Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. Bzyyydal :D no dobra piękna jest ale czarne lampy to ja bym tu widział :D :naughty:
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy da się w tym pindolonym fisie zmeinic by rolka lewa w kierownicy multifunkcyjnej, zmianieła stacje lub piosenkę tak jak w b6 odrazu a nie wyskakiwała lista i trza wciskać rolkę ....
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    night braker u mnie w b6 świeci bardzo dobrze
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie a dekory od a5 pasują identycznie do a4 ??
  5. no dokładnie 99% szans ze sie obróci.. niestety ...
  6. hehe no pierwszy przypadek..... w tym roku
  7. obstawiam żę na te same uchwytki co dał kolega fotkę.. ale ja miałem też wysuwany wiec musiałem z boku to powyrywac ale ja bym na twoim miejscu od gówy poczynając odrywał pokolei az dojedziesz do wkrętów chyba żę ktoś to na klej przywalił
  8. a co Cie obchodzi gdzie oni to wysłali mieli 14 dni na odpowiedz tobie nie zdażykli poproszę kase
  9. eee no trzeba by się nastarać żeby coś urwać a miejsce na duperelki jak znalazł
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz nie montować ale zderzak dużo wtedy traci na sztywności. Zderzak bez tych pierdółek jest jak galareta. Ja doradzał bym założyć koszt tego badziewia niewielki a usztywnia to nie o koszta chodzi tylko view :D no ale jak galarreta to trze będzie zalożyć
  11. hehe na krzywe oko to od celerona II 1500 Ghz wiec ze 30 KM będzie
  12. no to droga przez mękę przerabiałem i poporstu masakra trzeba cały podłokietnik rozebrać albo rwać
  13. nawet nie bo zniżki mogą poleciec jak z AC a w PZU autoszyba 80zł a można wybierać co gdzie i jak
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki kurrrrde jak ja bym chciał wiedizeć tyle co TY albo król WRC
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    aaa czyli jak kupnem s-line lub s4 to mogę ich nie zamontować :D ??
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    emm nie gril jak stoimy rpzodem do auta i jest gril lecimy w dół i zaczyna sie zderzak i jest ta dolna poprzeczka miedzy wlotami powietrza przy samej ziemi i one maja raz szczebelki raz nie
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    neee ya za darmom chciał pytałeś kto chce Pany jak to jest że czasem ta dolna dokładka zderzaka ma jeszcze szczebelki a czasem nie ma myslałem ze zrozumiałem ze to s4 nie maja szczebelek zwykły ma 5szt a s-line ma 4 ale tu jest bez niby s4 http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-08-11-s-line-s4-zderzak-przod-grill-i4968950529.html a tu s4 i ma szczeble pionowe łączniki http://allegro.pl/audi-s4-8k0-zderzak-przod-tyl-komplet-i4954942963.html
  18. hehe Pany koliega chciał 500-700 a my zaraz zrobimy 5000-7000 :D
  19. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no jak już tak chcesz dawać do ja wezmę
  20. gdzie są rns-e po 1000 zł? w piekarni między bułką kajzerką a drożdzówką z dżemem a widzisz i można i możnaaa no jednostke używaną mają za 2500 nawet nie LED a docinać pewnie że można tylko jak się ma raz czym a dwa ręce do tego
  21. pewnie że pisać oni by się nie szczypali
  22. Nie przesadzaj 2049zł nie 2700 To duża różnica nie wprowadzaj ludzi w błąd Grzesiu Ty również bo ja nawet zaniżyłem ci chińczyka o 49zyla dlatego przy rnse dałem rozpiskę 700 zł za klimatronik itp zeby było jasne a więc chińczyk 2000 + 700 daje 2700 ja liczę koszta całkowite a do chińczyka jeszcze trzeba wspomnieć o wizycie w car audio żeby tyły grały o czym już nie mówiłem
  23. Jeśli chcesz mieć coś ekstra z navi itd to albo chińczyk od kolegi albo rns-e ale to koszta uzywane rns-e 1000zł plus kosz, tunel, climatronik 700zł wiec jakies 1700 chińczyk 2700 wiec daleko do 500-700 ja bym brał 1 din concerta za te 300-500 spokojnie ładnie wygląda pięknie gra i do tego chromowane gałki i pięknie jak chcesz odpalać mp3 to do tego zmieniarka aux mp3 made in china
  24. ale o so chosi :D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.