Treść opublikowana przez e9matic
-
Jakie sprężyny + amortyzatory - A3 Ambition
Wymiana mocowan amorkow, tzw poduszek moze podniesc auto. Moj ojciec posiada A3 w wersji Ambiente. Na zeszle wakacje zmienialismy wlasnie podsuzki amortyzatorow, poniewaz auto plywalo z przodu a o scieraniu opon i zlej geometrii juz nie wspomne. Wygladalo to w ten sposob, ze na kielichach sruba mocujaca byla wyzej niz poduszka ( wyrobiona guma ) co w rezultacie obnizylo ciutke autko. Standardowe opony to 195/65/15. Czyli reasumujac u Ciebie bedzie ciut nizej. P.S. Lemforder najlepszy zamiennik.
-
Pukanie w lewym kole, przy skreconych kolach
Lozyska sa w porzadku. Nie ma luzow, nie huczy, jak to przy uszkodzeniu. Poduszki amorkow byly wymieniane, jak pisalem wyzej. Zastanawiam sie nad wywalonymi tulejami na sankach. Wymienial ktos moze tuleje na sankach
-
Pukanie w lewym kole, przy skreconych kolach
Witam Was koledzy. Problem jest dosyc dziwny. Sytuacja ma miejsce, jak np skrecam autem, wchodzac w zakret w prawo, przy skreconych kolach. Wjezdzam w dziure, ewentualnie jakas nierownosc poprzeczna, slysze z lewej strony dosyc mocne pukniecie. Co najlepsze, podczas jazdy na wprost, podobnej sytuacji nie ma. Nic nie puka nie stuka. Wymienione zostaly wszystkie wahacze ( Lemforder ) koncowki drazkow, drazki, amorki, podstawy amorkow oraz gumowe lozysko na amorku. Ktos sie spotkal z podobna sytuacja ? Od czego zaczas poszukiwania ?
-
Spoty wrocławskie
Nie myslales nad regeneracja dwumasa ?
-
Spoty wrocławskie
siema. dzwoniłem wczoraj bo miałem dylemat odnośnie firmy która brać, wziąłem LUKa. Ile Ci krzykneli za komplet Luka ?
-
Spoty wrocławskie
Te dwie firmy sa imo najczesciej wybierane cena/jakosc. Ja bym bardziej szedl w Luka.
-
Spoty wrocławskie
Luk albo Sachs
-
Spoty wrocławskie
Macku, Ty posiadasz sprzet do malowania czesci karoserii ? :>
-
Spoty wrocławskie
Pewnie go zalałeś pod "korek" stad ta różnica.
-
Spoty wrocławskie
Bry Panowie, dawno mnie tu nie było
-
Potrzebny numer katalogowy czujnika cieczy.
Witam. Potrzebuje numer katalogowy czujnika cieczy, ten ktory wchodzi do krocca wody.
-
Prosba o numer przegubu wewnetrznego
Model silnika jest w nagłówku tematu, czyli AFN. Byłbyś w stanie podesłać numery tego przegubu, jeżeli faktycznie da się go wymienić, jako osobna cześć ?
-
Prosba o numer przegubu wewnetrznego
Dzieki Oliver. Dane autka masz w profilu po lewej stronie Generalnie chodzilo mi bardziej, czy jest mozliwosc wymiany samych przegubow wewnetrznych, czy przychodza one razem z walkiem napedowym. Ale i tak dzieki.
-
Prosba o numer przegubu wewnetrznego
Panowie, jak w temacie. Szukam numeru, dzięki któremu będę w stanie zakupić przeguby wewnętrzne. Z góry Wam dziękuje.
-
Spoty wrocławskie
Ale Ty żeś się uparł na tą benzynę... Nigdy w życiu nie zamienię TDI na benzynę.
-
Spoty wrocławskie
Frajdej, w piątek będę w WSO P.S. Spartan, dałeś rade zrobić zakupy w Koronie ? My z Monia wyszliśmy 19:30 .... po prostu istny obłęd.
-
Prośba o analizę logów
Dzięki za tak szybka pomoc. Historia tego autka jest taka, ze po zakupie miałem notoryczne notlaufy. Znalazłem odpowiedz tutaj na forum. Zapieczone kierownice. Wiec turbo na stól i jazda z czyszczeniem kierownic. Tak wiec jest możliwość, żeby w przeciągu 6 miesięcy turbo się już zapchało ? Może wężyki są już sparciałe i należy je wymienić ? Może kolektor jest zapchany i należy go wyciągnąć i spalić nagar, który się w nim znajduje ? Od czego mam zacząć Panowie ? ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ---------- Dzięki za tak szybka pomoc. Historia tego autka jest taka, ze po zakupie miałem notoryczne notlaufy. Znalazłem odpowiedz tutaj na forum. Zapieczone kierownice. Wiec turbo na stól i jazda z czyszczeniem kierownic. Tak wiec jest możliwość, żeby w przeciągu 6 miesięcy turbo się już zapchało ? Może wężyki są już sparciałe i należy je wymienić ? Może kolektor jest zapchany i należy go wyciągnąć i spalić nagar, który się w nim znajduje ? Od czego mam zacząć Panowie ?
-
Prośba o analizę logów
Witam kolegów. Zwracam się do Was z prośbą o analizę logów mojej niuni. Statyczne : Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83274.html Grupy: 004,007,010 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83275.html Grupy: 011,012,013 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83277.html Grupy: 019 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83276.html Dynamiczne Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83272.html Grupy: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83271.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83273.html Basic Settings Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83278.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83279.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83280.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83281.html
-
Spoty wrocławskie
Dlatego powinno się posiadać dwa auta, jedno dla szpanu a drugie do normalnego użytku.
-
Spoty wrocławskie
To jest ktoś dzisiaj, bo nie wiem czy przyjeżdżać ? ;>
-
Spoty wrocławskie
Pany ! Kto by się pisał na grilla w sobotę ? U Moni
-
Spoty wrocławskie
Poszło PW
-
Spoty wrocławskie
Ja polecam warsztat na Smętnej ( sępolno ) Andrzej Kucharski, gość dość ekscentryczny, ale naprawdę wie co robi. Robiłem u niego rozrząd, ojciec w A3 też robił u niego rozrząd oraz klimę. Więcej info na PW. P.S. Nie dojechałem na spota. Wymieniałem gumy na stabilizatorze, robota na 15 minut. Zapiekła się jedna śruba, trzeba było ciąć. I tak z 15 minut zrobiło się 2 godziny...
-
Spoty wrocławskie
Ok, pogadamy w takim razie na spocie.
-
Spoty wrocławskie
Jestem dzisiaj również pod MM. Pany, gdzie podjechać, żeby dobrze wstawili plecionkę ?