Treść opublikowana przez e9matic
-
Spoty wrocławskie
Dobra, wpadne z lapkiem
-
Spoty wrocławskie
Ja z moja Panna tez dzisiaj jestesmy Hornet, jak bedziesz, nie zapomnij prosze Etki
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Współczuje Ci Jak miałeś telefon do siebie jakimś cudem w portfelu, to może ktoś zadzwoni, ale na odzyskanie kasy już bym nie liczył.
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz, Ty zdzierałes farbe z grilla, czy malowales na czarno ta srebrna obwodke ?
-
Spoty wrocławskie
Załatwiłem na szybko od gościa z Mirkowa. Generalnie te pomki to jakas masakra, na allegro krzycza 350 zł Na szczescie udalo sie kupic za stówke
-
Spoty wrocławskie
Wczoraj furka wygladala, ala Americano bez ram i szyby A tak na serio, poszla mi pomka od centralnego, zeby sie tam dostac to ....
-
Spoty wrocławskie
Co tu tak od wczoraj pusto, nikogo nie ma ?
-
[B5 AFN] Srebrna Hybryda by e9matic
Witam. Chciałem zaprezentować Wam autko, które tak naprawdę wyszukała i wybrała moja narzeczona ( wielki buziak dla niej :* ) Ale do rzeczy. Audi A4 98' 1.9 TDI 110 KM AFN. <br> Wyposażenie : - ABS - Wspomaganie - 4 x jaśki - Climatronik - 2 x elekt. szyb + domykanie z kluczyka - Centralny zamek -Pakiet podświetlania nóg - Elektryczne + podgrzewane lusterka - Skórzane, kubełkowe fotele z jaśkami. - Skórzana kierownica od Eski - Skórzany podłokietnik - Zawias 1BE - 16' Felgi ori Audi by Ronal Do tej pory w autku zostało wymienione : - Olej Motul X-cess 8100 5w40 - Wszystkie filtry by Mann - Nowy N75 wraz z wężykami - Wyczyszczona turbina + kolektor wraz z EGR - Drążki oraz końcówki drażka LEM - Tarcze tył Zimmermann - Klocki tył TRW - Łożyska tył SKF - Wycieraczki BOSCH - Kapcie Michelin Energy 205/55/16' - Ramki klubowe, srebrne A tak wygląda autko ( lato 2011 ) : Planowane mody/zmiany : - Wymiana przedniej szyby + blacharka słupków - Konsola od polifta Czeka na montaż - Białe kierunki Done - Lampy zespolone przednie poliftowe - Podświetlenie srodka LED Done
-
Spoty wrocławskie
Gdzie dokad skad ?
-
Spoty wrocławskie
Wpisuje sie na liste, Piotrek - e9matic . Jak to bylo w Nic Smiesznego "Zawsze drugi..."
-
Spoty wrocławskie
Szkoda że nie wpadniesz pogadać. A czy napisalem, ze mnie nie bedzie :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Kto dzisiaj jest pod MM ? P.S. Ma ktos moze scrackowanego VAG-COMa ? Ja nie moge sobie poradzic ;(
-
Spoty wrocławskie
Jest jeszcze zwykły 2.0 bez turbo , ktory ma 140 KM P.S. Jaki kolor byl tego auta ?
-
Spoty wrocławskie
Ja moge, ale w przyszłym tygodniu, bo moja idzie na impreze intergracyjna.
-
Spoty wrocławskie
Z poczatku Hornet prowadził, ale jak go Szczuraz oślepił bixami to ...
-
Spoty wrocławskie
MM- MacDonalds ? Jak tak, to w ktorym miejscu
-
Spoty wrocławskie
Piszczcie gdzie
-
Spoty wrocławskie
Pany! Ustawiamy sie jutro kolo godz 20, gdzies na spota ?
-
Spoty wrocławskie
Ja i tak przyjade ze swoja Panna
-
Spoty wrocławskie
Na Sepolnie, jadac Mickiewicza od strony zoo, jest fajny parking po prawej stronie za parkiem Szczytnickim, tylko nie wiem, czy bedziecie mieli za daleko :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Proponuje to miejsce, ktore wytypowal wczesniej Qrczak91. No chyba, ze bedzie padalo to mozna pod mostem Milenijnym.
-
Spoty wrocławskie
Mysle sroda/czwartek kolo 20 ? Miejscowka, taka, zeby kazdemu pasowalo :>
-
Spoty wrocławskie
Moze w tym tygodniu, z racji, ze nikogo ( oprocz szczuraz'a ) nie bylo w niedziele, spotkamy sie gdzies wieczorkiem ??
-
Spoty wrocławskie
Ja zaraz po pracy bede wymienial drazki z koncowkami Wiec raczej sie nie wyrobie. Wczoraj obiecalem numer telefonu do goscia, ktory prowadzi hurtownie czesci. Udalo mi sie u niego kupic koncowki Lemfordera za 95 zł/strona. Numer do niego : 663402045