Treść opublikowana przez e9matic
-
Spoty wrocławskie
To zrzuta na polerkę i będzie do użytku.
-
Spoty wrocławskie
Hornet, gdzie kupowałeś końcówki do wtrysków ?
-
Spoty wrocławskie
Ja bede z Monia chwile po 18
-
Spoty wrocławskie
Hornet, jakies najzwyklejsze te spinki, moga byc jakies ciemne Pod mostem MM dzisiaj ?
-
Spoty wrocławskie
Pany gdzie jutro sie spotykamy ?? P.S. Pilnie pozycze spinki do mankietu oraz podwiazke
-
Spoty wrocławskie
Oj Hornet, co tam w planach ? Goldik, co tam majstrujesz przy aucie ?
-
Spoty wrocławskie
Hornet, moj AFN dostal drugie zycie : Pomodzone : Wywalony Kat Zalozony kolektor od AWX ( pomalowany dla szpany w czarny mat, farba do kominkow ) Nowe turbo AWX Puki co na seryjnym sofcie, sprzeglo sie konczy a nie chce robic chipsa puki nie wymienie kompletu sprzegla.
-
Spoty wrocławskie
chopin , poszlo PW
-
Spoty wrocławskie
Tesciowa mnie juz uprzedzila, ze mam jeszcze czas do namyslu
-
Spoty wrocławskie
Panowie, zapraszam 8 czerwca, godz 14 na ceremonie zakładania GPSow w kościele Matki Bożej Miłosierdzia przy Brucknera Szczurek, gratulacje wyboru, TDI jedyny słuszny wybór ( Komentarze posiadaczy BP surowo wzbronione )
-
Zmiana gratow a notlaufy
Jestem juz po zabiegu. Odczucia ? Katalizator mialem tak zabity, ze mialem potezną turbo dziure Teraz ciagnie pieknie od dolu, nie mam zadnej turbo dziury, zadnego laga Co do dawki paliwa, 2 tygodnie przed usunieciem kata + zalozeniem tubo AWX, bylem w sobotce na regeneracji i uszczelnieniu pompy, wiec obecnie totalna serYja Zostalo mi teraz pomalowanie ladnie kolektora AWX w czern:decayed: i zamontowanie. Zdjecia podesle jak przyjdzie odwilz
-
Zmiana gratow a notlaufy
Juz zakupilem zamiennik katalizatora. Upieke dwie pieczenie na jednym ogniu, mianowicie usune katalizator + plecionke, ktora i tak mam porwana. A katalizator sprzedam, zawsze to cos zie zwroci. Zapraszam do dzialu, gdzie jest rozpisane jaki przyrost mocy wzgledem zmian pod maska : http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
-
Zmiana gratow a notlaufy
Goldik, ja wiem ze mozna bylo tak zrobic, ale Turbo mi bralo olej, wiec wymiana byla konieczna. Katalizator jutro chce wywalic i wstawic przelotke Przynajmniej wiem na czym stoje. Dzieki za odpowiedz.
-
Zmiana gratow a notlaufy
Witam Was Tak jak w temacie, mam pytanie. Czy po wymianie turbo na AWX + Kolektor AWX + usuniecie EGR, bede mogl jezdzic przez jakis czas na seryjnym programie, bez jakichs problemow ? Czy wymusza to KONIECZNOSC wystrojenia ? Pytam, poniewaz wiadomo, dobry program ~~1000 zł peknie a trzeba uzbierac
-
Spoty wrocławskie
Duds, odbierz PW.
-
Spoty wrocławskie
Ja mam nauki przedmałzenskie, przez caly luty
-
Spoty wrocławskie
Duds, cos ty tam pod macha nawymienial ?
-
Pomoc przy wyborze turbiny
Goldik narazie inwestuje w graty. Jutro jade po turbawke AWX W tygodniu wpadnie kolektor AWX + musze dac tokarzowi wzor do wyprodukowania flanszy:banan: Wtryski 216 Zwienczeniem prac, bedzie czips Sprzeglo sie machnie przy wymianie skrzyni na 6-tke.
-
Spoty wrocławskie
Kaju odbierz PW
-
Pomoc przy wyborze turbiny
Kolego krzysztofquattro dzieki za pomoc, ale nie chodzi mi o redukcje na waz do turbiny, tylko o redukcje z kolektora AWX Poniewaz tez sie do tego przymierzam.
-
Pomoc przy wyborze turbiny
Decyzja zapadla, wpada turbo AWX wampir masz racje, dalem plame Korzystajac, oplaca sie brac turbinke z tej aukcji ?? : Turbosprężarka Turbina Audi A4 1,9 TDi 130/140 km (3007691919) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeszcze jedno, ma ktos namiary na redukcje z kolektora AWX na przewod dolotowy ? Zdjecie zapozyczone z watku Kowi87
-
Pomoc przy wyborze turbiny
Witam Was Jako, ze moje doswiadczenie z turbinami jest ograniczone, a moja juz bierze olej, chcialem Was prosic o rade. Jaka zakupic turbinke. BRD, AWX, moze cos innego ? Silnik to AFN 98' Czy z kazda turbina bedzie konieczna zabawa w mocowania, przejsciowki, grzebanie ?
-
Łożysko tylnego koła
Dziwnie podejrzana cena za komplet od FAGa:eusathink:Chyba, ze ceny sie pozmienialy, od momentu jak wymienialem u siebie. Ja po wymianie samych lozysk mialem problem z usunieciem luzu. Okazalo sie, ze loza piast sa juz tak wyrobione, ze trzeba bylo je wymienic. Jak u CIebie to wyglada, sam ocen. Moze Ci sie kolo zablokowac podczas jazdy. Raczej nie chcialbym tego doswiadczyc
-
Łożysko tylnego koła
Jak lozyska to polecam SKF i FAG.
-
drgania podczas hamowania po wymianie wahaczy
Po wymianie wahaczy przod zrobil sie zapewne sztywniejszy, co spowodowalo powstanie nastepnego luzu Przerabialem ten temat u siebie. Tez tak mowilem z tarczami na przodzie, niestety wymiana mnie nie ominela. 288 pala sie na potege