Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e9matic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez e9matic

  1. e9matic odpowiedział(a) na e9matic temat w 1.9TDI
    Dobre pytanie fafnasty, jest jaka procedura aby wylaczyc programowo, czy tylko "znaffca" jest w stanie to ogarnac ? Ktos robill taki zabieg ?
  2. e9matic odpowiedział(a) na e9matic temat w 1.9TDI
    Tylko fizycznie.
  3. e9matic opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Was Mam u siebie usunięty EGR + kolektor od AWX. Podciśnienia oczywiście przerobione. Jednak zastanawiam się, co zrobić ze sterownikiem N18 ? Usunąć wtyczkę, i wywalić permanentnie sterownik ?
  4. Kolego Brachi, polecam lekture, po co wlasciwie maty bitumiczne z aluminium. Zalozony temat, nie dotyczy trwalosci mat bitumicznych, ani trwalosci zawiasow, dociazonych drzwi, prawda ?
  5. Tak jak przedmówcy napisali, nowy głośnik musi sie "wygrzać" tak wiec z dnia na dzien Bassik bedzie lepszy. Zwienczeniem dobrego basu, jak i Twoj banan na Twarzy, bedzoe dopiero do wygluszeniu furtek specjalnymi matami.
  6. Witaj. Generalnie najlepiej zastosowac maty bitumiczne z aluminium ( najlepiej zachowuja sie w CarAudio ), np. SilentCoat albo STP. ok 12 zł za mate. Mi na zewnetrzna czesc przednich drzwi, zeszlo okolo 6-7 mat. Cos takiego : Silent Coat 2mm mata głusząca KlasaPremium Wroclaw (3711157945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  7. Nie no chlopaki, ja caly czas jestem Pieprzycie o d*pie Marynie caly czas to co ja sie bede Wam wtracal... a zdjecia z libacji to zadnego nie macie
  8. Ktory tu z obecnych ma paste G3 ?? Spoznilem sie z zakupem, a chce troche ogarnac lakier na drzwiach.
  9. STP czy Silent Coat to praktycznie ta sama pulka. Poprawnie wygluszone drzwi, daja nieporownywalna poprawe dzwieku, nawet na oryginalnych glosnikach. Problem w tym, ze w B5 bardzo ciezko jest wytlumic czesc od boczka, poniewaz u nas jest to jeden wielki otwor technologiczny Mi poszlo okolo 5 mat na jedne drzwi, ale tylko na strone zewnetrzna. Druga strone zamierzam wykonac na dlugi weekend.
  10. Jakich mat zamierzasz urzyć ?? Silent Coat czy STP ?
  11. Sprawdzales, czy wzmak dostaje odpowiedni prad ?
  12. Ja szczerze polecam gloczniczki 13 cm Audio system Mx 130 Plus. Idealnie pasuja pod boczek, bez wiekszej ingerencji, pod warunkiem gdy zastosujemy adaptery ( odsylam na rozne fora ) Sluchalem Herze, maja sie nijak do Audiosystemow. Duzo wieksza scena w aucie. Oczywiscie podstawa, to dobrze wygluszone drzwi. Zrobisz blad zostawiajac ori tweetery. Tweetery musza sie dobrze zgrac z midwooferem. Pamietaj, ze nowe glosniki ze sklepu musza sie wygrzac, wiec nie oceniaj zestawu po 2 godzinach grania P.S. Masz konto na PClabie ?
  13. Bry Cwiara, odezwij sie prosze na PW.
  14. Bry
  15. Szczurek w jakiego Niuta celujesz u siebie ?
  16. Mi ostatnio sie spalil wentylator od klimy. Ten ktory jest na wprost turbiny. Sprawdz czy dziala
  17. Bry
  18. No ja wymieniłem w sobotę właśnie tarcze + klocki ( za namowa Dev - Ferodo ) + łożyska FAG. Przy składaniu wyłonił mi się problem z prowadnicami. Jutro po poludniu odbieram jarzma i wymieniam. Napisze wieczorkiem czy pomoglo czy nie. Jak bede mial stare jarzmo, zrobie zdjecie jak wyglada wraz z prowadnicami. Bedzie wtedy lepsze odzwierciedlenie, bedzie mozna porownac. P.S. Chodzilo mi o fakt, dlaczego wiecej firm tego nie produkuje, dorwac we Wrocławiu jarzma "od reki" graniczy z cudem.
  19. Uderz w stół :polew:
  20. Co Wy Pany za pierdoły opowiadacie ? Emey - To na pewno nie ja. W tej czesci ( Legnicka ) jestem od święta. Gniady - Odezwał sie aktywny forumowicz ( no offence ) Na forum jestem codziennie.
  21. Felgi na aucie, to ori łopaty 16' Tak jak Dev pisze, jutro wymieniam Jarzma z nowymi trzpieniami, wiec zobaczymy czy sytuacja sie poprawi. Tylko czemu tylko TRW produkuje to w zamienniku ..
  22. Kupie całe jarzmo, nowe TRW. bede mial za okolo ~~90 zł, wiec zobaczymy czy sie poprawi
  23. Na lewym kole prowadnice sa ok. W sensie nie sa "powycierane", ale luz istnieje. Problem jest w prawym kole, dolna prowadnica jest tak zjechana, ze wyglada jak spilowana pilnikiem w 4-ech stron. Nie jest okragla tylko kwadratowa. Podczas chamowania, mam wrazenie bujania autem, tak jakby ktoras tarcza byla krzywa. Po wymianie tarcz, sytuacja dalej ma miejsce i domyslam sie, ze wlasnie te prowadnice sa tego powodem.
  24. Witam Was Wczoraj wymieniałem tarcze z klockami, nowe łożyska. Zauwazylem, ze prowadnice jarzm maja straszny luz. Czy taki luz ma byc ? Czy po prostu trzeba dokupic prowadniczki na klucz 13/17 oraz 13/15 ?! Czy trzeba od razu wymienic cale jarzma, poniewaz kolnierze sie wyrobily w jarzmach ? Prosze o porade znawcow
  25. Witam Was Potrzebuje ściągnąć pierścienie segera w tylnych zaciskach. Jak się do tego zabrać, ktoś ma jakieś doświadczenie w tym zakresie ? Czy takie szczypce będą idealne : SZCZYPCE SEGERA SEGER SEGERY ZACISKU VW MERC (3430714003) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy może coś innego ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.