Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reid

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reid

  1. reid odpowiedział(a) na jozek726 temat w Audi A4 B6
    Mocowania pod czujniki w ASO też ogarniesz, ale ok. 100pln za 4 sztuki.
  2. Kolega w 2 poście dobrze pisze zamów 8e0807152a01c jeśli chcesz to zaślepić. Nie kojarze z której strony 2.0tdi ma IC bo jeśli z prawej to ma pozostać dziura.
  3. reid odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    getem ma ceny już po rabatach i są aktualne jak najbardziej. Zgadza się, dlatego napisałem że w tym przypadku czyli 1500zł nie zadziała rabat który ktoś posiada w ASO. Patrząc np. na cenę rozrządu 038198119A na Getem 545zł, który w ASO kosztuje 500zł to też coś jest nie tak.
  4. reid odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te ceny nie są aktualne. Normalna cena do 1845zł więc nie liczył bym na dużo poniżej 1500zł.
  5. reid odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Proszę 8E0807103BD GRU
  6. Będę w okolicy, może też na chwilę wpadnę.
  7. reid odpowiedział(a) na pierek79 temat w Audi A4 B6
    Powinno pasować.
  8. Wymień zaworek o numerze 035103245G.
  9. Twoja część przyjechała.
  10. To już wiem gdzie się "moja" podziewa jak jej nie ma. Generalnie jak sie moje auto wlecze lewym pasem lub nie przekracza prędkości dopuszczalnej o 20km/h> to nie ja prowadzę.
  11. reid odpowiedział(a) na pierek79 temat w Audi A4 B6
    8e0203572e
  12. W sieci FOTA za ok 25zł z Boscha.
  13. reid odpowiedział(a) na mike22285 temat w Audi A4 B6
    Proszę 8E0971824J
  14. reid odpowiedział(a) na Ustilago temat w Audi A4 B6
    Wychodzi taka sama jak dla europy 8E0919051CJ/P.
  15. ORI: Olej 24 Paliwo 82 Pow. 74 Pyłek 82 Mann Olej 20 Paliwo 63 Pow. 45 Pyłek 68
  16. Dziękuje za miłe słowo, ale tak upierd...nego samochodu dawno nie miałem, listwy z czasem też będą. Niby kolejny S-Line, ale ja w Bydgoszczy nie widziałem jeszcze. Na przyszłość Motul 8100 X-cess 5W40 czy tam jakis inny nie znam się na nim do ogarnięcia za jakieś 150zł na miejscu. Pozdrawiam.
  17. Prawa jest dziurkowana tylko samochodów z 2 intercoolerami np. BEX
  18. Jeśli piszę źle to poprawcie. Są to korekty paliwowe krótko oraz długoterminowe. Jeśli jest powyżej zera to jest za ubogo jeśli poniżej to za bogato. Wartości powinny być jak najbardziej zbliżone do 0.
  19. Jutro się dowiem
  20. reid odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może mało prawdopodobne, ale zobacz czy akumulator Ci się nie poluzował.
  21. Zielonka ul. Melisy
  22. reid odpowiedział(a) na Bieniek temat w Audi A4 B6
    Proszę 8E0920931A 8E0920933A 8E0920930L
  23. Podaj sprawdzę Ci
  24. reid odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest servotronic:hi: A powiedz mi... To jest opcja stała montowana standardowo czy to jest opcja dodatkowa? Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2 Opcja dodatkowa, nawet rzadko występuje. Nie czujesz jak ci lekko chodzi kierownica przy małych prędkościach (<20)? A czy przypadkiem 1N3 to nie jest servotronic?
  25. reid odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur proszę 8E0051530. Na jutro mogę Ci zamówić 30zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.