Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. No to faktycznie kiepsko szukasz na forum takie kiedyś sprzedawał junior o ile dobrze pamiętam.
  2. Masz jakieś fotki? Bo niewiem w którym miejscu wsadzić ten siłownik.
  3. No instalacja do klapy już puszczona siłownik też mam tylko teraz to jakoś zamontować...
  4. Tylko nie mylić z automatycznie otwierana klapą. Tyle że z pilota się zamek otworzy w samym bagażniku..
  5. Czujnik w podstawie filtra jest analogowy. Musisz mieć czujnik w misce olejowej. Emulator powoduje tylko to że mie ma błędu na fis spowodowanego brakiem czujnika. Nic więcej, nie przekształca sygnału żeby wskazywało temperaturę. No chyba że masz przedliftowy licznik z fis to wtedy inna bajka. ;-)
  6. Witam wszystkich. Ostatnio wpadło mi kilka nowych modów, niektóre planowane inne trochę mniej... W ostatnim czasie wpadło na pokład: Manetka tempomat + obsługa fis Licznik z a6 fis mini lift + obudowa z ori ringami polift a6 Kierownica z polifta. Lampki tablicy led biały zimny (był led biały ciepły) Podświetlane kratki nawiewów z polifta W planach na najbliższy czas jest podłączenie otwierania klapy bagażnika z pilota, lampki w tylne drzwi, może do środka też do oświetlenia przestrzeni nóg. ---------- Post dopisany 16-05-2013 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 19:34 ---------- Nowe mody w aucie. Niedługo będą fotki. ;-)
  7. Też możesz wysłać jakiś namiar. ;-)
  8. To możesz mi wysłać. Jakiś kontakt.
  9. A powiedzmy coś na zamówienie lub czy można z nim jechać?
  10. Arek a ten twój kolega jakieś konkretne wozi? Szukam czegoś małego dla żony najlepiej z grupy vag nie musi mieć bajerów oprócz jednego. Wyłączania poduszki pasażera to by miało mieć i najlepiej diesla.
  11. Dobra dobra co to za OT my chcemy przy grilu wymieniać fisa czy to jest ot? :-P
  12. No w sumie racja.
  13. To w takim razie ja przyjadę do ciebie. Bo w któryś weekend pojadę do siostry ledy w domu montować to bym ci podrzucił licznik.
  14. Cwiara weź hotair to i ja się już tam w piątek zjawie. Byś mi fisa poprawił ;-)
  15. No to spoko. A wstępnie o której?
  16. Ale co jak coś to wy do nas tak? Grilla rozpalimy ;-)
  17. Nic większego nie planuje. :-) a co już mam zaplanowane?
  18. I znowu nic z tego umawiania. Kiedy będziesz na dłużej niż 3 dni?
  19. Teraz to licznik u mnie wygląda tak :-)
  20. No postaram się podjechac tylko mi zadzwoń jak będziesz. A co przy twoim będziesz robił? Na długo przyjeżdżasz?
  21. Karol to kiedy będziesz?
  22. Milion razy było...
  23. Mam obudowę z a3 po lekkim dostosowaniu będzie pasowała ;-) ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 14:12 ---------- Ogólnie obudowa zewnętrznie jest chyba taka sama jedynie co muszę zrobić to powiekszyc otwór na manetke. Bo a3 ma tylko kierunek a a4 kierunek i światła więc w mojej jest mniejszy otwór. Ale to akurat naprawdę szczegół tym bardziej że dałem za obudowę 20zł i kupiłem ja na miejscu :-) czekam jeszcze na wieloklin i jak wszystko złożę to dam znać. ---------- Post dopisany 13-05-2013 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 00:48 ---------- No i w pełni szczęścia mogę powiedzieć że kierownica z polifta już na aucie. I odpowiadając sobie na pytanie. Pasuje obudowa z a3.
  24. Oczywiście oświetlenie wszelkiego rodzaju. Nie ma problemu. Masz na miejscu. Jak coś to zgłoś się na pw.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.