Treść opublikowana przez e9matic
-
Spoty wrocławskie
Bry Najlepiej bylo na Kościuszki, drzewo spadlo na pare aut
-
Spoty wrocławskie
Mi pasuje 19-20
-
Spoty wrocławskie
Podzwonilem dzisiaj i zalatwilem sobie Lemfordera za 95 zł na strone. Jutro Wam podam namiary do tego sklepu/hurtowni. Pracuja od 9-22 nawet gosciu jest w stanie podwiesc w kazde miejsce we Wrocku, po wczesniejszym uzgodnieniu
-
Spoty wrocławskie
Macie jakies znizki na czesci, albo jakiegos znajomego, co pracuje w sklepie ? Potrzebuje drazki oraz koncowki drazka Komplet Lema na strone - Fota = 250 zł / Autozatoka 270 zł Porazka
-
Spoty wrocławskie
Bry Ale z Was ranne ptaszki :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Ja pomykam srebrnym Avantem po WRO z ramkami klubowymi. Ostatnio ( przez 2 tyg ) bylem w trasie na weekendy. W tym tygodniu bede na spocie P.S. A tak na serio, doprowadzam autko do porzadku, po poprzednim wlascicielu, bo ten nie mial zielonego pojecia o motoryzacji Nie wiem jak to sie stalo Juz poprawione
-
Spoty wrocławskie
Zebym to ja sie znał, to chetnie bym cos doradził a tak to
-
Spoty wrocławskie
Bry Ja niestety nie mam nikogo w Niemcowni.
-
Spoty wrocławskie
Solar. Chlopaki z WROCAR maja urlop do 22 sierpnia, wiec nic nie zalatwie Jak to nie macie aktywnego klubowicza w tych rejonach ? Okolice srodmiescia, jakby ktos cos potrzebowal, walic jak dym
-
[ALL B5] Turbo - wyciek oleju
Witam. W sobotę czyściłem turbinkę, ponieważ miała zapieczone kierownice. Operacja sie udała, natomiast na koncu rurki, ktora doprowadza olej do turbiny, jest zaworek z nyplem. Niestety przy probie odkrecenia wykrecil mi sie nypel wraz z zaworkiem. Czy zaworek, ktory przychodzi bezposrednio do turbiny, jest elementem stalym, czy mozna go oddzielic od nypla ? Przychodzi tam jakas uszczelka ? Pytam, poniewaz leje mi sie olej wlasnie przez ten nypel ;( Uploaded with ImageShack.us Chodzi dokladnie o ten zaworek.
-
Spoty wrocławskie
Hornet dzięki za cenną uwagę W sobotę czyściłem kierownice w turbo. Najprawdopodobniej wyrobiła się uszczelka powrotu oleju od turbiny Jeszcze raz dzięki !
-
Spoty wrocławskie
Panowie, mam pytanie i zarazem prosbe. Czy pomoglibyscie ustalic co jest u mnie uwalone pod maska w audiku na spocie w niedziele ? Problem notoryczny "notlauf". Nagroda w postaci %% gwarantowana
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka
Witam. Dzisiaj zakupilem nowe wklady do lusterek. Sa to wersje z el. reg. + podgrzewane. Szkopoł w tym, ze caly czas po zaplonie podgrzewa mi lusterka, nawet jak mam wylaczony przycisk na konsoli. Czy tak powinno byc ? Czy mam cos w instalacji pokickane ?!...
-
Spoty wrocławskie
Zawsze w tym samym miejscu spotykacie sie na spotach ? tj. przy H. Orbita ?
-
Spoty wrocławskie
Witam Was. Widze, ze malo osob udziela sie w tej czesci forum
-
[ALL B5] Potrzebny numer katalogowy zaworka N75
Witam. Padl mi zaworek N75. Potrzebny numer katalogowy, bo w nie sprzedadza mi go bez numeru katalogowego, bo nie chca pomylek Autko z 98' 1.9 TDI, generalnie jak w opisie. Dzieki z gory za pomoc.
-
[B5 AEB] ABS włącza się za każdym razem przy hamowaniu
Witaj. Mam ten sam problem co Ty. Z tym, ze wczoraj wymienialem nowe tarcze na tyle.. Z tego co wyczytalem, mozliwosc jest taka, ze "schowal" Ci sie jeden z czujnikow ABS. Podlacz pod Vaga, zobacz na ktorym kole czujnik Ci szwankuje.
-
[ALL B5] Wymiana tarcz a kontrolka ABS
Witam Was. W dniu dzisiejszym wymienilem swoje wysluzone tylne tarcze ( Zimmermann ) wraz z klockami ( TRW ) oraz nowymi lozyskami ( SKF ). Wymiana przebiegla normalnie. Pierscienie ABS udalo sie zdjac ladnie ze starych tarcz. Wskoczyly idealnie na swoje miejsce na nowych. Niestety po calej tej operacji zaczelo sie cos dziac. Mianowicie przy hamowaniu z wiekszej predkosci jest wszystko ok. Dopiero gdy zaczynam hamowac z 40km/h slysze dziwny dzwiek dochodzacy w okolicach pedalu hamulca. Po 3-4 razach hamowania z malej predkosci zapala mi sie kontolka ABS. Po zapaleniu sie kontrolki dzwiek ustepuje, ale po uruchomieniu ponownie autka kontrolka znika... i zaczyna sie problem od nowa. Dodam, ze blad kasowalem VAGiem. Ma ktos jakies pomysly na ta bolaczke ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów i fanów Audi Mam na imie Piotrek, mieszkam we Wrocławiu. Na co dzień jeżdżę A4 '98 1.9TDI AFN Avant