Treść opublikowana przez fahrenheit
-
Laptop - jaki?
na grafe patrz ile ma potokow i ile jednostek vertex shader, a nie na marketingowe chwyty w stylu "DDR 3- 1024 MB" seria 8400, 8500 - niska polka 8600- powiedzmy srednia klasa, zalezy jeszcze od przydomkow- podam nizej 8800- high end GS, GE, GL i podobne- wersje okrojne-roznie-albo wolniejsze pamieci, albo slabszy zegar, ramdac, zawsze czegos mniej, ogolnie wolnijesze, karty do worda ze tak sie wyraze GT, GTX - to juz ladnie smiga, jest co ma byc ULTRA- full wypas co do procka to wydaje mi sie, ze pytasz o te na rdzeniu Merom'a do lapkow, to roznica jest tylko w tych 200 Hz, ale roznica moze byc duza w w zaleznosci z ktorego miejsca plastra on pochodzi, a to juz po kodach [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 22:30 _________________________________________________ audi a4 (czarne)[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 22:59 _________________________________________________co do lapkow to najwydajniejsza i najmniej awaryjna jest Toshiba, dobry jest Dell chocby dla tego ze nie dal sie viscie , a najlepszy jest ze stajni Apple
-
Problem z Office 2007
sciagnij z sieci jakis program w stylu regclean, albo recznie usun wszystkie klucze offica, ale wydaje mi sie ze to i tak nie pomoze, bo napewno ma jeszcze jakies biblioteki w systemie, ale probuj wszystkiego, zanim dopuscisz sie formatu :gwizdanie:
-
2 urodzinki naszego klubu :)
Podziekowania dla Wszystkich, ktorzy tworza to forum, administruja nim i jakkolwiek sie tu udzielaja :oklaski:. To forum to niezly i mimo, ze jestem tu od niedawna to zaczynam sie uzalezniac, bo jakis klimat jest taki fajny :th:. nota bene: bardzo sie ciesze, ze wlasnie kupilem ta marke...jazda... to forum.... ten samochod znaczy dla mnie wiecej........ Jeszcze raz WIELKIE PODZIEKOWANIA dla pomyslodawcow i calej Spolecznosci forum!!! :hi: :notworthy:
-
[B5 AFN] Nie oryginalne radio, a ori wzmacniacz i subwoofer NOKIA
ten pierwszy link zalatwi sprawe na cacy o ile masz czincze w radio'u
-
Strefa Śmiechu
to forum bardzo mi sie spodobalo, panuje tu taki fajny mikroklimat i milo spedza sie tu czas. w dziale technicznym mozna uzyskac porady, a hyde parku niezle sie posmiac, chociaz smiesznie jest nawet w technicznym, chocby watek Sid'a ktory robi super wozek a tu ctv wylatuje z tekstem i spadam z krzesla ze smiechu, do tego jeszcze kilka ripost i smiechu mam na godziny, ale do rzeczy: dostalem cynka, ze dzis w nocy kosmici beda porywac facetow z duzymi hu..., Wy nie macie sie co bac (no, moze nie wszyscy) ale ja chcialem sie pozegnac... ;(
-
[B6 AVJ] 17090 - Transmission Range Sensor (F125)
znajduje sie po lewej stronie w skrzyni biegow, prawodobodone przyczyny moga byc: - wtyczka do wielofunkcyjnego transminsion range switch nie jest podpieta lub nie laczy - otwarty lub zwarty do masy przewod plusowy lub - padniety switch mozliwe ze w ktorejs wtyczce jest korozja
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
co do tej pompy to przewodny elektryczne musza byc odpowiednio grubsze, ale to zapewne wiecie
-
Mustang Bullitt
W1 EJSKI W1 ELGUS W4 LENIE W1 EPRZ W1 SKACZ W0 MEN
-
Co Cię denerwuje w audi A4
-elektryczne szyby przednie(ciężko wyczuć) elektryczne szyby maja 2 programy: 1) krotkie klikniecie opuszcza lub podnosi szybe do momentu kolejnego klikniecia lub calkowitego otwarcia/zamkniecia, dluzsze przytrzymanie opuszcza lub podnosi szybe do chwili zwolienia przycisku 2) opuszcza lub podnosi szybe do chwili zwolnienia przycisku (w tym programie nie dziala pierwsza czesc 1-ego programu) a program zmienia siew ten sposob ze siedzac w autku zamykasz szybki, albo masz juz zamkniete, przytrzymujesz przez kilka sekund zamykanie szyby (czyli podciagasz do gory) i zminienia ci sie opcja na 2, albo odwrotnie, zalezy ktora masz wlasnie aktywna... co do "opuchnietej" nogi to mi pomogla zmiana pozycji za kierownica, bo w naszych niuniach to ten rant wlasnie, nie dosc ze jest "za malo owalny" to jeszcze wykonany z twardego plastyku
-
Strefa Śmiechu
zapytalem wczesniej: "...jak nazywa sie ten niemiec co mi wszystko zabiera ??? ...' ale ktos usunal mojego posta i nie dostalem odp. zapytalem wiec sasiada a on mi tak: Alzheimer, kolego, Alzheimer!
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
to dlatego napisalem wlasnie - "globalny"
-
[B5 AFN] Podłączenie radia w B5
- Zegar radiowy w Audi A4 B6
sygnal z wiezy w niemczech, zasieg prawie "globalny", odbior - antena samochodowa, wyswietlacz kwarcowy,lcd, podac prad do radia, odczekac jakis czas, sam sie ustawi taka funkcje maja nawet 10-letnie budziki z radiem kupione za odra na "flomarku" za 1 euro- [B5 AFN] Podłączenie radia w B5
http://www.allegro.pl/item301475266_adapter_audi_vw_gniazdo_mini_iso_2_wyjscia_f_vat.html czerwony polaczyc z amplituner remote(12V)- Jaką zmieniarke wybrać?
widzialem chorus'a i oprocz dwoch iso wpieta jest tam jeszce 3-ia - iso oem i w niej wlasniej jest taka niebieska kostka to jest wlasnie pod zmieniarke gdzies z tego forum jest link to kablomani i tam to jest ladnie rozpisane- [B5 ADR] Wymiana radia GAMMA CC na ALPINE - problem z tyłem
mam podobnie, albo tak samo (8 aktywnych glosnikow) + jeszcze niebieska, ale nie wazne jesli nie ma sie zmieniarki i sterowania, robote robi ta zolta kosc... musisz nabyc adapter iso na rca , ja kupilem na allegro od tego goscia http://www.allegro.pl/item301475266_adapter_audi_vw_gniazdo_mini_iso_2_wyjscia_f_vat.html nastepnie wpiac wtyczke iso oem (ta zolta,ta z auta) do meskiej (nabytej), czincze do radyjka w Rear ( czerwony w czerwony, czarny w bialy), a ten czerwony kabelek musisz polaczyc z +12V na wzmacniacz (amplituner remote)--- w kostce od Alpine to jest niebieski, albo bialo niebieski, w kazdym razie w instrukcji jest rozpiska, sprawdz i bedzie smigalo dodatkowo ten adapter i radyjko umozliwia sterowanie subem, ktory zapewne ma w lewym tylnym nadkolu kolo wzmacniacza- [B5 AFB] Problemy z odpalaniem
okey, dziekuje za rade , od jutra pozbywam sie zlego nawyku--> jak tylko mi sie zapali rezerwa, albo nawet wczesniej leje ropke- [B5 AFB] Problemy z odpalaniem
po przeczytaniu tego watku odnioslem wrazenie ze nie wolno jezdzic na rezerwie, ?, a ja nie raz zrobilem 130, 150 km zanim zajechalem na cpn :gwizdanie: (od momentu zapalenia rezerwy), tankuje przewaznie za 50 zeta i zawsze wyjezdzam paliwo prawie do konca (choc jeszcze mi nie braklo) , jakos nie lubie wozic duzo paliwa , czy taka jazda na czestej rezerwie ma negatywny wplyw na zywotnosc pompy, czy innych podzespolow?- mam córeczke
GRATULACJE, WIELKIE GRATULACJE!!!!! :th: :th: :th:- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
wiem, ze co tanie to drogie , ale wzialbym komplecik, zaraz po niedzieli. lemki maja szlifniete oooo --- czyzby nie przeszly kontroli jakosci .- [B5 AHU] Wyraźcie swoje opinie o tej feldze.
o gustach sie nie polemizuje, ale jak chcesz opini, to mnie one sie wogole z zadnej strony nie podobja i nawet na zime bym ich nie zalozyl( blaszaki lepiej wyzeraja wg mnie ofkors), jest tyle zajefajnych felg, ze te bym sobie odpuscil, nawet jakby dawali mi za darmo... juz te co w listopadzie sie nad nimi zastanawiales sa ladne, proste, klasyczne, ori i napewno audi sie bedzie lepiej prezntowalo, ale to oczywiscie moje zdanie http://www.allegro.pl/item301480013_audi_a_4_model_2000_felgi_z_oponami_super_.html --co prawda 15" ale sa extra i zaje... poszukaj rozmiaru i bedzie ok http://www.allegro.pl/item295309334_orginal_felgi_audi_a4_opony_dunlop.html--- objezdzone ale wstydu nie przynosza i bardzo ladne i fele i audi na nich wyglada :th:, porzadna fela widac odrazu i ori--- cena, podejrzewam ze cos w okolicach twoich Twoje auto, Twoj wybor!!!- [B5 AFN] OPONY LETNIE
tez powoli sie rozgladam za oponkami na lato i myslalem o michelin ale w babka w warsztacie (opony i felgi) powiedziala mi ze sa slabe na deszcz, a brigistone turanza wygral adac i poleca bo dobra na deszcz, i wolno sie sciera i nie zabkuje jak hydragrip(chyba ja wycofali), i tansza od michalkow (340 zl) w rozmiarze 195/65/15 a turanza 270 zl i jak bede kupowal to powalczymy jeszcze z cena. pytanie brzmi : jezdzil ktos niunia na nich, jak w zakretach, jak na deszczu, hamowanie, halas, jakies zuzycie, cokolwiek? a i jeszcze jedno pytanko: jaka moze byc roznica w spalaniu jesli zamiast na 195 bede smigal na 205 przy zachowaniu tego samego stylu jazdy oczywiscie?- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a jak sprawuja sie te wahacze MASTER-SPORT http://www.allegro.pl/item297390246_wahacze_kpl_audi_a4_a6_a8_vw_passat_2l_gwarancji.html mialem juz Mayle, TRW , placilem po 280 za banana, 260, a ostatnio z 220 policzyl mi 200 i tak to wszystko to jakis zlom bo robie na nich jakies 20tys,(czyli 3miesiace), uwarzam na dziury i mam oponki 195/65/15 i tak sie sypia, do tego nie mozna ich reklamowac bo nie maja numerow i jeszcze jakby tego malo to mechanik mi mowi ze on nie wie czy ja nie wjechalem 100-wka w dziure na pol metra i normalnie brak gwarancji mnie troswzke rozczarowywuje, i teraz nie wiem czy jest sens placic 200 stowy za banana jak w master sport wychodzi ok 80 zeta a moze zrobie 3 mies. - co myslicie? dodam ze podobno maja 2 letnia gwarancje ale jakby przebiegala reklamacja to jeszcze nie wiem, czekam na wasze opinie. dziekuje- oz canova
Kiedys bawilem sie ptasznikiem i ta felga jest chyba stylizowana na pajaka , taka "czarna wdowe" :gwizdanie:. Jest spoko, do auta o sportowym zacieciu, duzych tarczach, efektownych i efektywnych zaciskach na klockach, etc...- Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
Ja na pierwszym miejscu stawiam Iphona :drool:, pozniej nokia 65000 classic :drool:, i ostatnie miejsce nokia 6300 :th:, wiecej telefonow nie ma - Zegar radiowy w Audi A4 B6