Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e9matic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez e9matic

  1. Jutro oddaje autko do serwisu Lubon we Wrocławiu. Oddaje najpierw autko na wymianę uszczelki pod głowica, ponieważ cieknie mi olej z lewej strony silnika a dokładnie z odpływu oleju... Tak czy siak, będą musieli zrzucić rozrząd i poskładać na nowo. Zobaczymy co tam sie urodzi, na 90 % jest zle poskładany rozrząd, mam nadzieje tylko, ze kolo pasowe jest cale wraz z klinem na nim ---------- Post dopisany 07-07-2013 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 20:52 ---------- Winowajca okazał się źle poskładany rozrząd.
  2. Podepnij Vaga, sprawdz jaki blad, ew. sprawdz ktory czujnik na jakim kole.
  3. Duds, znalazles te zaciski ?
  4. Dlaczego siebie ? Gniady, to sie nazywa PECH, nic dodac nic ujac
  5. Kolego ja bede mial nowke wklad od strony pasazera, grzane Ale to jak mi przyjdzie duze od Anglika Odezwij sie w tygodniu. Albo podeślij tel na PW. P.S. Wracam wczoraj z serwisu po prawie calym remoncie, stawiam auto pod domem, odpalam ponownie auto i jak na złość centralnie sie ZJARAL rozrusznik ... Nic, tylko wziasc siekierkę i się rąbać
  6. Jak tam po ślubie...młoda inaczej smakuje" ? Wszystko po staremu
  7. Bry Odbieram dzisiaj autko z serwisu. Oddac auto do mechanika to Ci posklada ch@j zle rozrzad ... Uszczelka pod glowica + reszta uszczelek, podkladki oringi, zregenerowana glowica, nowy olej... Mam nadzieje ze juz bez niespodzianek sie obejdzie
  8. Jak wyjmowales baterie z pilota to musisz teraz zaprogramowac kazdy kluczyk z osobna, zaden Vag ... Wkladasz kluczyk do stacyjki i klikasz na przycisk "otworz". Wtedy programujesz. Przeprowadziles taki zabieg ?
  9. dzienciol wkladales kluczyk z osobna w stacyjke i programowales ??
  10. oddac auto do mechanika zanim cos uszkodzicie Kolego, za takie nabijanie postów powinieneś dostać ostrzeżenie ... Nie wnosisz nic do tematu ? Nie udzielaj się !
  11. Witam Dzisiaj z kolega goldik staralismy sie ustawic poprawny kat wtrysku w moim aucie. Silnik : 1.9 TDI AFN 110 KM. Przed jakakolwiek akcja, sprawdzilismy kat w/g Vaga, wskazywal 17. Podczas proby ustawienia kata, za pomoca regulacji polozenia pompy ( lewa - prawa ) odczyt na Vagu wskazywal 255. Nie bylo roznicy, czy pompa jest przechylona w prawo czy lewo, wartosc caly czas wkazuje 255 ... Sprawdzilismy z goldkiem czujnik N108 na pompie, jest sprawny cyka. Co moze byc tego przyczyna ? Od czego zaczac ?
  12. Goldik, wlacz tel
  13. Pany, kto potrafi ustawić statyczny kat wtrysku w AFNie ?
  14. A poprawin nie robisz? Robie, zapasy vÓdki, piFska, kieŁbasy już sa Będę kulturalny i zapytam... kiedy pijemy z tej okazji ? ---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ---------- szczura dzisiaj nie było... kartki na internet nie dostał ? Trzeba sie umowic. Ja co nie co moge przyniesc Kaju, zapraszam Pod warunkiem, ze o 20 bede mogl jeszcze wypowiedziec jakies sensowne zdanie
  15. A poprawin nie robisz? Robie, zapasy vÓdki, piFska, kieŁbasy już sa
  16. Bedzie ktos w niedziele ? Potrzebuje podpiac auto pod Vaga ??
  17. Goldik poszlo PW i właśnie w ten sposób umówili się na flaszkę Oczywiscie, oklejona weselna juz czeka
  18. Goldik, jak jestes taki dobry Pan Lekarz od audi, to ja sie chetnie z Toba umowie po weselu na przeglad Borykam sie z pewnym mankamentem w aucie.
  19. Dziekuje kolego za odpowiedz Szukam zatem dedykowane do Avanta.
  20. Witam Pany Potrzebuje informacji, czy jest jakaś różnica miedzy sprężynami do Sedana/Avanta ?? Kolega Krolu sprzedaje Eibachy -30 mm, opis jest ze do Sedana a chciałbym mieć pewność 100 %, wiec pytanie do znawców tematu, czyli do Was
  21. 17:30 pod MM ?
  22. Dzieki i wzajemnie Jutro obadam ten glosnik, dzisiaj padam na pysk ...
  23. nie mozesz ich po ludzku umiescic w przyjemniejszej formie?tzn. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM zrób jeszcze dynamicznie 001+statyczne 001 turbo ospałe, ciekawe jaka dawka w 001. Program rzeźba auto nie jezdzi na limiterze momentu tylko dymu. Moc ze 115 koni hehe kto to robil xD.... Turbo ospałe, bo pewnie kata ma zawalonego
  24. Zagrzej silnik. Tylko nie na postoju, ba nawet sie nie zagrzeje ... daj pare razy w palnik, sprawdz czy termostat sie otworzyl. Jak rura bedzie goraca, to znaczy, ze sie czujnik wysral i na odwrot. Ja mialem wywalony czujnik, ale temp skakala mi caly czas 60 > 90 i na odwrot 90 > 60 ... U mnie : 49 kanal - 88-92 stopnie 51 kanal - zawsze 90
  25. Jaki tam motor siedzi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.