Treść opublikowana przez Wurger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak mu idzie, kiedy będzie wszystko gotowe?? Piszesz tylko, że wozisz graty i że coś robi, a terminu nie podajesz A nawet mu idzie Właśnie silnik wyladował w aucie. Sa już hamulce tył, wydech, dyfer, wał. Jutro może dojdą hamulce przód. Jeśli nie bedzie problemów z dokodowaniem kluczyków, to w następnym tygodniu strojenie i auto teoretycznie gotowe. Może w piątek albo w weekend uda sie toto odpalić. Terminu nie podaje, bo przeciez nie da się wszystkiego przewidzieć. Czasem trzeba coś z ASO domówić i czekać tydzień. Robim co możem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ano właśnie. Każdy chwali swoje. Ja do Nosba nie mogę się o nic jak dotąd przyczepić. Przykłada się do roboty i świetnie sie z nim współpracuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Akurat do niego Nosb dzwonił kiedyś zapytać jak ustawić TIGa No to mam nadzieję, że ustawił Zaczęliśmy 2 tygodnie przed czasem, więc możliwe, że będzie nawet przed terminem. Wczoraj oglądałem auto. Jest już trochę zrobione, dzisiaj wlatuje silnik i czekamy żedy to wszystko zakodować.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale marudzicie. Ja tam jestem dobrej myśli. Widziałem już na żywo jedno 2.0TFSI -> 3.0TFSI w A5 zrobione przez niego. A tak naprawdę mało kto by się podjął takiego swapa. Ja nie znalazłem nikogo kto by juz to zrobił i auto bezproblemowo jeździło. Pożyjemy zobaczymu. Sami ocenicie jak już będzie zrobione. Coś tam się zna... Może i nie jest wirtuozem spawarki, ale mechanike ogarnia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś, coś? Bedzie jeszcze kiera bez poduchy w idealnym stanie i hamulce TRW 320mm przód. Klocki Ferodo DS Performance i tarcze OZ. Może 5k przejechane na nich.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się wybieram.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze będzie lepszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I może jeszcze to będzie grało z serią na przodzie (przynajmniej tymczasowo)?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki heble miałeś na tyle ? 1KW TRW 300x12mm. Tylko tak sobie teraz myślę czy 330x22mm mi podejdą pod fele 17" na zime. Ale chyba powinny...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wydech narazie wziąłem jaki gość tam miał. Zobaczymy jak to bedzie grało. Jeśli mi nie przypasi to zmienie. Nie jest to seria na pewno, gość coś wspominał, że to z RS5. Zobaczymy jak odpali Jeśli nic nie wyskoczy po drodze, to powinno ~10k zostać Akurat na hamulce z RS i opony zimowe... A może ktoś odkupi moje hamulce, wydech i dokładke tylną S-line ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzisiaj sporo gratów domówiłem jeszcze. No i jeszcze sporo z ASO muszę zamówić. No ale to juz formalność. Masakra ile kasy się zbiera z takich pierdół...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj, będzie Jak ktoś coś, to będzie na handel wydech MG z ich katem i hamulce tył.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ajfon srajfon. Ja w końcu kupilem coś dla siebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To mowisz, że 4.2 wpada ? Nic nie mówie, sam zobaczysz. Możliwe, że już we wrześniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O, w Gliwicach. Jaka niespodzianka...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pamiętamy Dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie. Z tego co teraz patrzę, to Wojtek jest jako SpeedService, Janusz jako JanCar (w tym samym warsztacie mają 2 stanowiska i robią niezależnie). A 5 metrów od nich po przeciwnej stronie ulicy (Mokra 2) jest jakiś warsztat, ale z tego co wiem nie jest wart polecania.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawet nie wiedziałem, że oficjalnie są to 2 oddzielne warsztaty...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O ile dobrze pamietam, to Krzysiek wspominał coś o warsztacie na Mokra 2A. JanCar sie to chyba nazywa. Byłem tam 2 razy u Janusza ze swoją B5 i sobie chwaliłem. Tylko dojazd miałem tam fatalny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oczywiście, że jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze w OBI na Bora.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślę, że taki zestaw by Radkowi pasował: W takim wdzianku przynajmniej +10 do skilla łapacza pokemonów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tłumacz se to jak chcesz To gdzie te pokemony łapać?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko czekać ma wiadomości "Kraków. Rozbił Audi, łapał pokemony."
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byś się zdziwił A to przepraszam. Widzę, że mamy na forum wytrawnego łowcę pokemonów