Treść opublikowana przez e9matic
-
Kolorowy Licznik RB4
Wiadomo, że Chińczyk Działam w temacie już z Bananem.
-
Kolorowy Licznik RB4
Dziękuję Ci bardzo za namiar !
-
Kolorowy Licznik RB4
Wiśnia, początkowo, robiłem wszystko z tego wątku, który podesłałeś. Wyciagniete dwa piny immo, jednak nowy kolorowy, nie chce przyjac przez VCDSa "starego" pinu. Stąd poszukiwania alternatywnej pomocy.
-
Kolorowy Licznik RB4
Witam. Czy obecnie na forum, jest ktoś, kto byłby w stanie pomóc ze zmianą PINu Immo w liczniku 8E0920930S ?
-
Ropa w oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Miałem podobny przypadek, wymieniłem głowice, co prawda w AVF, nowe zestawy gumek, nowe uszczelnienia a ropa dalej mieszała sie z olejem. Okazalo się, ze pękł oring na wtrysku. Ja bym oddał wtryski na stół, zeby miec 100 % pewnosci, ze to nie one.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Czy któryś z kolegów, zajmuje się robieniem wiązki BT ? Mam oryginalną, mocno pociętą, ale z oryginalnymi wtyczkami.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam. W związku z tym, ze bede robił upgrade tyłu, z 255 na 288 pomyślałem, ze wrzuce sobie przewody HELa w oplocie. I tu pytanie do Was, czy dlugosc tych przedowów pozwoli mi na bezproblemowe podlaczenie zaciskow 288 ? Posiadam Quattro, jezeli jest to istotny aspekt.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Czytam Twój temat Kamilu, już chyba ze trzeci raz Daje niezłą motywacje, do działań przy swoim aucie. Widzę, że męczyłeś się już kilka razy z tulejami na bananie. Polecam wrzucić pełną tuleje z C6. 4F0407183D Jeżdżę już kilka miesięcy na tych tulejach w C5
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamilu, bardzo podoba mi się Twoja furka. Masa godzin, serca włożone w auto Odnośnie tulei w bananach, radze się zakręcić koło tematu Poliureutanów z Olkusza : https://poliuretany.olkusz.pl/pl/p/Tuleja-wahacza-przedniego-dolnego-tylnego-AUDI-SKODA-SEAT-VW-1szt./23110345 Mam u siebie w C5 juz dwa lata - zero oznak zużycia, pewniejsze prowadzenie przy wyższych prędkościach. Będę wymieniał u ojca w B6, ale dopiero po Swapie 320/288 u niego - będę mógł zdać relację
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Co w przypadku, gdy nie mam możliwości "zejścia" poniżej wartości 0.6 ? Mogę tylko zmieniać wartości na + ?? Obecnie mam wartość 0.6 - 1.1
-
Jak i gdzie tego szukać?! Zacisk tylny
Ja na Twoim miejscu najpierw bym zlokalizował gdzie leci płyn z tego zacisku, z "tyłu" czy z "przodu" Jeżeli z tyłu, tam gdzie montuje się blaszkę do linki od ręcznego, to szukałbym nowego/używanego zacisku. Jeżeli z przodu, można kupić zestaw regeneracyjny do tego zacisku i wymienić uszczelnienie - sprawdź stan tłoczka czy nie jest pordzewiały. Polecam obejrzeć : https://www.youtube.com/watch?v=gwMyQsoQC-s
-
Prośba o analize logów - Silnik AVF - A6 C5
Witam Was. Bardzo proszę o pomoc w analizie logów - A6 C5 silnik AVF 130 km ( pompki BA ) http://vaglog.pl/log-023_018_013_NIeK9L5.html Parę razy były "przy gazówki" do 4k rpm. Problem polega na "drganiu" auta na biegu jałowym, w szczególności kierownicy oraz drążka zmiany biegów. Uprzedzając pytania, poduszki wymienione na oryginalne ( przód + tył ) + kompletne sprzęgło z dwu masą. Jeżeli brakuje jakichś logów, proszę o wskazanie
-
Spoty wrocławskie
Każdy ma swoje zdanie A Ty mordko, jak się do Ciebie macha, to wypadałoby się przywitać na drodze !
-
Spoty wrocławskie
Zdecydowanie polecam Ecuproject.
-
Spoty wrocławskie
cinkers wyslij mi na PW numer na koma.
-
Spoty wrocławskie
Jak się zachowuje pedał hamulca ? Reaguje "wcześnie" czy w "połowie" ?? Wpada do środka podczas hamowania ?? Musiałbyś się u mnie przejechać. Przód mam taki sam jak Ty, ciutke inny tył ( S6 269/22 - 43 mm tłok ) Żyje żyje i mam się zdrów, tylko jakoś czasu dla siebie mało, cały czas przewaga dzięki technice i trzeba naprawiać ten złom
-
Spoty wrocławskie
A co Ci się z tymi hamulcami dzieje ? Nowe/używane tarcze ? Jaki płyn hamulcowy ? Tłoczki przesmarowane ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zadzwonię w tygodniu. Puki co temat nie jest "piekący"
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam problem, aby założyć fartuszek na zacisk. Fartuszek jest zakończony simeringiem ( tak mi się wydaje ) nie mogę sobie poradzić z jego nałożeniem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie, macie jakieś patenty na założenie fartuszka przeciw pylnego do zacisku z A6 C6 ? ( 320 )
-
Niedziałający tempomat pomoc w diagnozie
Czy w którejś mojej wypowiedzi wypowiedziałem się na temat różnicy w budowie ? Nie. Więc nie staraj się na siłe udowodnić, że masz rację, bo nie o to tutaj chodzi prawda ? Rozchodziło mi się bardziej o dostępność zamienników. Po co tyle hejtu ?
-
Niedziałający tempomat pomoc w diagnozie
Nie wprowadzaj ludzi w błąd : http://skodaauto.com.pl/przelacznik-kierunkowskazow-skoda-fabia-octavia-z-tempomatem-p-903.html
-
Niedziałający tempomat pomoc w diagnozie
Możliwe że taśma w manetce się urwała. Tutaj masz opis, forum A6 ale manetki są te same : http://www.a6klub.pl/c5-all-naprawa-manetki-tempomatu-vt62021.htm Nowa manetka kosztuje koło 100 zł w zamienniku ( Czeska Vika ) ale do jej wymiany nalezy sciągnąc kiere i pozostałe elementy.
-
Depo czy Valeo
Odezwij się do kolegi Gwerty - ogarnia profesjonalnie temat lamp. Jeżeli chodzi o błotniki, to niestety 98' to jeszcze przedlift, będziesz musiał ciąć. Jest duzo fotorelacji na forum o wymianie lamp na poliftowe, wystarczy poszukać. Jeżeli chodzi o firmę, ja zdecydowanie polecam Valeo.
-
Brak klimatyzacji po wymianie rozrządu a4 b6 1.9 tdi avb
Spuszczać czynnik do wymiany rozrządu ? To jakaś nowa metoda ? Czy jak ... Czynnik się spuszcza tylko w przypadku gdy masz jakiś problem z samą klimą. Do wymiany rozrządu a tym bardziej nawet paska napędzającego sprężarkę, odczynnika nie trzeba spuszczać. Ewidentnie Pan Staszek coś spieprzył ...