Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
na all bez kw na forum z kw
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ssie przy RS4:slina: najlepiej RS4 z dokładeczka DTM
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ehe ehe tylko że UPS, klaps na dupe Ci się za to zasługuje, mam nadzieje że tym razem nikt nic nie kradł
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Piękna ta bestia ja bym może rej lingi w biel.. jakoś tak same fele mało, albo listy dolne
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no właśnie kurde został w pracy. wiedziałem już o 13 że zapomnę, taki zapierdziel miałem
-
B6 DIVISION
piękny skurczysyn
-
B6 DIVISION
panny tak na przyszłość to jest zderzak od s4 rs4 czy jakis dtm
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no jakże ty oglądał te zdjęcia zwróć uwagę na parę szczegółów a dziekuję dziekuję fajno że się podoba no jeszcze grille s4
-
B6 DIVISION
kuwa kto nie ma, a już nie wspomnę jak mi brakuje dobrego dzwięku na serduchu
-
Efektywne ruszanie z kreski przednionapędowym dieslem.
niech Ci Spanky zrobi lunch control
-
B6 DIVISION
To oslona pod pilota. Sam pilot ma osobny nr no ale Bartek pisze Osłona z Pilotem wiem że pilot ma osobne numery
-
B6 DIVISION
ale to to, to jest z pilotem ja chcę samą
-
B6 DIVISION
nr masz w temacie o homelinku ale tylko z pilotem
-
B6 DIVISION
Panowie etka on-line gdzieś niedawno był temat ale w wyszukiwarce nie mogę odnaleźć albo poczebuje numer osłony słonecznej do pilota Homelink ale samej bez pilota
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
halogenów brak ale to inna przykra historia skradzionych drl.... no gdybym nie miał chromowanych ramówek szyb to by była black version ale tak to szkoda obramówek no i luster szkoda ale za to jak wpadną zimówki made Black to będzie nice a no maluj maluj dzięki
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
oj tam oj tam mararuderzy czasem lekka odmiana nie zaszkodzi a no mom
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no nie po to lusterka s4 montowałem żeby teraz chromy wywalać felunek pewno i by się przydał ale właśnie działam s-line 17" (paket winter) na zimę i raczej nie wejdę we większe bo na lato kupiłem nowe opony, przymuszony awarią i fantastycznym systemem awaryjnym made by audi nie no do zewnętrznego view wpadną jeszcze grille s4, btw... dolny już w drodze się coś nie podoba się ???
-
B6 DIVISION
hehe a ja z asso odbierałem tydzien temu nówki teraz robią czarne
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no i zrobiło się ciemno ciemno czyli lampy wersja black dark
-
B6 DIVISION
no w końcu udało mi się naprawić halogeny ala stroboskopy... jak ktoś zgadnie co było to w BT daje krate piwa
-
B6 DIVISION
pasażera mam.. potrzebuje kierowcy z uchwytami i tą przednia cześć, cały tył odbłyśnik można wyrzucić... Ja pier--ole i teraz zagadka zwykłe lampy mam na b6 czujnik zmierzchu, ale do tego mam dzienne na zwykłym automacie allegro.. założyłem sam H11 na wtyczki bo mi strzelał przekaźnik w automacie który jest podpięty pod ori instalacje halogenów... myślałem że strzela bo nie ma jednej lampy halogen i co.. jak załacza się lampy mijania mimo obu halogenów strzela mi automat... nie mam pojęcia co jest ... mistrzu od lamp mówi że nic nie ruszał... a wychodzi na to że to one robią chyba zakłocenie a halo działają mi jak kierunki.. Boże mój Bożę zabije się zaraz.....
-
B6 DIVISION
nowe nie ori.. a jest jakaś różnica między halo b6/b7 ma ktoś numery halo b6 seryjne... da się kupić same przody szkła??