Treść opublikowana przez bidzio1
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Wieczorem. Ogarniam jeszcze instalacje w lampach. ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Chłopie nawet w kodowanie było a4 8E to napewno z b5... Nie ma opcji ze to siedziało w b5.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Chłopie trzeba się pochwalić. Co z tego ze u ciebie jak ty nie masz czasu tego ruszyć...
-
Rezanie bixenonu
A może ktoś chce kupić sterownik samopoziomowania do b5?
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
No i stało się. Prawdopodobnie jedyna b5 na świecie z dynamicznym samopoziomowaniem reflektorow. :-D
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Sterownik 4b0 nie ma podlaczenia do licznika. ---------- Post dopisany 28-04-2014 at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 11:49 ---------- Powiem krotko. Dziala :-) Montuje silniczki na stale w lampach i jutro zaprezentuje efekty. :-)
-
Spoty wrocławskie
Ale jego coś dawno nie widać na forum...
-
Spoty wrocławskie
Witam jest ktoś z szewc lub okolic?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Witam mam pytanie. Czy wszystkie silniczki krokowe od xenonu działają tak samo? I maja takie samo podłączenie kabli? Bo montuje w b5 samopoziomowanie dynamiczne jak w b6 i pasują mi silniczki z bmw. Czy mógłby ktoś wrzucić opis pinów z kolorami i nr pin przy kostce do silniczka?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Kontrolka informuje o błędzie w układzie poziomowania, nie mam podłączonych silniczków. Ogólnie to mam licznik z a6 a samopoziomowanie tez jest jak w a6. Podłączyłem się pod pin 32 w zielonej kostce i wyświetla .
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
No instalacja położona. Czekam tylko na silniczki i zobaczymy. A tym czasem nowa kontrolka na fisie.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Oczywiście że są. A znajdź ten przegob ale z ta uszczelka ;-) ---------- Post dopisany 26-04-2014 at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 17:19 ---------- Odswierze troche temat, przygotowuje sie do wymiany poziomowania na dynamiczne na silnikach krokowych. Praktycznie juz z tym dzialam, wymieniony zostanie sterownik na taki z poczatkiem 4z7, oraz silniczki w lampach. Oraz oczywiscie instalacja przerobiona. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Nowy modzik na dzisiaj. Dodatkowe gniazdo zapalniczki w tunelu. W miejscu jednego uchwytu na kubek wsadzilem drugie gniazdo zapalniczki.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Jaka folie? Czarna czy jaka? A zderzak tak wyszedł przy spawaniu. Niestety. Ale nie ma co narzekać. Widziałem na żywo, po ciemku się nie rzuca tak to zagięcie no ale widoczne jest. Do ledów, tak, jak sam Michał zauważyłeś - mam mieszane uczucia. Nie ma szału, ale też znowu tragedii nie ma, grunt, że Tobie pasuje, no i spisują się jak należy patrzyłem potem z cwiarą te soczewki u mnie - jest wszystko git, stała pod kątem, trzeba je tylko opuścić w dół, ale to już na stacji pod ten pierdolnik, żeby było git No to spoko ale faktycznie za wysoko świecą.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Jaka folie? Czarna czy jaka? A zderzak tak wyszedł przy spawaniu. Niestety. Ale nie ma co narzekać.
-
Rezanie bixenonu
A6 c7, bmw f10, e60 to wszystko ta sama soczewka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przytulil bym taka bo teraz troche druciarstwem zalatuje Jak chcesz to powinienem znaleźć czerwoną kostke do przedlifta.
-
Rezanie bixenonu
Podłączyłem się pod zarowke długich i chodzi.
-
Rezanie bixenonu
To ja niewiem co ty tam masz narobione
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Jest sprecyzowana. Mogą być białe lub żółte. Jeśli dobrze pamiętam to to co napisałeś tyczy sie świateł mijania albo coś pokręciłem . Gdzieś na forum było dokładnie opisane Od kilku lat nie można miec żółtych mijania. Wszystko jest opisane w warunkach dopuszczenia do ruchu.
-
Rezanie bixenonu
Wyciągnij przekaznik od halogenów taki różowy.
-
Rezanie bixenonu
jakie auto? jakie zastosowane soczewki? co masz na drogowych (żarówka czy led na dzienne)?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Oraz gdy walczysz tylne halogeny automatycznie świecą tez przednie.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
To był musiał kratki kupić nowe a narazie bida z nędzą... a środek to pewnie od spawania się naprezyl bo był spawany.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
No każdy ma swoje zdanie na temat ledow.