Treść opublikowana przez e9matic
-
[ALL B5] Problem ABS a4 1997
Najprawdopodobniej, nie wbiłeś dokładnie pierścienia ABSu na tarcze. Co spowodowało odsuniecie sie czujnika od pierścienia przy zakładaniu tarczy. Dobij pierścień i wsuń czujnik bliżej pierścienia. Prawidłowa odległość miedzy pierścieniem a czujnikiem, to bodajże 0.6 - 0.8 mm.
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
No dobra, krzywe tarcze z przodu. Ale w przypadku gdybym miał krzywe tarcze z przodu, drgan nie czul bym tez na kierownicy ? Pytam, ponieważ w moim przypadku drgania występują tylko na calej budzie auta, nie na kierownicy i ten fakt mnie zastanawia
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
Witam kolegów po raz kolejny. Ciąg dalszy moim zmagań z problemem, który występuje podczas hamowania. Mianowicie, podczas hamowania auto zaczyna pulsować, przypomina to troszkę działanie ABSu, jednakże zaden blad nie wyskakuje na zegarach, ani na Vagu. Co do tej pory zrobiłem w tym kierunku : Regeneracja przednich zacisków ( czyszczenie tłoczków, założone nowe fartuszki przeciw pylne wraz z oringami ), Regeneracja tylnych zacisków + nowe tarcze + nowe klocki + nowe łożyska, Dzisiaj wymieniłem najsłabsze wahacze, dwa górne od strony pasażera. Niestety po wykonaniu w/w czynności problem nie ustal, dalej mam dziwne pulsowanie. Powoli zaczyna mnie to doprowadzac do szewskiej pasji Ma ktos jakies sugestie, gdzie dalej szukac ?
-
Spoty wrocławskie
Szczurek, wszystkiego najlepszego od Moni i ode mnie
-
Spoty wrocławskie
My odbieramy Tomka z jego kolega z Grunwaldu. Na ktora wstepnie sie umawiamy ? 20 / 21 ?
-
Spoty wrocławskie
Jeżeli mamy iść do Fugi, to trzeba już rezerwacje robić ! Ciężko jest tam znaleźć miejsce w pt/sob. DaGrasso ? Może jakaś inna pizzeria ? P.S. Maciej, Ty będziesz się wybierał z Ewą ?? / Ma ktoś scrackowanego Vag-Coma , bo ja w dalszym ciągu nie mogę sobie z tym poradzić
-
Spoty wrocławskie
Kaju przeprowadziłeś się do Wrocławia ??
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Ja bym chyba zabił, za taka fuszerkę... normalnie, jak to przeczytałem to mnie Dlatego staram się nie oddawać autka, do pseudo mechaników ( chodź opinia o tym serwisie jest niezła ) ale niestety, nie ze wszystkim sobie człowiek sam poradzi Wniosek ?! Otwórzmy własny serwis, tylko dla naszych aut
-
[B5 AFN] Wymiana wahaczy
Koledzy na naszym forum radza, jak juz to wymieniac parami wahacze, zeby nie bylo podwojnej roboty
-
[ALL B5] Trzeszczenie - Poduszka amortyzatora a wahacz
Zgadza sie koledzy. W sobote korzystajac z okazji, gdzie regenerowalem przednie zaciski, mialem dogodne dojscie, zeby sprawdzic stan wahaczy. Dwa gorne, od strony pasazera sa totalnie wywalone. Reka moge je wykrecac, tzn guma sie pourywała. Niebawem leca dwa nowe wahacze LEMa. Dzieki za fachowa pomoc
-
[ALL B5] Trzeszczenie - Poduszka amortyzatora a wahacz
Witam. Od paru dni, jezdzac kondonem, zauwazylem, ze zaczelo mi trzeszczec w zawieszeniu, z prawej strony ( miejsce pasazera ). Dzisiaj majac okazje, podjechalem na kanal. Trzymajac stabilizator, bujalem auto gora/dol i faktycznie cos tam trzeszczy. Niestety nie moglem zlokalizowac skad. Poprosilem druga osobe, aby wykonala te czynnosc, podczas gdy stalem przed kolem. Dzwiek byl z gory bardziej slyszalny. Teraz moje pytanie. Czy moga trzeszczec wahacze gorne ? Czy moze podstawa amortyzatora ( tam sie chyba znajduje guma ) ? Dodam, ze na wiekszych dziurach, mam wrazenie, ze gdzies jest luz. Przy chamowaniu, przy mniejszych predkosciach, auto zaczyna bujac ( podobnie jakby sie wlaczal ABS) ale nie czuje tego na kierownicy. Ma ktos jakis pomysl ? Albo od czego zaczac ?
-
Spoty wrocławskie
Uploaded with ImageShack.us Horbaczewskiego ? My mieszkamy na Brucknera
-
Spoty wrocławskie
Dobrze wiedziec Mam czarna z dokladka pod mieszek, ale ta dokladka raczej do oklejenia, np. folia 3M. Cenie 50 zł
-
Spoty wrocławskie
Pany, ile trzeba miec wiadomosci, zeby mozna bylo wystawic temat w dziale sprzedam ? Potrzebuje wystawic konsole poliftowa.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Bry :hi:
-
Spoty wrocławskie
Dobrze jest .... :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 16:19_________________________________________________Piotrek Ty coś wczoraj mówiłeś, że roboty szukasz w profilu informatycznym ?? Zapoznaj się http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,1109542,,Serwisant+Regionalny.html jak coś to daj znać na pw może coś da się zrobić Już aplikowałem na to ogłoszenie, ale ... no cóż, brak odzewu
-
Spoty wrocławskie
Zyje i mam sie dobrze U mnie forum jest odpalone 24/h, wiec jak jestem online, to nie znaczy, ze siedze prz kompie. Co do grila, to tak jak gniady napisal, moze by przelozyc na nastepny tydzien ? Bo tam ktos ze spotu ( nie pamietam nicka ani imienia ) mowil, ze tez by chcial podjechac z nami na grila, ale w tym tygodniu ma wesele jakiegos kumpla. No chyba, ze robimy meeting grilowania to i w nastepnym tygodniu tez sie trzasnie
-
[INNE] Nie odpala po dłuższym postoju
Vaga nie podlaczysz na zgaszonym silniku . Skoro nie swieci Ci sie kontrolka od swiec, bardzo mozliwe, ze przekaznik sterowania silnikiem Ci padl. Nie wiem jaki numerek jest w Golfie. Moj ojciec stanal na trasie ( Audi A3 ). Okazalo sie, ze powodem problemu byl zimny lut wlasnie w tym przekazniku.
-
Spoty wrocławskie
A wiec tak, obecni na dziejszym grillu : e9matic z narzeczonĄ ! gniady 79 qrczak91 szczuraz z narzeczonĄ ! Ja nie bede pił, wiec moge poodwozic Was, ale niestety bedziecie cos musieli sypnac na bajure, bo aktualnie bez pracy jestem ;(
-
Spoty wrocławskie
Bry Na grila moglibysmy sie umowic, na powiedzmy 18 ? Sepolno jest kolo stadionu olimpijskiego. Wysle Wam na PW dokladny adres. Do tej pory chetni : gniady 79 qrczak91
-
Spoty wrocławskie
Kurde, taka akcja mnie ominela Akurat odbierałem swoja niunie z pracy i nie mialem dostepu do forum. W razie czego moj numer tel. 693396576. CHLOPAKI ! Kto jest chetny na Grila ?? JUTRO - Sepolno City :gwizdanie: Moi staruszkowie wracaja w niedziele z nad morza, wiec jutro mam do dyspozycji Ogrod ! Kto sie pisze ?
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Otworzyc auta z centralnego tez nie moze ? Czy po prostu nie moze uruchomic auta ? ( Nie kreci rozrusznik )