Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fahrenheit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fahrenheit

  1. nie lubie kotow, falszywa gada... pasozyt taki jak toxoplasma gondii czy jakos tak rozmnaza sie w jelitach tych siersciuchow i po zjedzeniu czegos co on polizal, osikal itd. dostaje sie do organizmu czlowieka, i o ile na laski ten pierwotniak moze dzialac pobudzajaco o tyle na facetow wrecz odwrotnie... za to daj tej kocicy.... moze niech sie zwie... slina, kpina
  2. :kox: :kox: :good: :good: Brawo Robert :oklaski: :oklaski: :oklaski: ...ale sie dzialo..... nb. forum o szostej cos nie banglalo _________________________________________________ szkoda troszke Massy, ale Hama ladnie wywiezli, ale do niego i tak jeszcze nic nie dociera, tak jak Denis - rowno zakuty leb
  3. masakra normalnie
  4. co do tych 100 tys. to w oplu na debica frigo przez 3 sezony w zimie 90 tys (tak po okolo 30 tys na sezon), i w tym roku tez beda zakladane bo jeszcze sporo bieznika w dobrym stanie, a jak na razie jesli chodzi o podjazdy na sniegu to lepiej sobie radzi niz audi na frigo 2. jak je kupowalem to wszyscy mowlili ze to dobra opona tylko, ze strasznie miekka i szybko sie zuzywa, a rzeczywistosc jest troszke inna. a co do tych m+s to powiedzalem że "...chyba..." bo sam nie jestem pewien i liczylem, ze wlasnie ty sie wypowiesz na ten temat bo raczej dobrze sie orientujeszw temacie _________________________________________________ co do powyzszego ostatniego zdania, wersu, akpaitu czy jak tam chcialem dopisac odrazu wczoraj ale serwer chyba sie wieszal, albo cos innego bo mialem problemy z wyslaniem, wogole myslame ze nie wyslalem postu i jak dzis rano wlaczylem kompa i nasze forum to bylem nie wylogowany...
  5. fahrenheit odpowiedział(a) na l_krupinski temat w 1.9TDI
    cos mi sie wydaje ze zasadnicza, znaczy duza,ale niech wypowiedza sie fachowcy...
  6. no to ja dla odmiany Dzien Dobry Wszystkim Kto rano wstaje temu .......... daje
  7. silnik mi sie nagrzewa po jakis 4, 5 km a woda jak powyzej w moim poscie
  8. o ile nie bedzie tropikow to na ok. 100 000 jesli chodzi o wysokosc bieznika, ale opona zestarzeje sie juz po kilku latach, a najlepsza przyczepnosc stracisz juz po pierwszym sezonie. te m+s to chyba w wiekszosci przypadkow wielosezonowe opony czyli mozesz jezdzic przez caly rok...
  9. te pirelli to nawet wygladu nie maja na zimowki , moze na miasto czy na lod, chyba, ze dobrze kleja snieg
  10. beagle to akurat moje ulubine pieski, a ten filmik jest the best ...
  11. ograniczenie predkosci do 130 , chyba na autostradzie...
  12. fahrenheit odpowiedział(a) na ernius temat w Audi A4 B6/B7
    na 99,9999999% tak, chociaz :gwizdanie:
  13. na zime ponoc michelinki sa super, ja jezdze na debica frigo(wyciagna pod kazda gore i w kazdym sniegu) i frigo2(nie wszedzie wyjada ale na lodzie i w blocie kilka razy zachowaly sie bardzo dobrze)... oczywiscie 185/65/15, chociaz dla glupoty kusza mnie inne rozmiary na ten sezon...
  14. tam przy immo jest jeszcze cewka, ponoć lubi padnąć
  15. bo tak jest. sprzedalem nowke z obiektywem, nawet nie rozpakowana za 1500 nie tak dawno. teraz $ cos podkskoczyl to wychodzi ciut wiecej... na poczatek to niezla lustrzanka i nie wychodzi tak drogo a sprawuje sie super
  16. osmielam sie twierdzic, ze uchachany z tego powodu napewno nie jest, ale przynjamniej dluzej go poogladamy
  17. faktem jest, ze merce od dawna nawalaja, ale bryłe, przynajmniej dla mnie, maja za***ista i komfort jazdy toże eto samoje. uwazam, niestety, ze pod tym wzgledem nasze niunie nie maja pierdnecia do merca... a co do tego zdjecia to moze ktos kto poczul sie zawiedziony bezawaryjnoscia tych aut i kosztami naprawy albo namalował w photoshop'ie literki
  18. nic pewnego, jeszcze rożnie może być
  19. damlem na TAK. Bardzo bym chcial aby legalny byl tez uliczny drifting :kox:
  20. zawiozl autka do mechanika, ten mu przeczyscil jakies przewody i wszystko gra dzieki za posty
  21. nic nowego
  22. fahrenheit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no nie wymagajmy od nich za wiele, w koncu to policja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.