Treść opublikowana przez e9matic
-
Spoty wrocławskie
Powiedz jej, ze w umowie kredytowej, byla klauzula pisana drobym maczkiem, mowiaca o pilnowaniu dzieci
-
Spoty wrocławskie
Doinstaluj wtyczki Flash/Java etc
-
Spoty wrocławskie
Szczurek, jaki Ty masz RAM w kompie ?
-
Spoty wrocławskie
Gniady nie pierwszy i nie ostatni raz, się spotykamy. Będzie jeszcze zapewne wiele okazji
-
Spoty wrocławskie
I powiedzcie jak tu zyc w tej zapi#$$^%$&nej polsce ?
-
Spoty wrocławskie
No co Jak dzien wolny, jest ustalony odgornie, to czemu nie mam na niego czekac z utesknieniem Wiem bo mam imieniny to musi być wolny nawet w pracy dostałem prezent ale takiego to nikt by nie chciał. Dostał prezent i jeszcze narzeka
-
Spoty wrocławskie
No co Jak dzien wolny, jest ustalony odgornie, to czemu nie mam na niego czekac z utesknieniem
-
Spoty wrocławskie
Bry :hi: Jak to dobrze, ze dzisiaj czwartek. Jutro wolne Pany
-
Spoty wrocławskie
Dobry Pany :hi:
-
Spoty wrocławskie
Gobi, co Ty tam rezasz ? przyznaj sie
-
Spoty wrocławskie
To trzeba sie umowic, na jakiegos fast-spota
-
Spoty wrocławskie
MAm Wam napisac instrukcje wymiany oleju ?? : Gobi, ale z Ciebie ... Tozx Ty nic nie mowisz, ze mieszkasz na Sępa. Z Brucknera mam rzut beretem do Ciebie
-
Spoty wrocławskie
Ja nie wierze mechanikom... Nie wiadomo czy generalnie wymienia Ci ten olej, czy zajela kujawskim z pierwszego tloczenia. Do mechanikow jedzie sie w ostatecznosci. Olej to chyba nie problem wymienic Pany ?
-
Spoty wrocławskie
Śruba może być stara, ale warto, profilaktycznie wymienic miedziana uszczelke. Mi leciał olej w tym miejscu.
-
Spoty wrocławskie
Bedziesz płacił mechaniorom za wymiane oleju ? Kup olej, filtr oleju + nowa srubke z podkładka do miski olejowej. i szukaj gdzies kanału, gdzie bedziesz mogł to zrobic sam
-
Spoty wrocławskie
Bry :hi:
-
Spoty wrocławskie
Ja odpadam na wyjście dzisiaj Dopiero co znalazłem prace. Krucho u mnie z kasa... nie wiem jak dotrwam do końca miesiąca.... Zresztą Monia leży w łóżku, wole się nią zająć, niż opychać się pizza. Jak stanę na nogi, to ja Was będę zapraszał
-
Spoty wrocławskie
Bry Pany :hi:
-
Spoty wrocławskie
Hornet, Nasze gratulacje !
-
Spoty wrocławskie
Nas nie będzie dzisiaj na spociq.
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
Nie kolego. Zapowietrzony układ na pewno nie będzie tu przyczyna ( ja odpowietrzałem cały + nowy płyn + regeneracja wszystkich 4-ech zacisków ) Mogą to być amorki z luzem poprzecznym Obecnie jestem na ukończeniu regeneracji stalówek, wiec w tym tygodniu będą najprawdopodobniej zakładał zimówki, może coś to da. Przynajmniej wykluczę opony i felgi, pod setup letni. Na pewno dam Wam znać co i jak.
-
Spoty wrocławskie
Dzieki chlopaki za rady. Mysle ze powodem mga byc Tarcze / Felgi / Opony / Wahacze / Amortyzatory. Nic innego nie moze byc przyczyna. Tylko, zeby to wszystko powymieniac, to trzeba wygrac w totka
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
Dzięki chłopaki za rady. No dobra, krzywe tarcze z przodu. Ale w przypadku gdybym miał krzywe tarcze z przodu, drgan nie czul bym tez na kierownicy ? Pytam, ponieważ w moim przypadku drgania występują tylko na calej budzie auta, nie na kierownicy i ten fakt mnie zastanawia może problemem są opony (koła porządnie wyważone ?) Opony kopiłem, co prawda używane ( stare to były totalne slicki ), ale w dobrym stanie. Wszystkie cztery były wyważane u wulkanizatora Jak pisałem wcześniej, tylne tarcze są nówki sztuki z klockami ( tarcze = Zimmermann , klocki Trw ) Kaju dzięki za rade Większość z Was twierdzi, żeby sprawdzić wahacze. Jak pisałem na samej górze dzisiaj wymieniłem te, które miały luzy. Generalnie zacznę chyba od przekładki na opony zimowe, na stalówkach. Zobaczymy jak autko będzie się zachowywać. Oczywiście dam Wam znać. Jeżeli to nie pomoże, wymienię tarcze na przodzie. Potem reszta wahaczy a na koniec pójdę się uchlać, bo zostanie mi 20 zł w kieszeni, akurat na 4-pack
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
Jak napisałem wcześniej, pulsowanie ma efekt ABSu. Pompa się nie uruchamia, stad wiem, że czujniki ABSu są w porządku Diablo - dzisiaj jestem po wymianie dwóch wahaczy ( guma w tulejach była ukręcona w obu wahaczach ) więc wymieniłem na Lema. Pozostałe w/g mnie i stacji diagnostycznej są OK. Ale to nie jest na 100 % pewne. Co do tarcz, to nie mam niestety jak ich sprawdzić. Wiadomo, że nie chciałbym wymieniać wszystkich wahaczy i tarcz z klockami, za jednym zamachem Dlatego drążę temat z Waszą pomocą.
-
Spoty wrocławskie
Może ktoś wprowadzi nową myśl : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227416.0