Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    drl
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe jedz do siemiana
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nuuu baaa Panie nie pytaj montuj
  4. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zgadza się skóra ze zwykłych recaro różni się z tych od rs4 fotele petarda ale mi się marzą właśnie takie w białej skórze no taaa do twojej niebieskiej petardy białe byłyby jak granat do tego białe dekory i nie mam uwag
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co zgubiłes ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- kup sobie lepiej: Dodatki - Autoryzowany sklep Liqui Moly to jest to samo co STP na wtryskiwacze czy dodatkowo można to loć
  6. a nie prościej poprostu co wymiana oleju wymiana wszystkich filtrów, ja rozumiem podejście po co przepłacać, ale moim zdaniem jak chuchasz tak masz
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bridgestone Potenza? Bardzo dobre opony przejeździłem dwa sezony
  8. a laga u dołu nie będzie zbyt wielka jak na dejsla
  9. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nuu Ba a to mało nas tu na forum
  10. Co tam Pixeljusz rezałeś u Domianiksa dzis
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oprócz tego że to stal to podejdą. Siema Emigrancie Marcin paczka doszła? ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- Panowie czym wysyłacie zderzaki? Nikt mi nie chce tego wysłać za rozsądne pieniądze pocztą w 30zł się idzie zmieścić trzeba tylko zderzak przyciac tu i tam i idzie się zmieścić ja używam tani kurier.pl
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    właśnie szukam felg na zime dla żony i zobaczcie jaki rarytasik opisik FORD FIESTA MK6 FOCUS MK1 FELGI ALUMINIOWE 15'' STAN BDB, CENA ZA KPL FELG. JEDNA DELIKATNIE PODGIETA
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co się czepiacie, sami o takim marzycie nocami
  14. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak nawet mam plik przygotwowany przypoomin mi jeszcze jutro rano jak wstaniesz na pw to bede w pracy jak wstanę ... to pojęcie względne lepiej jak maluch zacznie dokazywac:decayed: no ok przypomnę się truskawelela czy ty tam juz wszystko wiesz juz to jak
  15. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry Dan
  16. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sklep.gajos.com.pl
  17. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ale jak pociągnać 2?? skoro to przycisk i czemu tylko na 2000 km...??
  18. Wojtek_A4 wal jak w dym powinien coś skombinować PIXI dzięki dzięki ps. jak tam zrobiłeś ledy w lustrach no i jest listewy eSSSSSSSS cztyry o jejka jejka po kilku dniach walki z banałem w końcu udało się i wszystko śmiga jak ta lala ale lepiej niech nikt nie pyta dlaczego nie działało Home sweet Homelink dziękuje Bartek za pomoc
  19. anooo jeszcze pepsi pomagało
  20. no i jest grzana kanapa, podłokietnik z mc-donaldem i w gratisie airbag kanapy
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak nacisniesz w niemczech to przyjedzie karetka pomoc drogowa albo jakoś tak i ogolnie połaczy cie z numerem awaryjnym, u nas z tego co pamiętam nie działa
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie wysyłaj chętnie przygarnę Za pobraniem NO problemo :-) no jak każesz Panie to pobiore jakieś piwo nim odbiorę paczkę
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie wysyłaj chętnie przygarnę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.