Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e9matic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez e9matic

  1. Sciagnij te stery : http://www.nvidia.pl/content/DriverDownload-March2009/confirmation.php?url=/Windows/285.62/285.62-desktop-win7-winvista-64bit-international-whql.exe&lang=pl&type=GeForce Co do baterii, wejdź do biosa i poszukaj coś takiego jak "Calibration batery"
  2. 300 stowki, jezeli w tej kwocie jest demontaz i montaz to jak najbardziej sie opaca Co Ty chcesz zrobic ? Wystarczy w biosie przywrocic ustawienia fabryczne, zamiast rozkrecac lapka a efekt taki sam :gwizdanie:
  3. Niestety to chyba dopada każdego. Ja również musiałem czyścic turbinkę po zakupie auta. Nic trudnego. Kwestia narzędzi, chęci oraz jak najmniej zapieczonych śrub
  4. Bry
  5. Tutaj nie chodzi o kartę. Każda karta graficzna, która ma wyjście cyfrowe potrafi obsłużyć rozdzielczość 2500x1600 ( nie pamiętam dokładnie ) Akurat w tym przypadku chodzi o puszczenie sygnału z komputera na Telewizor Sprawdź sobie specyfikacje byle jakiej karty graficznej z wyjściem cyfrowym
  6. DVI = Cyfrowe połączenie, wiec osiągniecie rozdzielczości 1960x1080 będzie jak najbardziej możliwa do osiągnięcia
  7. 1. Wsadzasz karte pod PCI-E do kompa. 2. Kupujesz takie cos, moge Ci ewentualnie cos takiego sprezentowac : 3. Kupujesz kabel HDMI i cieszysz sie FullHD
  8. Kto potrafi wyciagnac Concerta ?? Bo ja juz wychodze z siebie ...
  9. Macku, dorzuć jeszcze zdjęcia z wyeksponowanymi kierunkami
  10. Czytanie ze zrozumieniem nie boli Napisałem przecież, że nie jest to problem opon. a jednak , BTW zawias do sprawdzenia Dokładnie tak jak piszesz Arturoo. Wydaje mi się, że problem leży po stronie gum przy mocowaniu amortyzatorów. Pewnie są wywalone, z uwagi na to, że poprzedni właściciel nic nie robił przy aucie. Do tego dochodzą amorki, które są zamontowane jeszcze ori z fabryki...
  11. Czytanie ze zrozumieniem nie boli Napisałem przecież, że nie jest to problem opon.
  12. Każdy tylko zachwala fotele Parę rzeczy wpadło, cześć jest już na aucie, reszta czeka na montaż. Zdjęcia dodane
  13. Naprawa większości monitorów LCD, to nic innego jak wlutowanie kondorków na płycie głównej. Koszt około 10 zł czas naprawy 15 min, zadowolenie z działającego monitora - bezcenne
  14. A więc tak. Problem najprawdopodobniej tkwi na tylnej osi, z racji, że nie czuje tego na kierownicy. Zdjąłem dzisiaj tylne koła, po dokręcałem śruby na łożyskach. Pokręciłem tarczami w celu sprawdzenia ewentualnych skrzywień ( skrzywienie względem klocka ) nic takiego nie zauważyłem. Ale co mnie zaciekawiło. Po podniesieniu tyłu auta i po poskręcaniu całości, auto hamowało bez w/w usterki przez 200 metrów. Potem auto zaczęło pulsować. Wydaje mi się, że problem tkwi albo w amorkach, albo tulejach na belce albo w podstawie amortyzatora tył.
  15. Instalowałem system, aby sprawdzić całego kompa i mi się zjarał zasilacz Mam tam parę gratów jeszcze. Ale Ty jesteś zbyt wybredny, musi być czarna, desktopowa obudowa etc
  16. Szybki jesteś, tylko monitor Ci został ' Maciek, miałeś się odezwać z przekładką kompa?!
  17. Czy problemem mogą być np łożyska na tylnej osi ? Uszkodzone, niedokręcone ?
  18. Tak jak w temacie. Chciałem się Was zapytać, czy antena ( mocowanie do karoserii ) będzie pasowała z Polifta do Przedlifta ?
  19. Witam po przerwie ( niestety ) Po wymianie kół na zimowe ( te zostały wyważone u znajomego wulkanizatora, wiec pewność 100 % ) Problem nadal istnieje. Czyli bujanie całej budy podczas hamowania. Powiedzcie mi proszę, jaki element TYLNEGO zawieszenia, mógłby powodować właśnie takie drgania. Amor ? Sprężyna ? a może jakaś tuleja met/gumowa. ?
  20. Dobry Pany Widze, ze ktos nie moze spac, tak go energia rozpiera
  21. Sczurek, jak Ty zes sie uchował, same Avanty na zdjeciach
  22. Bry :hi:
  23. Kilka osob napisalo, ze dzis sie nie zjawi...
  24. Ja dzisiaj nie dałem rady. Za dużo spraw z Monią mieliśmy dzisiaj ;(
  25. Bry Pany :hi: Hornet, mam dla Ciebie zabawke. Dell GX240. Tylko powiedz mi, czy Twoj dysk jest na SATA czy ATA ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.