Treść opublikowana przez bidzio1
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
No to faktycznie kiepsko szukasz na forum takie kiedyś sprzedawał junior o ile dobrze pamiętam.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Na allegro takie są.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Masz jakieś fotki? Bo niewiem w którym miejscu wsadzić ten siłownik.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
No instalacja do klapy już puszczona siłownik też mam tylko teraz to jakoś zamontować...
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Tylko nie mylić z automatycznie otwierana klapą. Tyle że z pilota się zamek otworzy w samym bagażniku..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czujnik w podstawie filtra jest analogowy. Musisz mieć czujnik w misce olejowej. Emulator powoduje tylko to że mie ma błędu na fis spowodowanego brakiem czujnika. Nic więcej, nie przekształca sygnału żeby wskazywało temperaturę. No chyba że masz przedliftowy licznik z fis to wtedy inna bajka. ;-)
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Witam wszystkich. Ostatnio wpadło mi kilka nowych modów, niektóre planowane inne trochę mniej... W ostatnim czasie wpadło na pokład: Manetka tempomat + obsługa fis Licznik z a6 fis mini lift + obudowa z ori ringami polift a6 Kierownica z polifta. Lampki tablicy led biały zimny (był led biały ciepły) Podświetlane kratki nawiewów z polifta W planach na najbliższy czas jest podłączenie otwierania klapy bagażnika z pilota, lampki w tylne drzwi, może do środka też do oświetlenia przestrzeni nóg. ---------- Post dopisany 16-05-2013 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 19:34 ---------- Nowe mody w aucie. Niedługo będą fotki. ;-)
-
Spoty wrocławskie
Też możesz wysłać jakiś namiar. ;-)
-
Spoty wrocławskie
To możesz mi wysłać. Jakiś kontakt.
-
Spoty wrocławskie
A powiedzmy coś na zamówienie lub czy można z nim jechać?
-
Spoty wrocławskie
Arek a ten twój kolega jakieś konkretne wozi? Szukam czegoś małego dla żony najlepiej z grupy vag nie musi mieć bajerów oprócz jednego. Wyłączania poduszki pasażera to by miało mieć i najlepiej diesla.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra dobra co to za OT my chcemy przy grilu wymieniać fisa czy to jest ot? :-P
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No w sumie racja.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To w takim razie ja przyjadę do ciebie. Bo w któryś weekend pojadę do siostry ledy w domu montować to bym ci podrzucił licznik.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Cwiara weź hotair to i ja się już tam w piątek zjawie. Byś mi fisa poprawił ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No to spoko. A wstępnie o której?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale co jak coś to wy do nas tak? Grilla rozpalimy ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nic większego nie planuje. :-) a co już mam zaplanowane?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
I znowu nic z tego umawiania. Kiedy będziesz na dłużej niż 3 dni?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Teraz to licznik u mnie wygląda tak :-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No postaram się podjechac tylko mi zadzwoń jak będziesz. A co przy twoim będziesz robił? Na długo przyjeżdżasz?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Karol to kiedy będziesz?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Milion razy było...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam obudowę z a3 po lekkim dostosowaniu będzie pasowała ;-) ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 14:12 ---------- Ogólnie obudowa zewnętrznie jest chyba taka sama jedynie co muszę zrobić to powiekszyc otwór na manetke. Bo a3 ma tylko kierunek a a4 kierunek i światła więc w mojej jest mniejszy otwór. Ale to akurat naprawdę szczegół tym bardziej że dałem za obudowę 20zł i kupiłem ja na miejscu :-) czekam jeszcze na wieloklin i jak wszystko złożę to dam znać. ---------- Post dopisany 13-05-2013 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 00:48 ---------- No i w pełni szczęścia mogę powiedzieć że kierownica z polifta już na aucie. I odpowiadając sobie na pytanie. Pasuje obudowa z a3.
-
Spoty wrocławskie
Oczywiście oświetlenie wszelkiego rodzaju. Nie ma problemu. Masz na miejscu. Jak coś to zgłoś się na pw.