Treść opublikowana przez xbladyx
-
wymiana oleju i wyszlo... ;(
jest taki fajny zestaw naprawczy do misek olejowych zapyataj w Inter Cars,zestawy są o różnych skokach gwintu i wielkosciach i są kompletne tzn gwintownik korek podładka fajnie sie to robi bo to amelinium
-
pompa hepu
cene że za droga :] a tam mialem w dobrego zródła i w dobrych cenach jak liczylem ile bym dał np w IC to 30% wiecej za to samo
-
pompa hepu
chodzilo mi czy to nie jakaś konkretny bubel :] założylem pompe hepu rolke i napinacz z ruville a paski conti oby służyło temat można zamkąc dzięki
-
pompa hepu
haa widzisz nie dolukalem ale to wiesz taki wabik do posta :D
-
pompa hepu
Witam Czy zakładał ktoś do AVF 1.9 pompe wody z Hepu ?? warta coś jest jakieś doświadczenia bo jutro bd szarpał rozrząd i sie waham
-
Dylemat sprzedać, czy nie sprzedać i za ilę wystartować z ceną A4 B5 Avant 1.8T++ 99
ja też bym zostawił bo nikt ci nie da 16 tyś :/ wiesz jakie są realia jak najtańsze i 180 tys na blacie
-
Zapalająca się kontrolka ESP
też bym podłączył vaga i spawdził co sie zapisało w sterowniku moze czujnik kąta skretu
-
jakim kolorem malować te felusie?
też bym nic nie zmieniał
-
Ledowe oświetlenie wnetrza
napewno te pierwsze bd duzo jaśniejsze i ładniejsze ale przepalają sie pojedyńcze diody lub migaja :/ 2 słabsze w jadnośći i też różnie z nimi bywa jednym swiecą długo drugim sie palą szybko ja bym brał te pierwsze
-
Skrzynia wybór oleju
za gęsty bd jeszcze gorzej
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Ja mialem wybór Chorwacja lub Włochy zdecydowalem sie na Włochy znajomi pojechali na Chorwacje troszke narzekali na plaże ze kamieniste i wieje ponoć ale moim zdaniem wszystko zależy jaki rejon i jak sie trafi
-
Wymiana gałki automat/multitronic
heh ja też siłowalem sie z tym i d*pa odpuścilem puki co :/
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Ja polecam Włochy miejscowość Bibione bylem 2 razy i wtym roku też jade, plaże piaszczyste czysto przyjemnie i tanio, Jak mam jechać nad polskie morze 700 Km bo tyle mam to wole zrobić 300 Km wiecej i naprawde odpocząć co do cen pobytu tu i tu wychodziło 20% wiecej na Włochy, Mam namiar na biuro podróży tam z Bibione przez które all sie załatwi i to w jezyku polskim wystarczy napisać mail i oni oddzwaniają i macie zero pośrednictwa polskich biur i lepsze ceny ja już mam 20% taniej Naprawde polecam
-
Problem z Radiem 2 DIN .. nie włacza sie nic :/
auto stało na polu ??? czy garażowane bo wilgoć robi swoje :/
-
Pomocy zatrzasniete klucze
hehe przerabialem temat mialem przetarty przewód w dzwiach i centalka odmówila posłuszeństwa wkładke mialem zrypana i drugi klucz na nic sie sprzydał odchylanie ramki dzwi nic nie da bo ciągnać za klamke wewnątrz nic nie zdzialasz bo on sie rygluje wezwalem machera od awaryjnych otwierań i co poddał sie rozwiercił mi wkładke i nic nie zdziałał twierdząc ze jest zamek zepsuty mówi zeby szybe rozbic ale ja sie nie poddałem odchylilem ramko dzwi od pasażera przyssawką do szyb rozebrałem klucz scyzoryk na poł część z grotem owinolem o giętki drut i trafialem w stacyjke i kuźwa trafilem przekrecilem zapłon i auto sie otworzyło W twoim przypadku bił bym szybe tylną ale wcześniej bym ją okleił taśmą by sie nie rozsypała oszczedzisz sobie mikro szkiełek na siedzeniu
-
Antena Gps
aa widzisz tego nie wiedzialem czyli sie nie da wykorzystać ori anteny to po co ten kabel idzie do radia(info do fisa i Tp) i skąd on wychodzi Tak zrobilem jak narazie pod schowkiem jest i w miare odbiera tylko ja chce ORI
-
[ALL B5] Czerwona A4 :D Prezes:D
no no ładna gratki i zycze bezawaryjknosci
-
RNS E nie czyta wszystkich plików MP3
nie określiłeś z czego z karty czy z płyty oby napewno są to pliki Mp3 zobacz rozszerzenie , lub jest zbyt długa nazwa mp3 i czasem nie czyta :/
-
Antena Gps
Witam mam problem z Rns-e otóz fabrycznie mialem mała navke w fis_ie + Concerta II kupilem Rns-e a wejscie pod antene gps jest inne ja mialem kostke taką jasno brązowa + 2naciecia a pod Rns_e ma byc niebieska i pod innym kątem sa naciecia ale zalukalem ze da sie zmienić wtyczke (dostalem z Rns_e antene do niej) i zmienilem lecz nie znajduje satelit czemu ??? inna czestotliwość czy jak chcialem wykorzystać moja antene co mam w dachu niż chować gdzieś kolejna antene pod schowkiem(lub gdzie to tam woli) na tej antenie co byla w zestawie ładnie łapie 7 satelit
-
gdzie znajduje sie ten czujnik air bag ??
jak bedziesz szukał to czujnik wyglada tak i znajduje sie w słupku za plastikami <br /><br />
-
Parujace wnetrze
pierwsza sprawa to dywaniki zawsze cos sie wchłonie jak nie w dywanik to w podłoge i bd parować 2 sprawa to zmiana temperatury z wewnąt i zewnątrz i też bedzie parować i nic z tym nie zrobisz dajesz na auto i samo odparuje zaopatrz sie w woreczki z granulatem na wilgoć wkładasz w boczek drzwi i masz spokój bynajmniej ja tak załatwilem sprawe
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
Torx 30_stka są takie fajne zestawy lub jak chcesz jeden to taki z rączką fajny długi ;]
-
klocki tyl szybka pomoc
o ile juz nie ma zapieczonego co bd często sie zdarza ;/ jak nie bd chciał iść lekko naciśnij hamulec ale lekko (najlepiej w 2 osoby to robic) jeden podkłada cos pod cylinderek(np mały młoteczek) by całkiem nie wyskoczył a drugi naciska lekko pedał hamulca wręcasz i naciska aż sie cylinderek rozrusza i ostrzegam przed pryskaniem po gumkach odrdzewiaczami jak jest zaśniedziale polej płynem hamulcowym Ps zaiwestuj ZESTAW DO COFANIA TŁOCZKÓW HAMULCOWYCH (2911027982) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
bez sciągania węża tez mozna, bo ona ma sie sama odpowietrzyć błąd robisz otwierając często korek wystaczyło zalac pod full odpalić tem na HI nawiew na 2/3 kreski i niech pyka sama bez gazowania osiagnie 90c gasisz odczekaj troszke lekko popuść korek dolej i odpal i niech jeszcze popyka zgaś i rano po ostygnięciu nawewno bedzie ubytek dolewasz i ma grać
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
hehe jak ktoś dawno nie ściągał lampy to moze być troche zapieczona narzędzia to podstawa, a bez zestawu torx w audi nic nie zdziałasz ale sie udało i to sie liczy