Treść opublikowana przez e9matic
-
Problem z ustawieniem kata wtrysku
Jutro oddaje autko do serwisu Lubon we Wrocławiu. Oddaje najpierw autko na wymianę uszczelki pod głowica, ponieważ cieknie mi olej z lewej strony silnika a dokładnie z odpływu oleju... Tak czy siak, będą musieli zrzucić rozrząd i poskładać na nowo. Zobaczymy co tam sie urodzi, na 90 % jest zle poskładany rozrząd, mam nadzieje tylko, ze kolo pasowe jest cale wraz z klinem na nim ---------- Post dopisany 07-07-2013 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 20:52 ---------- Winowajca okazał się źle poskładany rozrząd.
-
Spoty wrocławskie
Podepnij Vaga, sprawdz jaki blad, ew. sprawdz ktory czujnik na jakim kole.
-
Spoty wrocławskie
Duds, znalazles te zaciski ?
-
Spoty wrocławskie
Dlaczego siebie ? Gniady, to sie nazywa PECH, nic dodac nic ujac
-
Spoty wrocławskie
Kolego ja bede mial nowke wklad od strony pasazera, grzane Ale to jak mi przyjdzie duze od Anglika Odezwij sie w tygodniu. Albo podeślij tel na PW. P.S. Wracam wczoraj z serwisu po prawie calym remoncie, stawiam auto pod domem, odpalam ponownie auto i jak na złość centralnie sie ZJARAL rozrusznik ... Nic, tylko wziasc siekierkę i się rąbać
-
Spoty wrocławskie
Jak tam po ślubie...młoda inaczej smakuje" ? Wszystko po staremu
-
Spoty wrocławskie
Bry Odbieram dzisiaj autko z serwisu. Oddac auto do mechanika to Ci posklada ch@j zle rozrzad ... Uszczelka pod glowica + reszta uszczelek, podkladki oringi, zregenerowana glowica, nowy olej... Mam nadzieje ze juz bez niespodzianek sie obejdzie
-
Spoty wrocławskie
Jak wyjmowales baterie z pilota to musisz teraz zaprogramowac kazdy kluczyk z osobna, zaden Vag ... Wkladasz kluczyk do stacyjki i klikasz na przycisk "otworz". Wtedy programujesz. Przeprowadziles taki zabieg ?
-
Spoty wrocławskie
dzienciol wkladales kluczyk z osobna w stacyjke i programowales ??
-
Problem z ustawieniem kata wtrysku
oddac auto do mechanika zanim cos uszkodzicie Kolego, za takie nabijanie postów powinieneś dostać ostrzeżenie ... Nie wnosisz nic do tematu ? Nie udzielaj się !
-
Problem z ustawieniem kata wtrysku
Witam Dzisiaj z kolega goldik staralismy sie ustawic poprawny kat wtrysku w moim aucie. Silnik : 1.9 TDI AFN 110 KM. Przed jakakolwiek akcja, sprawdzilismy kat w/g Vaga, wskazywal 17. Podczas proby ustawienia kata, za pomoca regulacji polozenia pompy ( lewa - prawa ) odczyt na Vagu wskazywal 255. Nie bylo roznicy, czy pompa jest przechylona w prawo czy lewo, wartosc caly czas wkazuje 255 ... Sprawdzilismy z goldkiem czujnik N108 na pompie, jest sprawny cyka. Co moze byc tego przyczyna ? Od czego zaczac ?
-
Spoty wrocławskie
Goldik, wlacz tel
-
Spoty wrocławskie
Pany, kto potrafi ustawić statyczny kat wtrysku w AFNie ?
-
Spoty wrocławskie
A poprawin nie robisz? Robie, zapasy vÓdki, piFska, kieŁbasy już sa Będę kulturalny i zapytam... kiedy pijemy z tej okazji ? ---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ---------- szczura dzisiaj nie było... kartki na internet nie dostał ? Trzeba sie umowic. Ja co nie co moge przyniesc Kaju, zapraszam Pod warunkiem, ze o 20 bede mogl jeszcze wypowiedziec jakies sensowne zdanie
-
Spoty wrocławskie
A poprawin nie robisz? Robie, zapasy vÓdki, piFska, kieŁbasy już sa
-
Spoty wrocławskie
Bedzie ktos w niedziele ? Potrzebuje podpiac auto pod Vaga ??
-
Spoty wrocławskie
Goldik poszlo PW i właśnie w ten sposób umówili się na flaszkę Oczywiscie, oklejona weselna juz czeka
-
Spoty wrocławskie
Goldik, jak jestes taki dobry Pan Lekarz od audi, to ja sie chetnie z Toba umowie po weselu na przeglad Borykam sie z pewnym mankamentem w aucie.
-
Różnica między spręzynami Avant/Sedan
Dziekuje kolego za odpowiedz Szukam zatem dedykowane do Avanta.
-
Różnica między spręzynami Avant/Sedan
Witam Pany Potrzebuje informacji, czy jest jakaś różnica miedzy sprężynami do Sedana/Avanta ?? Kolega Krolu sprzedaje Eibachy -30 mm, opis jest ze do Sedana a chciałbym mieć pewność 100 %, wiec pytanie do znawców tematu, czyli do Was
-
Spoty wrocławskie
17:30 pod MM ?
-
Spoty wrocławskie
Dzieki i wzajemnie Jutro obadam ten glosnik, dzisiaj padam na pysk ...
-
Spoty wrocławskie
nie mozesz ich po ludzku umiescic w przyjemniejszej formie?tzn. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM zrób jeszcze dynamicznie 001+statyczne 001 turbo ospałe, ciekawe jaka dawka w 001. Program rzeźba auto nie jezdzi na limiterze momentu tylko dymu. Moc ze 115 koni hehe kto to robil xD.... Turbo ospałe, bo pewnie kata ma zawalonego
-
Spoty wrocławskie
Zagrzej silnik. Tylko nie na postoju, ba nawet sie nie zagrzeje ... daj pare razy w palnik, sprawdz czy termostat sie otworzyl. Jak rura bedzie goraca, to znaczy, ze sie czujnik wysral i na odwrot. Ja mialem wywalony czujnik, ale temp skakala mi caly czas 60 > 90 i na odwrot 90 > 60 ... U mnie : 49 kanal - 88-92 stopnie 51 kanal - zawsze 90
-
Spoty wrocławskie
Jaki tam motor siedzi ?