Treść opublikowana przez e9matic
-
Spoty wrocławskie
Sciagnij te stery : http://www.nvidia.pl/content/DriverDownload-March2009/confirmation.php?url=/Windows/285.62/285.62-desktop-win7-winvista-64bit-international-whql.exe&lang=pl&type=GeForce Co do baterii, wejdź do biosa i poszukaj coś takiego jak "Calibration batery"
-
Spoty wrocławskie
300 stowki, jezeli w tej kwocie jest demontaz i montaz to jak najbardziej sie opaca Co Ty chcesz zrobic ? Wystarczy w biosie przywrocic ustawienia fabryczne, zamiast rozkrecac lapka a efekt taki sam :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Niestety to chyba dopada każdego. Ja również musiałem czyścic turbinkę po zakupie auta. Nic trudnego. Kwestia narzędzi, chęci oraz jak najmniej zapieczonych śrub
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Tutaj nie chodzi o kartę. Każda karta graficzna, która ma wyjście cyfrowe potrafi obsłużyć rozdzielczość 2500x1600 ( nie pamiętam dokładnie ) Akurat w tym przypadku chodzi o puszczenie sygnału z komputera na Telewizor Sprawdź sobie specyfikacje byle jakiej karty graficznej z wyjściem cyfrowym
-
Spoty wrocławskie
DVI = Cyfrowe połączenie, wiec osiągniecie rozdzielczości 1960x1080 będzie jak najbardziej możliwa do osiągnięcia
-
Spoty wrocławskie
1. Wsadzasz karte pod PCI-E do kompa. 2. Kupujesz takie cos, moge Ci ewentualnie cos takiego sprezentowac : 3. Kupujesz kabel HDMI i cieszysz sie FullHD
-
Spoty wrocławskie
Kto potrafi wyciagnac Concerta ?? Bo ja juz wychodze z siebie ...
-
[B5 AEB] SzczuraZ Project in progress
Macku, dorzuć jeszcze zdjęcia z wyeksponowanymi kierunkami
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
Czytanie ze zrozumieniem nie boli Napisałem przecież, że nie jest to problem opon. a jednak , BTW zawias do sprawdzenia Dokładnie tak jak piszesz Arturoo. Wydaje mi się, że problem leży po stronie gum przy mocowaniu amortyzatorów. Pewnie są wywalone, z uwagi na to, że poprzedni właściciel nic nie robił przy aucie. Do tego dochodzą amorki, które są zamontowane jeszcze ori z fabryki...
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
Czytanie ze zrozumieniem nie boli Napisałem przecież, że nie jest to problem opon.
-
[B5 AFN] Srebrna Hybryda by e9matic
Każdy tylko zachwala fotele Parę rzeczy wpadło, cześć jest już na aucie, reszta czeka na montaż. Zdjęcia dodane
-
Spoty wrocławskie
Naprawa większości monitorów LCD, to nic innego jak wlutowanie kondorków na płycie głównej. Koszt około 10 zł czas naprawy 15 min, zadowolenie z działającego monitora - bezcenne
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
A więc tak. Problem najprawdopodobniej tkwi na tylnej osi, z racji, że nie czuje tego na kierownicy. Zdjąłem dzisiaj tylne koła, po dokręcałem śruby na łożyskach. Pokręciłem tarczami w celu sprawdzenia ewentualnych skrzywień ( skrzywienie względem klocka ) nic takiego nie zauważyłem. Ale co mnie zaciekawiło. Po podniesieniu tyłu auta i po poskręcaniu całości, auto hamowało bez w/w usterki przez 200 metrów. Potem auto zaczęło pulsować. Wydaje mi się, że problem tkwi albo w amorkach, albo tulejach na belce albo w podstawie amortyzatora tył.
-
Spoty wrocławskie
Instalowałem system, aby sprawdzić całego kompa i mi się zjarał zasilacz Mam tam parę gratów jeszcze. Ale Ty jesteś zbyt wybredny, musi być czarna, desktopowa obudowa etc
-
Spoty wrocławskie
Szybki jesteś, tylko monitor Ci został ' Maciek, miałeś się odezwać z przekładką kompa?!
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
Czy problemem mogą być np łożyska na tylnej osi ? Uszkodzone, niedokręcone ?
-
[ALL B5] Antena do Avanta - kompatybilnosc polift/przedlift - zapytanie.
Tak jak w temacie. Chciałem się Was zapytać, czy antena ( mocowanie do karoserii ) będzie pasowała z Polifta do Przedlifta ?
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
Witam po przerwie ( niestety ) Po wymianie kół na zimowe ( te zostały wyważone u znajomego wulkanizatora, wiec pewność 100 % ) Problem nadal istnieje. Czyli bujanie całej budy podczas hamowania. Powiedzcie mi proszę, jaki element TYLNEGO zawieszenia, mógłby powodować właśnie takie drgania. Amor ? Sprężyna ? a może jakaś tuleja met/gumowa. ?
-
Spoty wrocławskie
Dobry Pany Widze, ze ktos nie moze spac, tak go energia rozpiera
-
Spoty wrocławskie
Sczurek, jak Ty zes sie uchował, same Avanty na zdjeciach
-
Spoty wrocławskie
Bry :hi:
-
Spoty wrocławskie
Kilka osob napisalo, ze dzis sie nie zjawi...
-
Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj nie dałem rady. Za dużo spraw z Monią mieliśmy dzisiaj ;(
-
Spoty wrocławskie
Bry Pany :hi: Hornet, mam dla Ciebie zabawke. Dell GX240. Tylko powiedz mi, czy Twoj dysk jest na SATA czy ATA ?