Treść opublikowana przez e9matic
-
Spoty wrocławskie
Pytam, bo mam taka przypadłość, jak puszcze szybko sprzęgło, czuje że coś tam lata I teraz się zastanawiam, czy słoneczko się kończy, czy wywalona poducha.
-
Spoty wrocławskie
Tak można sprawdzić poduchy pod silnikiem, ale pod skrzynka też w ten sposób ?
-
Spoty wrocławskie
Łe, myślałem że któraś pod skrzynia albo silnikiem. Ciekawy po prostu jestem jak stwierdzić czy jest uszkodzona któraś.
-
Spoty wrocławskie
Arku, którą poduszkę wymieniałeś ?
-
Spoty wrocławskie
Gratulacje Karol ! Od Moni i ode mnie
-
Spoty wrocławskie
Ja polecam Motula 5w40 X-Cess 8100, Na Obornickiej, koło stacji Shell maja Ori z Francji. Łot prajs? Rok temu płaciłem 140 zł za butle 5 litrów. Miesiąc temu kupowałem ojcu, to cena poszła do góry 155 zł. Nowa dostawa ponoć ma przynieść znów podwyżkę, około 170 zł.
-
Spoty wrocławskie
Ja polecam Motula 5w40 X-Cess 8100, Na Obornickiej, koło stacji Shell maja Ori z Francji.
-
Spoty wrocławskie
Hornet masz być ! ja tez będę :D
-
Spoty wrocławskie
Zaden serwis stacjonarny nie będzie miał rozsądnych cen. Pozostaje Ci zakup przez internet ( naprawdę można coś wyszukać taniego ) a potem tylko do wulkanizatora.
-
Spoty wrocławskie
Wiem, ze z Psiaka, ale dokładniej by się przydało, bo mógłbym go podrzucić na spota.
-
Spoty wrocławskie
Frajdej skąd Ty będziesz jechał dokładnie ?
-
Spoty wrocławskie
Kaju, sprawdziłeś jaką oponę będę potrzebował do kompletu ?
-
Spoty wrocławskie
Kaju właśnie na takie poluje Ile cenisz ? Ew, PW
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki, zapodajcie jakaś propozycje felg 16' ( nie namawiać na 17' )
-
Spoty wrocławskie
Tylko ciekawy jestem, ile taka przyjemność kosztuje w ASO ?!
-
Spoty wrocławskie
190 zł ? Łooo matko. Generalnie większość warsztatów, gdy słyszy zbieżność w A4 mówi od razu "nie podejmujemy się". Spotkałem już ze 4-ema takimi punktami
-
Spoty wrocławskie
Powiedzcie Panowie, gdzie k***wa zrobią mi porządnie zbieżność w A4 ? Dzisiaj byłem na Komandorskiej za Arkadami, jest gorzej niż było... Jutro jadę odebrać kasę, ileż można jeździć.
-
Spoty wrocławskie
To są ori Sprawdź przed zakupem, czy któraś felga nie jest przypadkiem krzywa. Oponki maja 4k KM, ale nie zaszkodzi sprawdzić DOTa oraz czy nie ma gdzieś jakiegoś wybrzuszenia. Sprawdź jeszcze czy nie są popękane z brzegu.
-
Spoty wrocławskie
Jak będziesz wymieniał wahacze co parę miesięcy, to szybko założysz 1BE/1BA
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie amortyzatorów tył
Wymiana amorków przebiegła bardzo szybko. Półtorej godziny na stronę. Najwięcej zabawy było z boczkami Okazało się, tak jak mówiliście koledzy, że tuleje na belce są do wymiany. Oprócz tego, poprzedni właściciel wymieniał już jeden z amorków, ale k***a nie dał podpory prowadzącej na sprężynę talerzową ( 8d0 512 297 A ) Już zamówiona w Motorpolu ( brak w zamienniku, tylko oryginał - 17 zł ). Wie ktoś jak zrobić taki ściągacz ? Albo jakiś link z allegro na wzór ? Byłbym wdzięczny.
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie amortyzatorów tył
Zmieniam w takim razie amorki z osłonami + odboje. Jak oczywiście pogoda w sobotę pozwoli. Dzięki za pomoc koledzy.
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie amortyzatorów tył
Tuleje jak najbardziej trzeba sprawdzić, ale chodziło mi bardziej o gumy, podkładki, które przychodzą przy montażu amorka. Czy coś z tych rzeczy, trzeba wymienić.
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie amortyzatorów tył
Witam. Przymierzam się do wymiany amortyzatorów na tył w sobotę. Chciałbym Was podpytać, czy oprócz samych amorków oraz kompletu odbojów z osłonami, trzeba coś jeszcze dokupić ? Są tam jakieś ważne elementy, w które warto zainwestować i mieć święty spokój ? Byłbym wdzięczny za ewentualna pomoc.
-
Spoty wrocławskie
Bry Panowie.
-
Spoty wrocławskie
Mnie dzisiaj nie bedzie na spocie. Polamany jestem caly, po wczorajszej wymianie amorkow i wahaczy