Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xbladyx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xbladyx

  1. <br /><br /> Pierwsze co zrób to dokręc śrube do oporu tak by dotknęła pasa z kółka zółtego (nie przestawi ci sie lampa jak bd ją ponownie wkładał bo to ogranicznik jest) odkrecasz całkowicie sruby górne (czerwone kółka), popuszczasz pare obrotów dolne sruby (niebieskie kołka) i pociagasz lampe do siebie czas operacji 2 min na lampe
  2. 8E9955407C ramie 150 zł ASO 8E9955205C nakładka 16 zł ASO 8E9955985 dysza 37 zł lepiej reżeć z Q5 lub tak jak kolega napisał z octavi 2 lepiej ściera i wyglada
  3. hoho ceny diud z ASO zabijaja a uzywek prawie brak :] Grzesiek jak podepniesz pod lampi drzwi jak one sie zapalają po ich mechanicznym otwarciu no chyba ze chodzi ci o lampki z sufitki ooo zmienileś jedno słowo i all jest jasne
  4. a te zaślepki pod lusterkiem z a6 c6 do b6 nie sa takie same kiedyś otym myslałem by próbować rezać te lampki ale opuścilem wizualnie są takie same chyba ze sie myle
  5. bez radia w "recę" raczej nikt nic nie zrobi nr radia nie wystarcza
  6. zrób diagnoze vagiem i sprawdz czy nie masz wody pod dywanikiem/wykładziną od strony kierowcy
  7. tak muszisz kupic całość, bo te małą osłonke nad filtrem kabinowym sie wyrzuca bo przychodzi całe długie nowe rarytas zero liści i innych zanieczyszczeń wiec warto
  8. jak nie masz oryginalnego kodu nic nie zdziałasz sam, muszisz podjechać do macherów co rozkodowywuja radia ceny od 50 zł w górę
  9. dzięki wielkie
  10. czyli z tej foty od Westa wynika ze jest coś nie tak jak wskazuje 83.20 C to ile powinien mieć C na regulacji 1 ???
  11. Szukam nr korka wlewowego do multitronic_a skrzynia GWX ten taki duży imbus ktoś go zjechał przy wymianie a bd wymieniał olej bym zmienił odrazu
  12. e tam nowy, na aledrogo jest dużo używek ceny od 200 zł i nie wydaje mi sie by ktoś sprzedawał walniete lepiej to niż 1000 zł :/
  13. szukałem i sie nie doszukalem takiego samego problemu
  14. Witam od niedawna mam problem z grzniem fotela kierowcy tzn jak dam regulacje na 1 praktycznie 0 efektu dam na 2 znikomo a na 3/4/6 chce dupe usmażyć w tamtym roku nie było problemu na 1 juz czulem ciepełko zaznacze ze czasem sie zdarzy ze na 2 działa pare min i przestaje czyżby regulacja w klimatroniku ??? Ps jak zły dział to przenieście :]
  15. jak by była rura od IC_a to by głośno syczał czy to na wlocie czy wylocie tak mi sie wydaje :]
  16. ja bym obstawił aku miałem to samo nagle z d*py pyk i auta nie opali a kontrolki świecą :]
  17. hehe knecht the best mann najlepszy bosch niezastąpiony filtron fajka czemu ?? Filtron idzie na pierwszy montaż do vw i nie tylko jakościowo są bd dobre i sranie w banie ze te filtry są fajkowate za duzo czytacie kolorowych gazet,ludzi nie mających pojecia co piszą, artykułów i testów opłacanych przez duze koncerny by chwaliły swoje produkty, Duży moze więcej :] I śmieszy mnie ktoś jak przyjeźdza na wymianke taki dumny i mowi ze chce filtry np mann bo są najlepsze (bo tak wyczytał ) :] podaj mi 1 przykład w czym są lepsze yyyy nie wie Są różne opinie zdania i doświadczenia ludzi pracujący w tym temacie. przykład <br /><br />
  18. no widzisz :] do zamkniecia
  19. samo wróci cierpliwości
  20. ktoś juz kupywał jakiekolwiek alu od tej firmy ???
  21. spoko luz 700km to nic, ps napinacz hydrauliczny w 2004 juz nie posiadał to co zastosowali ???
  22. heh jak zmodyfikujesz całe zawieszenie na pneumatyczne to zapewne sie da. jak widac na powyższym filmie sie dało
  23. a jakie masz nr na starym ???
  24. tak tam jest wlutowany bezpiecznik termiczny trzeba odczytać jego parametry w stopniach Celsjusza i kupić nowy i wlutować kupisz w każdym sklepie z pierdułkami elektrycznymi na foto ci zaznaczyłem <br /><br /> PS pamietaj o kierunku wlutowania na twoim zdj masz kierunek w lewo i tak tez muszisz nowy wlutować powodzenia
  25. tylko ciekaw jestem ich wykonania czy bd to tandetna brzydko obrobiona i niedopasowana :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.