Treść opublikowana przez krzysztofquattro
-
[B5 AFN] Czarna perła :P Quattro
Dzięki okazało się , że żadna z niego perła ale mi też bardzo się podoba. Co do modów to będe musiał pomyśleć o jakiś większych laczkach jedno , że te się pewnie teraz szybko skończą , a drugie że auto wygląda dość biednie na 15'
-
[B5 AFN] Czarna perła :P Quattro
Podpowiadali mi , że większy układ lekko spowolni napełnianie go więc w chłodne dni raczej nic nie da , a latem się zgodzę. Zobaczymy. Czy gdybym zrobił strojenie bez fmic i okazało się , że jest jak napisałeś mogę dołożyć go bez korekty? Czy chłodziarka od Alfonsa pasuje idealnie plug and play?
-
[B5 AFN] Czarna perła :P Quattro
Pojechałem na tym co miałem. Muszę dawkować przyjemność , żeby się nie znudziło Rozmawiałem z chłopakami o przyszłych modach i polecają wymianę właśnie na 216 plus turbinka , a odpuścić FMIC w sumie racja przecież nie śmigam na 1/4 mili. Ma po tym wskoczyć ok 160 koników. Auto trudno poznać po tym modzie. Dziś śmigałem po mieście i bawiłem się jak dzieciak Co do kosztów wyszło zgodnie z umową 700 zyla
-
[B5 AFN] Czarna perła :P Quattro
A cholera wie mi się podoba i pozostanie perełką :>[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 12:11_________________________________________________Kolejna inwestycja za mną , niestety ta nie była dobrowolna a poczyniona z obowiązku. [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 07:15_________________________________________________I kolejne zakupy. Tym razem xenony , żarniki Xenartz plus ledy w postojówki. Jakość światła uległa znacznemu polepszeniu a barwa to 4300. dzięki soczewkom udało się to ładnie ustawić i nikogo nie razi. Tak było Tak po wymianie jednego a taki efekt końcowy tu same ledy ---------- Post dopisany 06-05-2012 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2011 at 15:56 ---------- Widzę , że koledzy zapomnieli o mnie Przyszła wiosna i nowe pomysły na auto. W najbliższym czasie planuje: software klekota FMIC Z pierwszym prawdopodobnie zawitam w Tune up bo słyszę tu dużo dobrego. Co do FMICa nie bardzo wiem od czego zacząć więc wszelkie podpowiedzi mile widziane. Po tym chciałbym też wtryski 216 i tu się zastanawiam czy nie zacząć właśnie od nich , żeby nie robić po wszystkim korekty softu. W międzyczasie zawitała na dachu antenka Sirio Triflex świetnie się sprawuje w mieście a i na dłuższą trasę jak dla mnie jest wystarczająca. ---------- Post dopisany 14-06-2012 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2012 at 20:17 ---------- No i stało się. Wczoraj byłem u chłopaków w Tune-up i auto mocno odżyło. Co prawda nie mam wykresików z powodu problemów sprzętowych , ale i tak jestem zadowolony. W wielkim skrócie niebo a ziemia Okazało się , że moja przepływka jakiś czas temu wyzionęła ducha więc zyskałem sporo ponad te obiecane 30ps w między czasie zagościło u mnie takie cuś KATALIZATOR-STRUMIENICA AUDI, VW PASSAT 1.9TDI (2406433933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Odma , zalany egr.
Wydaje mi się , że może to powodować duża ilość oleju w obiegu i kiedy odpalasz pali właśnie olej. Nie ma go jeszcze tyle , aby utrzymało obroty ale to może być kwestią czasu i zmieni się to. Przepraszam nie chcę krakać , ale wydaje mi się , że lepiej miło się rozczarować zamiast machnąć na to ręką. Po odpaleniu puszcza wielkiego czarnego bąka?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Ford Taunus 2.0 V6 automat (latający dywan) Skoda Felicja 1.3 (mały ale jary) BMW 525 TDS automat (komfort i sport ale żłopała za 2 Skody :-D )
-
Nowe autostrady-jakie?
Poznań-Świecko jest za***iście tylko szkoda że płatna :-) No ale infrastruktura typu stacje WCety ... pozostawia niesmak jeszcze wiele przed nami.
-
Odma , zalany egr.
Może to przesada kolego , ale lepiej dmuchać na zimne. Poczytaj sobie o samozapłonie diesla żebyś wiedział jak sobie radzić w takim przypadku bo jeśli to to o czym myślę będziesz miał kilka sekund na reakcję. Najlepiej jedź do speca od turbo i nie czekałbym ani dnia.
-
Problem z kontrolką sensor
Ktoś wie , który bezpiecznik odpowiada za to w A4 B5?
-
Xenon HID 4300K żóta barwa jak żarówka?
Moim zdaniem i myślę , że nie będe jedyny najlepsza barwa to właśnie 4300K ewentualnie 5000K. Nie ma co przesadzać z temperaturą bo wiochą zalatuje,a i ilość światła zmniejsza się wraz ze wzrostem temperatury.Co do producenta moje zdanie znasz więc może niech ktoś inny podrzuci Ci jakieś sprawdzone firmy.
-
Problem z otwieraniem auta pilotem
Mam to samo kolego. Dość śmiesznie to musi wyglądać jak tak latamy z pilotek wkoło auta :-D Winna jest o ile mi wiadomo antena w module komfortu , ale ja nie rozwiązałem tematu i chętnie poznam koszt ewentualnej naprawy gdyby ktoś to naprawiał.
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Równie dobrze , aby mieć wyjątkowe auto można by dla próby odkręcić jedno z kół i tak nim jeździć. Tjuning przez wielkie T :-P
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
No i trafił się rodzynek hahahaha
-
Xenon HID 4300K żóta barwa jak żarówka?
HIDy nie oświetlają wystarczająco drogi? Hmmm wydawało mi się , że po przejściu ze zwykłych światełek na HIDy różnica jest ogromna. Fakt ja mam palniki ze średniej półki , ale żadne oryginały. Kolego masz trochę wypaczony gust jeśli o ten temat chodzi. Idąc Twoim tropem kupmy S-klase albo A8 bo one mają najlepsze światła. Po to wymyślono HIDy i mają świecić w barwie którą kupujemy. Kolega się naciął następnym razem będzie już wiedział. Polecam palniki Xenartz w Bydzi jest akurat ich dystrybutor. Kupiłem 4300K i nie mam się czego wstydzić. Sorry za OT ---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------
-
Ile amper powinno auto pobierać
1,5A to strasznie dużo nawet jak na okres w którym auto się "wycisza". Z tego co mi wiadomo w spoczynku 0,2-0,3 A to górna granica , która uwolni Cię od problemów z akumulatorem. Swoją drogą masz pewność , że po takich akcjach ako jest jeszcze sprawne?
-
"Wyprany pilot"
Elektronice pranej w detergentach typu proszek nie wróżę długiego życia. Nawet jeśli Ci zadziała kolego przemyłbym ją wacikiem z alkoholem w celu usunięcia tych żrących cząstek. Kiedyś wyprałem komórkę po kilku dniach elementy smd zaczęły dosłownie odpadać z płytki.
-
Xenon HID 4300K żóta barwa jak żarówka?
Nie kupuj szkoda kasy. Skoro kupiłeś i jest znowu źle to zostaje Ci pożyczyć od kogoś komplet na jeden reflektor i zobaczyć lub włożyć żarnik to tego kola będziesz miał jasność a tak ciągłe inwestycje.
-
Xenon HID 4300K żóta barwa jak żarówka?
Omijałbym ten sklep szerokim łukiem :-) Przetwornice od leżenia się nie psują.
-
Xenon HID 4300K żóta barwa jak żarówka?
Żarniki podobno potrzebują kilku dni zanim złapią odpowiednią barwę (oczywiście kilku dni używania :-P ) , ale fakt ja bym wziął żarniki od kogoś innego a jeśli nie to jedź do tego gościa i niech on coś zaproponuje.
-
Domykanie szyb z pilota..... Brak reakcji
Nie wiem czy idę dobrym tropem ,ale u mnie domykanie działa tylko do chwili otwarcia drzwi kierowcy. Jeśli ich nie otwieram mogę zamknąć okna jeśli otworzę domykanie nie działa może u Ciebie jest podobnie.
-
Chip w kuj-pom?
Spokojnie można mu zaufać same pozytywy. O ile widziałem to już któraś grupa , która tam pojedzie. Negatywnych opinii nie słyszałem. Co do ceny najlepiej zadzwoń masz stronę w necie.
-
Pojawia się czerwona lampka akumulatora- co to może powodować?
11V? Myślałem , że 12V po zgaszeniu.
-
Problem z kontrolką sensor
Ja miałem ten problem z powodu odłączającej (zsuwającej się) wtyczki. Jednak jeśli miałeś zmieniany czujnik myślę , że to nie powinno być problemem.
-
Pojawia się czerwona lampka akumulatora- co to może powodować?
Myślę , że ako przy czymś takim może być słabe i może porządne doładowanie pozwoli mu wrócić do życia , ale prawdopodobnie naprawa od strony ładowania Cię czeka. Czy przygasa Ci oświetlenie kabiny?
-
Problem z wycieraczkami.
Mi to wygląda na klejący przekaźnik wycieraczek prawdopodobnie czeka Cię wymiana tej pierdółki.