Treść opublikowana przez fahrenheit
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
oczywiscie glosujemy ciagle
-
[ALL] Jakie imie
nie lubie kotow, falszywa gada... pasozyt taki jak toxoplasma gondii czy jakos tak rozmnaza sie w jelitach tych siersciuchow i po zjedzeniu czegos co on polizal, osikal itd. dostaje sie do organizmu czlowieka, i o ile na laski ten pierwotniak moze dzialac pobudzajaco o tyle na facetow wrecz odwrotnie... za to daj tej kocicy.... moze niech sie zwie... slina, kpina
-
Formuła 1 2008
:kox: :kox: :good: :good: Brawo Robert :oklaski: :oklaski: :oklaski: ...ale sie dzialo..... nb. forum o szostej cos nie banglalo _________________________________________________ szkoda troszke Massy, ale Hama ladnie wywiezli, ale do niego i tak jeszcze nic nie dociera, tak jak Denis - rowno zakuty leb
-
372km/h w BMW M6 G-Power
masakra normalnie
-
[ALL B5] Opony zimowe Dunlop czy Goodyear ?
co do tych 100 tys. to w oplu na debica frigo przez 3 sezony w zimie 90 tys (tak po okolo 30 tys na sezon), i w tym roku tez beda zakladane bo jeszcze sporo bieznika w dobrym stanie, a jak na razie jesli chodzi o podjazdy na sniegu to lepiej sobie radzi niz audi na frigo 2. jak je kupowalem to wszyscy mowlili ze to dobra opona tylko, ze strasznie miekka i szybko sie zuzywa, a rzeczywistosc jest troszke inna. a co do tych m+s to powiedzalem że "...chyba..." bo sam nie jestem pewien i liczylem, ze wlasnie ty sie wypowiesz na ten temat bo raczej dobrze sie orientujeszw temacie _________________________________________________ co do powyzszego ostatniego zdania, wersu, akpaitu czy jak tam chcialem dopisac odrazu wczoraj ale serwer chyba sie wieszal, albo cos innego bo mialem problemy z wyslaniem, wogole myslame ze nie wyslalem postu i jak dzis rano wlaczylem kompa i nasze forum to bylem nie wylogowany...
-
[B5 AFN] Wtryskiwacz
cos mi sie wydaje ze zasadnicza, znaczy duza,ale niech wypowiedza sie fachowcy...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no to ja dla odmiany Dzien Dobry Wszystkim Kto rano wstaje temu .......... daje
-
[B7 BKN] Jak szybko silnik (płyn chłodzący) powinien osiagnać 90 stopni ?
silnik mi sie nagrzewa po jakis 4, 5 km a woda jak powyzej w moim poscie
-
[ALL B5] Opony zimowe Dunlop czy Goodyear ?
o ile nie bedzie tropikow to na ok. 100 000 jesli chodzi o wysokosc bieznika, ale opona zestarzeje sie juz po kilku latach, a najlepsza przyczepnosc stracisz juz po pierwszym sezonie. te m+s to chyba w wiekszosci przypadkow wielosezonowe opony czyli mozesz jezdzic przez caly rok...
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
te pirelli to nawet wygladu nie maja na zimowki , moze na miasto czy na lod, chyba, ze dobrze kleja snieg
-
Strefa Śmiechu
beagle to akurat moje ulubine pieski, a ten filmik jest the best ...
-
[B7 BKN] Jak szybko silnik (płyn chłodzący) powinien osiagnać 90 stopni ?
mi po okolo 7, nieraz 10 km czy 15
-
[B5 AFF]ograniczenie prędkości
ograniczenie predkosci do 130 , chyba na autostradzie...
-
[B6 AVF] Imobilajzer
na 99,9999999% tak, chociaz :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
na zime ponoc michelinki sa super, ja jezdze na debica frigo(wyciagna pod kazda gore i w kazdym sniegu) i frigo2(nie wszedzie wyjada ale na lodzie i w blocie kilka razy zachowaly sie bardzo dobrze)... oczywiscie 185/65/15, chociaz dla glupoty kusza mnie inne rozmiary na ten sezon...
-
[B5 AFF] Gasnie zaraz po odpaleniu
tam przy immo jest jeszcze cewka, ponoć lubi padnąć
-
Jaką Lustrzanke doradzicie kupić?
bo tak jest. sprzedalem nowke z obiektywem, nawet nie rozpakowana za 1500 nie tak dawno. teraz $ cos podkskoczyl to wychodzi ciut wiecej... na poczatek to niezla lustrzanka i nie wychodzi tak drogo a sprawuje sie super
-
Formuła 1 2008
osmielam sie twierdzic, ze uchachany z tego powodu napewno nie jest, ale przynjamniej dluzej go poogladamy
-
[ALL] A może ktoś chce kupić Mercedesa??
faktem jest, ze merce od dawna nawalaja, ale bryłe, przynajmniej dla mnie, maja za***ista i komfort jazdy toże eto samoje. uwazam, niestety, ze pod tym wzgledem nasze niunie nie maja pierdnecia do merca... a co do tego zdjecia to moze ktos kto poczul sie zawiedziony bezawaryjnoscia tych aut i kosztami naprawy albo namalował w photoshop'ie literki
-
Formuła 1 2008
nic pewnego, jeszcze rożnie może być
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
prosze
-
legalizacja wyścigów ulicznych ... w Krakowie
damlem na TAK. Bardzo bym chcial aby legalny byl tez uliczny drifting :kox:
-
1,8T gasnie przy skrecie
zawiozl autka do mechanika, ten mu przeczyscil jakies przewody i wszystko gra dzieki za posty
-
Formuła 1 2008
nic nowego
-
Wypadek
no nie wymagajmy od nich za wiele, w koncu to policja