jeszcze dlatego sa takie drogie, ze sie nie psuja i uzyto tu lepszych podzespolow niz w skodzie. jak to nie bedzie pomagalo, to wyszukaj mu wszystkie wady tych samochodow (ulaza , skody czy innych :gwizdanie:), ktore on chcialby kupic bo uwaza, ze sie nie psuja. opowiadaj mu o tych wadach, podkreslaj to nagminnie, podawaj jakies przyklady, o zaletach krotko . a i tak cos mi sie wydaje, ze jak komus sie podoba skoda to max na co sie moze porwac to na passata, no ale nieee poddawaj sie . Twardym 3-a byc, a nie mietkim Stefan..... powalcz troche, ale traktuj to jaka swietna zabawe powodzenia
  16. nawet zwykly athlon xp, ten ktory chodzi jeszcze w moim stacjonarnym kompie, to procesor do laptopow i nawet on tez nie byl dostepny w europie. sciaglem go wlasnie z hameryki bo ta seria tylko tam byla dostepna.
  17. dobra cena jak za to a300d-17g, a tu masz jeszcze taniej http://noteo.pl/produkt/toshibasata300d-17gzm-82409615.4.php?sID=51534&cID=1 grafa ati daje rade, co do procka amd tylko usa i canade zaopatruje w najlepsze procki (wykrojone z samego srodka wafla krzemowego, najlepszy steping itd..., ze srodka sa najlepciejsze ) reszta swiata a polska w szczegolnosci to juz kupuje szajs, ale i one jakos przeda, choc nieraz z bledami. kup co chcesz, czy tam co ci sie podoba, jesli ja mialbym kupowac to wybralbym toshibe za dobre wyposazenie i bezawaryjnosc, albo lapka ze stajni apple za "dizajn" i os X (10).
  18. te antyradary to fakt piszcza nawet na byle czujki, ale dobry antyradar co moze wylapac te suszarki laserowe co sciagaja z kilometra 5 aut na raz to kosztuje ok 1500 pln
  19. no wlasnie, uffff.... cos takiego chcialem uslyszec. gdzies, cos, kiedys obilo mi sie o uszy, ze wlasnie bierze pomiar jak jest te 5 wiecej, ale nie robi wtedy zdjecia... juz mnie podniosles na duchu. Dzieki
  20. niedługo się dowiesz no mam nadzieje, ze nie moze byla tam wczesniej pusta skrzynka, wstawili tam radar ustawiony badz ustawiajac na 50, a przed nim przeciez znak 70. Moze zakladali na szybko i nie dopilnowali.
  21. Tak mi sie wydaje, ze to wlasnie tischnera. Jechalem jakby od tandety w kierunku na katowice (zakopane) i tam gdzies na wysokosci lagiewnik, duzo wczesniej przed Shell'em sa dwa fotoradary i wlasnie ten drugi jakby mrugnal. Wiem, ze nie odbilo mi sie zadne swiato, bo patrzylem w niego jak "szpok w piz..." i sk***iel blysnal - znaczy tak delikatnie mrugnal czerwonym, ale, wiem tez ze lecialem zaledwie 5 wiecej, na klimatroniku to pewnie by pokazalo jeszcze mniej, wiec manadatu chyba nie zrobia. Zwykle robi fotke jak jest 15, 20 wiecej, to nie wiem, moze zle go ustawili.
  22. nowa jednostka do systemu metrycznego 1 Wenta=15 sek.
  23. jesli Toshiba nie trzyma juz "lini" to nie wyobrazam sobie innych lapkow [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 20:26_________________________________________________co do vaio to ponoc nie jest tak wesolo przy reinstalcji visty, mowie ponoc bo kilka osob troszke fiksowalo...
  24. tak jak kolega Yelo toshiba tecra bedzie sluzyc bezawaryjnie latami... a wyglad to maja dopiero Macbook'i pro ale kosztuja dwa razy wiecej i jak nie chcesz na nich os X to format i instal winde, dochodzi tu jeszcze oczywiscie koszt zakupu "okienek". Dwie grafiki, 2 giga ramu, dysk ponad dwiescie, procek 2,4 to calkiem przyzwoity zestaw jest. kombajn niezly, tylko ta blyszczaca matryca, ale da sie przezyc.
  25. miedzy innymi ze mna, dzieki za info wczoraj jak wracalem, to gdzies na wysokosci Lagiewnik jest tam fotoradar, a przed nim ograniczenie do 70, ja mialem 75 na cyferblacie i jak dojezdzalem do niego to sk***iel mrugnal. Takie delikatne czerwone swiatelko miglo i mam pytanie w zwiazku z tym: czy to wlasnie tak subtelnie dzialaja teraz te fotoradary? no i oczywiscie Dzieki za spota.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.