Treść opublikowana przez amaradaar
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Bzyyydal :D no dobra piękna jest ale czarne lampy to ja bym tu widział :D :naughty:
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy da się w tym pindolonym fisie zmeinic by rolka lewa w kierownicy multifunkcyjnej, zmianieła stacje lub piosenkę tak jak w b6 odrazu a nie wyskakiwała lista i trza wciskać rolkę ....
-
B8 TrOOOOp
night braker u mnie w b6 świeci bardzo dobrze
-
B8 TrOOOOp
Panowie a dekory od a5 pasują identycznie do a4 ??
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
no dokładnie 99% szans ze sie obróci.. niestety ...
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
hehe no pierwszy przypadek..... w tym roku
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
obstawiam żę na te same uchwytki co dał kolega fotkę.. ale ja miałem też wysuwany wiec musiałem z boku to powyrywac ale ja bym na twoim miejscu od gówy poczynając odrywał pokolei az dojedziesz do wkrętów chyba żę ktoś to na klej przywalił
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
a co Cie obchodzi gdzie oni to wysłali mieli 14 dni na odpowiedz tobie nie zdażykli poproszę kase
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
eee no trzeba by się nastarać żeby coś urwać a miejsce na duperelki jak znalazł
-
B8 TrOOOOp
Możesz nie montować ale zderzak dużo wtedy traci na sztywności. Zderzak bez tych pierdółek jest jak galareta. Ja doradzał bym założyć koszt tego badziewia niewielki a usztywnia to nie o koszta chodzi tylko view :D no ale jak galarreta to trze będzie zalożyć
-
Spoty wrocławskie
hehe na krzywe oko to od celerona II 1500 Ghz wiec ze 30 KM będzie
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
no to droga przez mękę przerabiałem i poporstu masakra trzeba cały podłokietnik rozebrać albo rwać
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
nawet nie bo zniżki mogą poleciec jak z AC a w PZU autoszyba 80zł a można wybierać co gdzie i jak
-
B8 TrOOOOp
dzięki kurrrrde jak ja bym chciał wiedizeć tyle co TY albo król WRC
-
B8 TrOOOOp
aaa czyli jak kupnem s-line lub s4 to mogę ich nie zamontować :D ??
-
B8 TrOOOOp
emm nie gril jak stoimy rpzodem do auta i jest gril lecimy w dół i zaczyna sie zderzak i jest ta dolna poprzeczka miedzy wlotami powietrza przy samej ziemi i one maja raz szczebelki raz nie
-
B8 TrOOOOp
neee ya za darmom chciał pytałeś kto chce Pany jak to jest że czasem ta dolna dokładka zderzaka ma jeszcze szczebelki a czasem nie ma myslałem ze zrozumiałem ze to s4 nie maja szczebelek zwykły ma 5szt a s-line ma 4 ale tu jest bez niby s4 http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-08-11-s-line-s4-zderzak-przod-grill-i4968950529.html a tu s4 i ma szczeble pionowe łączniki http://allegro.pl/audi-s4-8k0-zderzak-przod-tyl-komplet-i4954942963.html
-
Jakie radio w kwocie między 500-700 zł ?
hehe Pany koliega chciał 500-700 a my zaraz zrobimy 5000-7000 :D
-
B8 TrOOOOp
no jak już tak chcesz dawać do ja wezmę
-
Jakie radio w kwocie między 500-700 zł ?
gdzie są rns-e po 1000 zł? w piekarni między bułką kajzerką a drożdzówką z dżemem a widzisz i można i możnaaa no jednostke używaną mają za 2500 nawet nie LED a docinać pewnie że można tylko jak się ma raz czym a dwa ręce do tego
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
pewnie że pisać oni by się nie szczypali
-
Jakie radio w kwocie między 500-700 zł ?
Nie przesadzaj 2049zł nie 2700 To duża różnica nie wprowadzaj ludzi w błąd Grzesiu Ty również bo ja nawet zaniżyłem ci chińczyka o 49zyla dlatego przy rnse dałem rozpiskę 700 zł za klimatronik itp zeby było jasne a więc chińczyk 2000 + 700 daje 2700 ja liczę koszta całkowite a do chińczyka jeszcze trzeba wspomnieć o wizycie w car audio żeby tyły grały o czym już nie mówiłem
-
Jakie radio w kwocie między 500-700 zł ?
Jeśli chcesz mieć coś ekstra z navi itd to albo chińczyk od kolegi albo rns-e ale to koszta uzywane rns-e 1000zł plus kosz, tunel, climatronik 700zł wiec jakies 1700 chińczyk 2700 wiec daleko do 500-700 ja bym brał 1 din concerta za te 300-500 spokojnie ładnie wygląda pięknie gra i do tego chromowane gałki i pięknie jak chcesz odpalać mp3 to do tego zmieniarka aux mp3 made in china
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ale o so chosi :D - [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line