Treść opublikowana przez e9matic
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Do założenia 312 potrzebujesz : Tarcze, klocki, jarzma. Zaciski zostają te, które masz. Żeby Ci się nie krzywiły tarcze, proponuje wyczyścić na "lustro" piasty a przede wszystkim sprawdzić czy nie maja bicia. Edit : Wandej, jeszcze kwestia na jakich felgach kolega jeździ, bo wydatek moze sporo wzrosnąć
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Moim zdaniem gra nie warta świeczki.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie, dodam pare groszy od siebie. Od soboty jeżdżę na setupie 320/30 z przodu - seryjnie były 288/25 i muszę przyznać, że hamuje się o niebo lepiej niż w serii. Fakt, ze A6 jest troszkę cięższa niż A4 B6, dlatego postanowiłem wykonać zmiany w heblach - nie żałuję. Co do kwestii płynu. Pół roku temu wlałem do siebie ATE SL i niestety przy seryjnych heblach, po tym pół roku, miałem wodę w układzie ... przeszedłem na ATE typ 200. Nie trzeba być piratem drogowym, żeby korzystać z hebli na maksa, każdy wie jak ludzie jeżdżą po autostradach, niech Ci wyskoczy jakiś palant na lewy pas - hamowanie awaryjne gwarantowane. Zmieniam temat. Polecacie na tył 288/12 z heblami od A4 B7. Czy taki setup podejdzie na TYLNĄ BELKĘ do A6 C5 ?? Pytam, ponieważ spotkałem się z opiniami, że to nie podejdzie. Ktoś robił taki upgrade w A6 C5 FWD ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev, szukam zestawu na tył do A6 C5 na belke 288/12. Szukam zacisków + jarzma. Posiadasz taki zestaw ? Jaka cena u Ciebie, bo pisałeś że masz.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok, ale 288/25 wentylowane czy 288/12 pełne ? No i od czego szukać zestawu na tył ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zaciski z A6 C6 - jedno tłoczkowe, 60 mm tłoczek - pasują idealnie pod 16' ET 45 , właśnie sprawdziłem. W sobote wpadają na auto z nowymi tarczami Zimmermana + klocki ( pewnie TRW ) Pytanie do znawców, jakie zastosować zaciski i jakie jarzma na tylną oś, montowane na belke, tak aby zachować jakiś balans z przodem 321 ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam szanowne grono. Z racji, ze na A6 klub wieje pustkami, zwracam się do Was z prośba o pomoc/poradę. Interesuje mnie upgrade hamulców - puki co przednia oś. Autko to A6 C5 z 2004 z alu zwrotnicami z rozstawem 146 mm ? ( jeżeli się mylę, poprawcie ) Planuje zaadoptowac zaciski z A6 3.0 TDI pod tarcze 320 - jednotłokowe. Do potrzebuje do tej opreacji, zwrotnice, jarzma, osony tarcz, zaciski ? Sedno sprawy polega na wykorzystaniu ori felgi na zime ( biedrona ) ET45 - już wstępnie wiem, ze będę musiał zastosować dystans pod felge.
-
Spoty wrocławskie
W ADT za usunięcie programowo EGR umnie, krzyknęli 450 zł
-
Spoty wrocławskie
Ale sprężarka się niby załącza po włączeniu na panelu. Tak, sprężarka dostanie prąd, wentyl od klimy się zacznie kręcić, ale nie będzie dmuchać w aucie. Ja ostatnio miałem to samo, pojechałem nabić klime i d*pa... okazało się, że brakuje : https://www.google.pl/search?q=elektromagnes+sprezarki+vw&biw=1920&bih=969&tbm=isch&imgil=Gqj1VUfTWB3xMM%253A%253BV_tu_2HJgpfbWM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.volkswagengroup.pl%25252Fproduct.php%25253Fid_product%2525253D249&source=iu&pf=m&fir=Gqj1VUfTWB3xMM%253A%252CV_tu_2HJgpfbWM%252C_&usg=__7qggM3jB5jlI4Y7kmhmbHn7WocQ%3D&ved=0CC4Qyjc&ei=X_mSVdCQCqf9ywPky5OADQ#imgrc=KDL5SHZwbyLJKM%3A&usg=__7qggM3jB5jlI4Y7kmhmbHn7WocQ%3D Po założeniu, klima zaczęła u mnie chodzić. Oczywiście u Ciebie moze być coś innego
-
Spoty wrocławskie
bidzio1 - Nie odpadł Ci czasem elektromagnez ze sprężarki ? Taka metalowa obudowa, wkręcana na srube 10-tke na samym początku. Ew. sprawdz wtyczkę do sprężarki, lubi sie uwalić
-
Spoty wrocławskie
Z EGRa leci czesto, pompowtryski sie co chwila psują, dwumasa też często pada, telepie autem ze się usiedzieć nie da, a już nie wspomne o luzach na wahaczach ... A skad my to mamy wiedzieć ? Wszystko zależy jak kto użytkuje auto. Chcesz wiedzieć wiecej, zapraszam do lektury. Wszystko o czym powinieneś wiedzieć jest własnie na forum. Ceny części to też nie łaska sprawdzić na google albo na allegro ? No chyba że masz tam BANA, to się nie dziwie. Chłopie ! Ogarnij się, chcesz kupić auto to zacznij czytać
-
Spoty wrocławskie
A co bys chciał wiedzieć ? P.S. Pany, szukam króćca śrubowego, którego się wkręca do tubro, na samej górze ( tam gdzie dochodzi olej do turbulum ) nr. kat. 028145786
-
Spoty wrocławskie
Cwiara a pytałem się czy ogarniasz temat
-
Spoty wrocławskie
Pieprzone AVF po 2003 skanuje wartosci MAFa i wywala blad EGRa >< Gdyby benZin palił troszke mniej, też bym kupił PB.
-
Spoty wrocławskie
Nie polecam ADT, tylko Mirka z ECU, do którego jade w środe wywalic programowo EGR. W tym j**anym kraju nic sie nie da zrobic bez znajomości, psia Twoja mać...
-
Spoty wrocławskie
żyje chłopaki, mam się dobrze i jestem cały ... To tak w skrócie. Co macie do C5 ? Na 1BE i 17' nawet fajnie to stoi. Komfort w porównaniu do B5 ... w sumie to nie ma porównania. Maciej, w sprawie kompa to PW,SMS Mam coś fajnego dla Ciebie. Koniecznie się musimy spotkać. Kaju Ty w PL ?
-
Spoty wrocławskie
Dobry Pany, szukam kogos kto mi usunie programowo EGR w sofcie. Macie kogos z Wrocławia ?
-
Spoty wrocławskie
Maćku, odezwij sie na PW, czeka na Ciebie wiadomosc
-
Spoty wrocławskie
Lolek, jezeli nie masz wycietego kata, na Twoim miejscu kupilbym gotowca na allegro. W zestawie jest juz plecionka, wystarczy zamontowac.
-
Spoty wrocławskie
Kaju, w A4 mam nowe po regeneracji tubrulum AWX/AVF , wiec sie wykreci przed sprzedażą Maciek, postaram sie wpasc na spota. P.S. do A6 C5 podejdzie kabel OBD2, ktorego uzywalem w B5 ?
-
Spoty wrocławskie
A na co miałem sie obrazić? Ja raczej uskuteczniam tryb READ a nie WRITE Kaju - zostaje jednak przy 1.9 AVF
-
Spoty wrocławskie
ONI JUŻ OGLĄDAĆ BYLI! _____ A TY!? _____ AUDI A3 (3912061987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. No nie moge :polew:
-
Poduszki silnika
dasiu, po wymianie poduszek jakas znaczaca poprawa w kulturze pracy silnika ?
-
Poduszki silnika
Pod skrzynia mam juz zmienione na Lema, jedna byla urwana. No wlasnie, ktos mi pisal, ze Corteco sa za twarde, dlatego zalozylem temat, zeby ktos sie wypowiedzial
-
Poduszki silnika
Witam Was Przyszla u mnie pora na wymiane poduszek pod silnikiem. Ryk i przenoszene drgan na karoserie jest masakryczny... Pytanie do Was, czy ktos z Was wymienial juz poduszki pod silnikiem ? Jaka firme polecacie a jakiej uniknac ?