Treść opublikowana przez e9matic
-
Usuniecie EGR a sterownik N18
Dobre pytanie fafnasty, jest jaka procedura aby wylaczyc programowo, czy tylko "znaffca" jest w stanie to ogarnac ? Ktos robill taki zabieg ?
-
Usuniecie EGR a sterownik N18
Tylko fizycznie.
-
Usuniecie EGR a sterownik N18
Witam Was Mam u siebie usunięty EGR + kolektor od AWX. Podciśnienia oczywiście przerobione. Jednak zastanawiam się, co zrobić ze sterownikiem N18 ? Usunąć wtyczkę, i wywalić permanentnie sterownik ?
-
Jaki i ile mat do wygłuszenia drzwi przednich ???
Kolego Brachi, polecam lekture, po co wlasciwie maty bitumiczne z aluminium. Zalozony temat, nie dotyczy trwalosci mat bitumicznych, ani trwalosci zawiasow, dociazonych drzwi, prawda ?
-
Problem z podłączeniem hert dsk 130.3
Tak jak przedmówcy napisali, nowy głośnik musi sie "wygrzać" tak wiec z dnia na dzien Bassik bedzie lepszy. Zwienczeniem dobrego basu, jak i Twoj banan na Twarzy, bedzoe dopiero do wygluszeniu furtek specjalnymi matami.
-
Jaki i ile mat do wygłuszenia drzwi przednich ???
Witaj. Generalnie najlepiej zastosowac maty bitumiczne z aluminium ( najlepiej zachowuja sie w CarAudio ), np. SilentCoat albo STP. ok 12 zł za mate. Mi na zewnetrzna czesc przednich drzwi, zeszlo okolo 6-7 mat. Cos takiego : Silent Coat 2mm mata głusząca KlasaPremium Wroclaw (3711157945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty wrocławskie
Nie no chlopaki, ja caly czas jestem Pieprzycie o d*pie Marynie caly czas to co ja sie bede Wam wtracal... a zdjecia z libacji to zadnego nie macie
-
Spoty wrocławskie
Ktory tu z obecnych ma paste G3 ?? Spoznilem sie z zakupem, a chce troche ogarnac lakier na drzwiach.
-
Głośniki do drzwi przednich Audi A4 B5 FL
STP czy Silent Coat to praktycznie ta sama pulka. Poprawnie wygluszone drzwi, daja nieporownywalna poprawe dzwieku, nawet na oryginalnych glosnikach. Problem w tym, ze w B5 bardzo ciezko jest wytlumic czesc od boczka, poniewaz u nas jest to jeden wielki otwor technologiczny Mi poszlo okolo 5 mat na jedne drzwi, ale tylko na strone zewnetrzna. Druga strone zamierzam wykonac na dlugi weekend.
-
Głośniki do drzwi przednich Audi A4 B5 FL
Jakich mat zamierzasz urzyć ?? Silent Coat czy STP ?
-
problem z Wzmacniaczem ???
Sprawdzales, czy wzmak dostaje odpowiedni prad ?
-
Głośniki do drzwi przednich Audi A4 B5 FL
Ja szczerze polecam gloczniczki 13 cm Audio system Mx 130 Plus. Idealnie pasuja pod boczek, bez wiekszej ingerencji, pod warunkiem gdy zastosujemy adaptery ( odsylam na rozne fora ) Sluchalem Herze, maja sie nijak do Audiosystemow. Duzo wieksza scena w aucie. Oczywiscie podstawa, to dobrze wygluszone drzwi. Zrobisz blad zostawiajac ori tweetery. Tweetery musza sie dobrze zgrac z midwooferem. Pamietaj, ze nowe glosniki ze sklepu musza sie wygrzac, wiec nie oceniaj zestawu po 2 godzinach grania P.S. Masz konto na PClabie ?
-
Spoty wrocławskie
Bry Cwiara, odezwij sie prosze na PW.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Szczurek w jakiego Niuta celujesz u siebie ?
-
Spoty wrocławskie
Mi ostatnio sie spalil wentylator od klimy. Ten ktory jest na wprost turbiny. Sprawdz czy dziala
- Spoty wrocławskie
-
Prowadnice tylnych zaciskow
No ja wymieniłem w sobotę właśnie tarcze + klocki ( za namowa Dev - Ferodo ) + łożyska FAG. Przy składaniu wyłonił mi się problem z prowadnicami. Jutro po poludniu odbieram jarzma i wymieniam. Napisze wieczorkiem czy pomoglo czy nie. Jak bede mial stare jarzmo, zrobie zdjecie jak wyglada wraz z prowadnicami. Bedzie wtedy lepsze odzwierciedlenie, bedzie mozna porownac. P.S. Chodzilo mi o fakt, dlaczego wiecej firm tego nie produkuje, dorwac we Wrocławiu jarzma "od reki" graniczy z cudem.
-
Spoty wrocławskie
Uderz w stół :polew:
-
Spoty wrocławskie
Co Wy Pany za pierdoły opowiadacie ? Emey - To na pewno nie ja. W tej czesci ( Legnicka ) jestem od święta. Gniady - Odezwał sie aktywny forumowicz ( no offence ) Na forum jestem codziennie.
-
Prowadnice tylnych zaciskow
Felgi na aucie, to ori łopaty 16' Tak jak Dev pisze, jutro wymieniam Jarzma z nowymi trzpieniami, wiec zobaczymy czy sytuacja sie poprawi. Tylko czemu tylko TRW produkuje to w zamienniku ..
-
Prowadnice tylnych zaciskow
Kupie całe jarzmo, nowe TRW. bede mial za okolo ~~90 zł, wiec zobaczymy czy sie poprawi
-
Prowadnice tylnych zaciskow
Na lewym kole prowadnice sa ok. W sensie nie sa "powycierane", ale luz istnieje. Problem jest w prawym kole, dolna prowadnica jest tak zjechana, ze wyglada jak spilowana pilnikiem w 4-ech stron. Nie jest okragla tylko kwadratowa. Podczas chamowania, mam wrazenie bujania autem, tak jakby ktoras tarcza byla krzywa. Po wymianie tarcz, sytuacja dalej ma miejsce i domyslam sie, ze wlasnie te prowadnice sa tego powodem.
-
Prowadnice tylnych zaciskow
Witam Was Wczoraj wymieniałem tarcze z klockami, nowe łożyska. Zauwazylem, ze prowadnice jarzm maja straszny luz. Czy taki luz ma byc ? Czy po prostu trzeba dokupic prowadniczki na klucz 13/17 oraz 13/15 ?! Czy trzeba od razu wymienic cale jarzma, poniewaz kolnierze sie wyrobily w jarzmach ? Prosze o porade znawcow
-
Pomoc przy zdjeciu pierscienia segera w tylnym zacisku
Witam Was Potrzebuje ściągnąć pierścienie segera w tylnych zaciskach. Jak się do tego zabrać, ktoś ma jakieś doświadczenie w tym zakresie ? Czy takie szczypce będą idealne : SZCZYPCE SEGERA SEGER SEGERY ZACISKU VW MERC (3430714003) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy może coś innego ?